Ciemna strona greya pdf (26 plików)

Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI.pdf 1.68 MiB

2017r / Listopad / nowe ksiazki

Tarryn Fisher - Ciemna strona.pdf 1.87 MiB

ebooki / T / Tarryn Fisher

Dla niego wszystko - Alexa Riley.pdf 1.2 MiB

2017r / Listopad / nowe ksiazki

Od jutra dieta! - Malgorzata Mroczkowska.epub 1.17 MiB

książki epub,mobi / Polscy autorzy

Briggs Patricia - Mercedes Thompson 1-8.rar 8.94 MiB

Pakiety (pax)

Mercedes Thompson nie jest człowiekiem. Wedle legend jest Zmiennokształtna - posiada dar przypisywany niegdyś plemionom Indian. Ale nie jest ona jedyną niezwykłą istotą w okolicy. Jako że Mercedes przemienia się w kojota często jest mylona z wilkołakiem. Duży wpływ na to ma także fakt, że trzyma się blisko tych właśnie stworzeń. Gdy jej matka zorientowała się czym jest Mercy oddała ją na wychowanie stadzie zaufanych wilków. Kiedy dziewczyna osiągnęła dorosłość osiedliła się w Tri-Cities. Za sąsiada ma Alfę tamtejszego stada - Adama Hauptmana.

Kathryn Perez - Terapia.pdf 6.52 MiB

2017r / Listopad / nowe ksiazki

Wolski Marcin - Ciemna brama.rar 2.75 MiB

Ebooki (pandora) / Wolski Marcin

pdf, epub, mobi W gorący, letni dzień pisarz Jerzy Mirski jedzie do Szczecina z prelekcją dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Awaria samochodu przerywa podróż w Międzyłące, miasteczku, w którym przed laty w wakacje przygotowywał się do występu na festiwalu w Świnoujściu. Odpoczywając w kawiarnianym ogródku, dostrzega ubraną w żółtą sukienkę dziewczynkę, łudząco przypominającą jego mamę z czasów młodości. Zaintrygowany postawia za nią pobiec, ale trop urywa się w ciemnej bramie. Zrezygnowany wraca na rynek, gdzie okazuje się, że… cofnął się w czasie. Jest 22 lipca 1969 roku, a Mirski zyskuje niepowtarzalną okazję, żeby jeszcze raz przeżyć tamto niezwykle lato, tym razem w roli obserwatora.

The.Big.Bang.Theory.S07E02.HDTV.XviD-FUM.rmvb 71.06 MiB

Liz.zy

SEZON 7 Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons) to genialni i błyskotliwi fizycy, pokroju "pięknych umysłów" doskonale rozumiejących jak skonstruowany jest wszechświat. Niestety, żaden z ich geniuszy nie pomaga im w interakcjach z ludźmi, szczególnie z kobietami. To wszystko zaczyna się zmieniać gdy pełna życia piękność, imieniem Penny (Kaley Cuoco), wprowadza się naprzeciwko...

§ Kto zabral moj ser.pdf 1.13 MiB

Ebook / e-booki nowo wrzucone

Kto zabral moj ser to prosta, a zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. „Ser” jest tutaj metaforą wszystkiego, czego pożądamy w życiu – dobrej pracy, zdrowych związków z innymi ludźmi, majątku, zdrowia czy spokoju duchowego. Ta książka jest prostą i łatwą do odczytania mapą, której możemy użyć szukając drogi wiodącej nas do rozwiązania osobistych problemów związanych ze zmianami w naszym życi

Gwiazdka z nieba.epub 788.48 KiB

książki epub,mobi / Polscy autorzy

Diabel umiera w Hawanie.pdf 3.37 MiB

Ebook / e-booki nowo wrzucone

Fidel Castro nie żyje. Umarł już dawno, z nudów. Nie ma już bowiem na Kubie nic, co mógłby jeszcze zniszczyć. Przy okazji pogrzebał mit rewolucji, którą uosabiał. I samego siebie - Fidela Castro, jeden z największych mitów światowej lewicy XX wieku. Po obu mitach pozostał zabobon i jego samotny, zdziwaczały szaman. Oraz kraj na krawędzi. Katastrofy? Wyzwolenia? Wkrótce się okaże.

Co nas nie zabije - David Lagerkrantz.pdf 3.44 MiB

Ebook / e-booki nowo wrzucone

Kontynuacja trylogii Millennium Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza. Mikael Blomkvist przechodzi kryzys i rozważa porzucenie zawodu dziennikarza śledczego. Lisbeth Salander podejmuje duże ryzyko i bierze udział w zorganizowanym ataku hakerów. Ich drogi krzyżują się, kiedy profesor Balder, ekspert w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją, prosi Mikaela o pomoc. Profesor posiada szokujące informacje na temat działalności amerykańskich służb specjalnych. Mikael bez wahania leci do Doliny Krzemowej zbierać materiały do sensacyjnego tekstu, który nie tylko może uratować jego karierę, ale też wpłynąć na losy całego świata.

W_powietrzu_Inga_Iwasiów.pdf 1.3 MiB

Ebook / e-booki nowo wrzucone

Powieść psychologiczno-­‐obyczajowa o erotycznym zabarwieniu. Bohaterka – kobieta w średnim wieku, intelektualistka, opowiada historię dochodzenia do poznania, oswojenia i pokochania swojego wewnętrznego „ja”. Opisuje swoje pierwsze platoniczne erotyczne doświadczenia, przeróżne zmysłowe doznania, wczesne szkolne „miłości” czy wreszcie inicjację seksualną z nauczycielem. Zostawia za sobą szereg kochanków i kochanek-­‐przyjaciółek lub tylko kochanek, plącze się w trójkąty damsko-­‐męskie, hołduje wolnej miłości, która chociaż na chwilę zaspokaja jej skomlące „ja”, a jednocześnie próbuje sprostać wymaganiom samotnej matki i mimo wszystko być wzorem dla córki.

D-zia-dek d-o orz-ech-ów.pdf 1.11 MiB

2017 / 12.17

Mamen Sanchez - Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana -.zip 1.16 MiB

2017 / 12.17

Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana Mamen Sànchez Kryminał, komedia omyłek i romans w jednym. Atticus Craftsman w każdą podróż zabiera zapas Earl Greya i podręczną biblioteczkę. Również do Madrytu, gdzie ma zamknąć upadające wydawnictwo. Jednak nie spodziewa się, że dynamiczna i niezwykłej urody załoga zrobi wszystko, by ocalić firmę. Po Atticusie ginie wszelki ślad. Śledztwo jest trudne, bo zauroczony detektyw wcale nie chce go zakończyć, a zatracony Atticus wcale nie chce się odnaleźć. Choćby miał zaryzykować nawet wyczerpanie zapasów earl greya.

Kresley Cole - Cesarzowa kart -.zip 1.72 MiB

2017 / 11.17

Cesarzowa kart Kresley Cole Evangeline Green mieszka wraz z matką na rodzinnej farmie w Luizjanie. Jest atrakcyjną szesnastolatką, chodzi do dobrej szkoły, ma wierną przyjaciółkę, przystojnego chłopaka i... mroczną tajemnicę. Od dziecka dręczą ją sny – widzi brutalną walkę postaci z kart tarota i świat zmierzający do zagłady. To dlatego Evie spędziła ostatnie miesiące w ośrodku dla umysłowo chorych. Wraz z początkiem roku szkolnego chce zacząć wszystko od nowa, ale to, co wkrótce ją spotka, nie śniło jej się nawet w najgorszych koszmarach. Jako nieliczna przeżyje Błysk. Straci wszystko, co ma, i wraz z intrygującym Jacksonem wyruszy na poszukiwanie babci. Tylko ona może wyjaśnić, co znaczą wizje Evie, które stają się coraz bardziej realne. Dziewczyna odkryje, że ma dar. Że jest... Kim naprawdę jest Evie? Jaką rolę ma odegrać w okrutnej walce życia ze śmiercią? Po której stronie stanąć, gdy nawet najwierniejszy sprzymierzeniec może zdradzić, a miłość zgubić? Talia kart została rozdana. Strzeż się każdego!

Brenna Yovanoff - Wysnione miejsca -.zip 1.06 MiB

2017 / 11.17

Wyśnione miejsca Brenna Yovanoff Są dwie Waverly. Pierwsza: ma nieskazitelny wygląd, popularnych przyjaciół, najlepsze oceny w szkole i świetne wyniki w sporcie. Druga: to tajemnicza dziewczyna, która zagłusza myśli bieganiem do utraty tchu. W nocy zastanawia się, jak wyglądałoby jej życie, gdyby zrzuciła maskę, którą nosi za dnia. Jest dwóch Marshallów. Pierwszy: bad boy, który nadużywa alkoholu, ryzykując wydalenie ze szkoły. Nie ma to dla niego znaczenia – w końcu jest nikim. Drugi: ten, który czuje więcej, niż przyznaje sam przed sobą. Zmaga się z ciężarem, o którym inni nie wiedzą. Waverly i Marshall spotykają się… we śnie. Jest to miejsce, gdzie oboje mogą być sobą. I gdzie dotyk wydaje się równie prawdziwy jak na jawie. Czy odważą się swoje wyśnione miejsca zamienić na rzeczywistość? źródło opisu: materiały wydawnictwa

POLDARK. Fala gniewu - Winston Graham.pdf 2.82 MiB

ebooki / NOWOŚCI 2017

Ross Poldark zasiada w Izbie Gmin jako poseł z Truro – dzieli swój czas między Londynem a Kornwalią i przeżywa rozterki związane ze swoją żoną Demelzą. W dalszym ciągu trwa odwieczny spór z Georgeʼem Warlegganem, a tymczasem Drake, brat Demelzy, nie może zapomnieć o miłości do Morwenny, która poślubiła kogoś innego. Przed nadejściem nowego stulecia dochodzi do serii tragicznych wydarzeń. George i Ross tracą ukochaną osobę, a dla Morwenny i Drakeʼa świta promyk nadziei...

Dziewczyna mojego brata - K.A. LINDE.pdf 1.17 MiB

ebooki / NOWOŚCI 2017

Kiedyś chodziłam z jego bratem. On tego nie pamiętał, a ja wolałabym zapomnieć. Od dawna nie chciałam mieć nic wspólnego z tą rodziną, ale kiedy wróciłam do domu, Jensen Wright wtargnął w mój świat. Miał pewność siebie miliardera i boski seksapil. Nawet ja musiałam ulec naszej wzajemnej fascynacji. Wpasował się w moje życie niczym brakujący kawałek układanki. Szkoda, że zapomniał o tym, co mogłoby nas zniszczyć. Bo Jensen Wright niczym się nie dzieli. Z nikim. A jeśli jego brat odkryje prawdę, wszystko może runąć. Wziąwszy to pod uwagę, czy się nie pomyliłam?