Czeski film o swibgersach (62 plików)

Czeski Film 2009 PL DVDRip XViD.avi 701.99 MiB

Filmy ;] / Czeski Film

FILM POLSKI KOMEDIA Rok 2011, przygotowania do EURO 2012 wchodza w ostateczna faze. Jednak kuszony 5 milionami euro prezydent RP postanawia sprzedac prawa do EURO Czechom... Szczesliwie, po trzech latach w spiaczce, budzi sie Tomasz "Zajac" Królikowski, (eks)gliniarz z krwi i kosci, bezwzgledny dreczyciel czeskiej mafii. Niestety, ktos nadal zyczy mu smierci... Zajac, nie baczac na niebezpieczenstwa, podejmuje na nowo prace w policji. Wkrótce potem w jego zyciu pojawia sie piekna i tajemnicza kobieta. Królikowski decyduje sie za wszelka cene podjac walke o Polske i o serce ukochanej. Co jednak jesli jego najwiekszy wróg jest znacznie blizej niz mu sie wydaje?

FRIDAY THE 13TH-JASON vs.JASON X#1.cbr 7.57 MiB

komiks / Friday the 13th Jason vs Jason X

Czeski Film 2009 PL.avi 601.25 MiB

Filmy / Filmy

Czeski - Niefreestyle.mp3 5.93 MiB

MP3 / RAP & HIP HOP / PL HIP HOP

Top Girls - Czeski film.mp3 7.65 MiB

Muzyka / Top Girls - Czeski film

Snajper II [DVDRip] [Lektor PL].rmvb 289.81 MiB

Filmy / Filmy

WOJENNY,AKCJA Akcja "Snajper 2" to kontynuacja jednego z najbardziej spektakularnych i wybuchowych filmów sensacyjnych w historii kina. Sierżant Thomas Beckett wyrusza z samobójczą misją na Bałkany, a towarzyszy mu skazaniec z celi śmierci. Ich celem jest zbuntowany generał oskarżony o przeprowadzenie czystek etnicznych na obszarze zwanym "ziemią niczyją".

Jak dostat tatínka do polepÅ¡ovny.avi 613.16 MiB

FILMY wg KRAJU / Filmy Czeskie / Jak wyrwać ząb wielorybowi

Scenariusz drugiej części filmu powstał zanim odbyła się premiera części pierwszej - Jak wyrwać ząb wielorybowi (Jak vytrhnout velrybě stoličku). Była to jakby swobona kontynuacja części pierwszej. Lubosz i Anna, rodzice Waszka, są w złożonej sytuacji. Jeden drugiego stara się zrozumieć, respektować swoje upodobania, ze względu na dziecko. A nie jest to sprawa łatwa - utrzymać związek już raz naruszony. Sytuacja, która wynikła jest dość kuriozalna: dwoje ludzi. mężczyzna i kobieta, po ośmiu latach znowu się spotykają, znowu się poznają... Nakręcona ponad 30 lat temu komedia wciąż bawi, ale i skłania do refleksji... (1978r)

Casablanca [1942] Lektor.avi 1.11 GiB

100 NAJLEPSZYCH FILMOW SWIATA

»42 Jeden z najbardziej znanych filmów w historii przez wiele osób uważany za kultowy (m.in. przez Umberto Eco). Rzecz dzieje się podczas II Wojny Światowej w Casablance. Właciciel nocnego klubu Rick Blaine spotyka swoją dawną miłoć Ilsę, która okazuje się żoną działacza czeskiego ruchu oporu Victora Laszlo. Dawne uczucia odżywają. Niezapomniane kreacje Humphreya Bogarta i Ingrid Bergman a także piosenka "As Time Goes By" w wykonaniu Dooleya Wilsona. Film zrealizowany jest na motywach sztuki "Everybody Comes to Rick's" autorstwa Murraya Burnetta i Joan Alison.

kolja.avi 962.56 MiB

filmy czeskie

Kola (1996) Czechy, ostatnie lata socjalizmu. Bohaterem jest wiolonczelista: wyrzucony przed laty z filharmonii - zarabia na życie grą w domach pogrzebowych i kościołach. Przyciśnięty biedą decyduje sie zawrzeć fikcyjne ( i płatne ) małżeństwo z Rosjanką. Rosjanka wyjeżdża na zachód, zostawia kilkuletniego syna. Film po raz pierwszy na ekrany polskich kin wszedł 2 maja 1997 roku.

Kamasutra - Pozycje Z Pachnącego Ogrodu (Lektor PL).AVI 449.88 MiB

Pozycje z Pachnącego Ogrodu to prezentacja najbardziej zmysłowych i wyrafinowanych form uprawiania miłości. Daje ona bogatą wiedzę i uczy kochanków, jak osiągnąć najwyższy stopień satysfakcji seksualnej. Wysublimowane techniki miłosne wprowadzą w Wasze życie erotyczne bogactwo nowych doznań i wrażeń. Demonstrowane tu pozycje erotyczne ukazane są w piękny, artystyczny sposób. Każdej proponowanej technice towarzyszy komentarz o zaletach i przyjemności, jakiej dostarcza ona każdemu z partnerów.

Undercover Grandpa (2017) Lektor PL.WEB-DL.XviD-AZQ.rmvb 305.68 MiB

● LEKTOR PL ● GATUNEK : KOMEDIA AKCJA ● ROK: 2017 ● PRODUKCJA : KANADA ● WIDEO: 640/272 Randka Jake’a z wymarzoną dziewczyną nie idzie po jego myśli: dziewczyna znika, a dziadek Jake’a — były agent wywiadu — wyrusza na jej poszukiwania. █ KOPIA WEB-DL - LEKTOR POLSKI █

Bonus RPK & Arczi SZAJKA - CZESKI FILM Skrecze- DJ Shoodee Prod. NWS.mp3 3.48 MiB

Bonus RPK & Arczi Szajka - Eksperyment (2017)

Najlepszy Strzał - DVDRip.XviD - Lektor PL.avi 693.2 MiB

Filmy - Komedie

. _______________________ ► Gatunek: Komedia ► Kraj: USA ► Rok: 2007 _______________________ Sara Davis gra w piłkę nożną w drużynie swojego liceum. Jednocześnie jej największym marzeniem jest zostanie najmłodszą osobą, która kiedykolwiek została przyjęta do narodowego zespołu USA. Kłopoty pojawiają się, kiedy Sara próbuje uporać się z fanatycznym kibicem - swoim tatą, "chłopakiem lekkoduchem" i swoją szaleńczą osobowością...

13 Bonus RPK & Arczi Szajka Ft. Ero & Szajka & ART MF - Zamknij Pysk.mp3 10.96 MiB

Bonus RPK & Arczi $zajka - Eksperyment (2017)

Akcent - Przez Twe Oczy Zielone (Club Version).mp3 9.43 MiB

- DISCO POLO REMIXY NOWOŚCI Mp3

Independent Digital Wszelkie prawa do pliku zastrzeżone.

05.Czy Przyjdzie Wiosna.mp3 10.1 MiB

Patrycja Markowska-Krótka płyta o miłości (2017)

Top Girls - Czeski Film (Prod.Sequence) 2016 CCH.mp3 7.64 MiB

!!!!!!!! DISCO POLO KWIECIEŃ 2016