Avengers potęga i moc żyj kree lub giń (6 plików)

ROBERTS NORA - BEZWSTYDNA CNOTA.pdf 921.6 KiB

EBOOKI / R

Grace McCabe, znana autorka kryminałów, jest wstrząśnięta śmiercią siostry, zgwałconej i zamordowanej. I odkryciem, że Kathleen, rozwiedziona nauczycielka, prowadziła podwójne życie. Żeby zdobyć pieniądze na adwokata i odzyskać prawo do opieki nad synem, pracowała w sekstelefonie. Grace nie zamierza czekać bezczynnie na wynik śledztwa, wbrew ostrzeżeniom przystojnego detektywa z wydziału zabójstw. Postanawia zwabić mordercę w pułapkę, w której ona sama będzie przynętą.

SCHOLES KATHERINE - KAMIENNY ANIOŁ.pdf 1.6 MiB

EBOOKI / S

Wzruszająca historia o sile pierwszego uczucia i przezwyciężaniu bolesnej przeszłości Na wieść o zaginięciu ojca na morzu, wzięta dziennikarka Stella po piętnastu latach powraca do rodzinnego domu na malowniczą wyspę. W młodości poznała tu Zefa, samotnego żeglarza, który rozkochał ją w sobie i odpłynął, zmieniając jej życie na zawsze. Najbliżsi nie chcieli jej wtedy zrozumieć i skrzywdzili... Czy kapryśny los może się jeszcze uśmiechnąć?

Carrie_1976_lektor pl.avi 699.24 MiB

FILM - HORROR

Gatunek: Horror Produkcja: USA Premiera: 31 grudnia 1976 (Polska) 3 listopada 1976 (świat) Reżyseria: Brian De Palma Scenariusz: Lawrence D. Cohen Czas: 1 godz. 38 min. Ocena: 6,9/10 "Carrie" to ekranizacja pierwszej powieści amerykańskiego pisarza Stephena Kinga. Margaret White, ortodoksyjna chrześcijanka, po stracie męża samotnie wychowuje siedemnastoletnią córkę Carrie. Matka uważa Carrie za przekleństwo boże, a wszelkie jej wady tłumaczy jako kary boskie, całkowicie negując jakiekolwiek wyjaśnienia naukowe. Kobieta jednak nie wie, że jej córka posiada psychokinetyczną moc zdolną spowodować okrutną tragedię, którą mieszkańcy miasteczka Chamberlain mogą popamiętać do końca życia.

CAINE RACHEL - WAMPIRY Z MORGANVILLE - 7. ROZWIANE CIENIE.doc 1.09 MiB

EBOOKI / C

W Morganville zapanował spokój. Claire może wrócić na uniwersytet i spędzać czas ze swoim chłopakiem, a Eve dostaje rolę w sztuce teatralnej. Lecz porządek zaprowadzony przez nieśmiertelną władczynię miasta nie trwa długo. Mnożą się tajemnicze ataki na jej poddanych. Wkrótce pojawia się nowa groza – bunt i szaleństwo. Czy żeby przeżyć kolejną noc, Claire i jej przyjaciele będą musieli porzucić miasto wampirów?

Gangster numer 1 BRRip Lektor PL Chomikuj.avi 698.62 MiB

●LEKTOR PL ● GATUNEK : Dramat, Kryminał ● ROK: 2000 ● PRODUKCJA : Irlandia, Niemcy, Wielka Brytania „Gangster numer jeden” to stawiany przez krytyków na równi z „Chłopcami z ferajny” i „Człowiekiem z blizną” film gangsterski, którego akcja rozgrywa się w londyńskim półświecie w latach 70-tych. Jego bohaterem jest ambitny, charyzmatyczny gangster, który systematycznie toruje sobie drogę na szczyty władzy. Bezwzględnie eliminuje wszystkich tych, którzy odważą się stanąć mu na drodze, w tym własnego szefa. Nie mija wiele czasu, a zajmuje jego miejsce, stając się potężnym, budzącym respekt gangsterem numer jeden. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że za to, co zrobił, przyjdzie mu już wkrótce zapłacić najwyższą cenę. █ PREMIERA Z LEKTOREM PL █

Coś za mną chodzi_2014_lektor pl.avi 673.4 MiB

FILM - HORROR

Gatunek: Horror Produkcja: USA Premiera: 13 marca 2015 (Polska) 17 maja 2014 (świat) Reżyseria: David Robert Mitchell Scenariusz: David Robert Mitchell Czas: 1 godz. 40 min. Ocena: 5,5/10 19-letnia Jay (Maika Monroe) prześladowana jest przez tajemniczą siłę. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, gdyż zło może przybrać postać dowolnej osoby – nieznajomego, albo kogoś z najbliższego otoczenia Jay. Dziewczyna, wspierana przez grupkę przyjaciół, desperacko walczy, by przetrwać i znaleźć sposób na powstrzymanie złowrogiej mocy.