Łowca czarownic film bez rejestracji (3 pliki)

Czarownice z Salem Falls.2011.PL.HDTV.XviD-BiDA(1).avi 703.79 MiB

up / zachomikowane

█ LEKTOR.PL █ GATUNEK: DramatKryminał █ ROK: (Polska) 2011-11-19 (Świat) █ PRODUKCJA: KanadaUSA █ WIDEO: 640x352 Jack St. Bride (James Van Der Beek) jest nauczycielem i trenerem piłki w szkole dla dziewcząt. Zauroczenie jednej z uczennic kończy się dla niego tragicznie – St. Bridge traci pracę i trafia do więzienia.

Corel Videostudio Pro X6.exe 1.31 GiB

Programy / Corel Videostudio Pro X6

Corel PaintShop Pro X6 -------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- -------- Firma Corel wydała kolejną odsłonę swojego pakietu oprogramowania do edycji nagrań wideo — VideoStudio Pro X6 — w którym znajdziemy zaawansowane efekty, narzędzia pozwalające twórczo opracować materiał, a także narzędzia do nagrań ekranowych, interaktywnych filmów na potrzeby publikacji cyfrowych oraz przygotowywania dysków z materiałami multimedialnymi. Nowa wersja programu VideoStudio Pro X6 wprowadza 10 dużych nowości oraz kilka ulepszeń. Jedną z ciekawszych funkcji jest śledzenie ruchu obiektu, które analizuje poruszające się obiekty na ekranie i oferuje możliwość łączenia ich z elementami tekstowymi i graficznymi. Na przykład do postaci idącej ulicą można dodać dymek z myślami albo zamazać rejestracje aut lub twarze. W nagraniach wideo od wersji X6 można dodawać napisy towarzyszące ścieżce dźwiękowej lub będące tłumaczeniem materiału na inny język. Nowa funkcja edytora napisów pomaga zaoszczędzić czas dzięki zastosowaniu technologii wykrywania głosu, która błyskawicznie dopasowuje napisy do dialogów w materiale wideo. Kolejną nowością jest funkcja pozwalająca na tworzenie animacji poklatkowych z wykorzystaniem materiałów z lustrzanki cyfrowej oraz możliwość sterowania aparatem bezpośrednio z poziomu komputera lub tabletu z systemem Windows. 1. Odłącz net 2. Zainstaluj program 3. Uruchom, zaznacz "Register Later" 4. Zamknij program 5. Pojawi się okno rejestracji - kliknij "Already Purchased" 6. Uruchom keygen, w miejscu "Select a produckt" ustaw na "Corel Videostudio Pro X6", wygeneruj "Serial Number" 7. Wstaw go do okienka rejestracji i kliknij "Phone Corel" 8. Z pozycji "Installation Code" przepisz kod do keygena i kliknij "Generate Activation Code" 9. Wygenerowany kod wstaw do okienka rejestracji - gotowe. 10. Zablokuj firewallem -------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- -------- Systemy operacyjne: Windows XP / Vista / 7 / 8 Język: angielski

Zapowiedź.rmvb 378.72 MiB

FILMY

ZAPOWIEDŹ (KNOWING) – THILLER 2009 LEKTOR PL Film, na którym widz paradoksalnie najbardziej będzie się bał wiedzy o tym co się wydarzy. Czy nieświadomość jest rzeczywiście błogosławieństwem… czy może przekleństwem? Co ty byś zrobił, gdybyś znał najczarniejszą przyszłość?.