Darmowe książki pdf manipulacja neuroperswazyjna (23 plików)

szybowanie-z-sukcesem.pdf 1.55 MiB

EBOOKI-najlepsze-ebooki

Krzysztof Galos - Mentalizm kompendium wiedzy.pdf 2.5 MiB

Książki / rozwój osobisty

Marcin Jaskulski - Człowieeeku wyluzuj.pdf 686.08 KiB

DARMOWE e-booki i pliki tekstowe / =FREE= eBooki Złotych Myśli / Psychologia

Marcin Jaskulski - Człowieeeku wyluzuj. Chcesz mieć więcej niż 15 minut dziennie więcej dla siebie? Szczegółowy opis książki: http://wyluzuj.zlotemysli.pl

Kobieta-Niezalezna-Kamila-Rowińska.pdf 1.51 MiB

Książki / Rozwój osobisty

umysl_jak_z_niego_korzystac.pdf 1.24 MiB

_KSIĄŻKI_ / NLP, perswazja

Magia_perswazji.pdf 532.48 KiB

NLP, perswazja

Mocno kontrowersyjna książka polskiego eksperta od perswazji, Aleksandra Bucznego (www.magiaperswazji.pl). Wiedza przekazywana na szkoleniu "magia perswazji" i "zaawansowana perswazja" w formie książkowej.

Andrzej Żuławski - Nocnik część 1.PDF 19.59 MiB

ebook audiobook czasopisma magazyny / e-book książki poradniki NaukaJęzyków pdf

Kamila Rowińska - Kobieta niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu.pdf 1.29 MiB

eBooki

Jeśli sięgasz po tę książkę — masz prawdopodobnie w sobie dwie szczególne cechy. Po pierwsze — życie zawodowe jest dla Ciebie ważną dziedziną, w której chcesz się spełniać, jest dla Ciebie równie istotne jak życie rodzinne, a po drugie — nie lubisz, gdy nie masz poczucia, że zarządzasz własnym życiem... Reagujesz na to stanowczym NIE! Zgadłam? Witaj w naszym gronie! Kobieta niezależna to książka, która pomoże Ci: Ž- lepiej zorganizować sobie życie codzienne; - współpracować z rodziną tak, by współtworzyła z miejsce, w którym Twoje działania są wspierane; - być asertywną i dokonywać lepszych wyborów; - rozwijać swoją inteligencję finansową; - wzmacniać swój przedsiębiorczy zmysł.

Techniki manipulacji.pdf 2.34 MiB

2. PSYCHOLOGIA / wywieranie wpływu

Jak za pomocą kilku słów nakłonić kogoś do zachowania się w taki sposób, jak Ty chcesz? Czy tego chcesz, czy nie, z manipulacją stykasz się każdego dnia wiele razy. O tym, że dałeś się zmanipulować, przekonujesz się zwykle po czasie. Czasem kupisz coś, co nie jest Ci do niczego potrzebne, czasem pod wpływem manipulacji podejmiesz jakąś niekorzystną decyzję. Targają wtedy Tobą różne emocje – od złości na samego siebie, do podziwu dla inwencji i umiejętności manipulatora. Jak wiesz, słowa mają ogromną moc. Trzeba tylko umieć ją wykorzystać. Możesz się tego nauczyć. Pomoże Ci w tym publikacja pt. "Techniki manipulacji" Przeczytanie tej książki spowoduje, że nauczysz się manipulować innymi w sposób niedostrzegalny dla otoczenia. Przeczytanie tej książki da Ci również możliwość obrony oraz pewnego rodzaju odporności na manipulację z zewnątrz. Nie myśl jednak, że jest to „podręcznik oszusta”. Nie wyobrażaj sobie, że zaraz po przeczytaniu nauczysz się oszukiwać ludzi i manipulować nimi. Swoją drogą nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale w powyższym zdaniu użyłem manipulacji w stosunku do Ciebie. Pisząc "nie wyobrażaj sobie" skłoniłem Twój umysł do tego, abyś jednak o tym pomyślał. Widzisz... Następnym razem zwrócisz na to uwagę. Czy wiesz o tym, że sprzedaż, reklama, a nawet oszustwo, polegają na wywołaniu u osoby manipulowanej zmienionego stanu świadomości? Zwróć uwagę, że każdy manipulator, czy oszust , w procesie zmanipulowania nas, najpierw wzbudza zaufanie. Może to być szacunek do firmy którą reprezentuje, albo bezpośrednio do swojej osoby.

Gut Impact - darmowy fragment.pdf 1.29 MiB

_KSIĄŻKI_ / NLP, perswazja

Marta Kaim - Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty.pdf 634.88 KiB

eBooki

Prawdopodobnie gdzieś głęboko w Tobie ukryte jest pragnienie realizowania się w biznesie. Jeśli się nie mylę – jesteś też osobą, która bardzo wysoko ceni sobie niezależność. Na samą myśl, że ktoś miałby Tobą zarządzać czy decydować o ważnych dla Ciebie sprawach – czujesz ogromny dyskomfort. Dzięki niezależności możesz się rozwijać, możesz realizować swoje pasje. Możesz dbać o swoją rodzinę najbardziej na świecie i emanować szczęściem, które jest w Tobie. Dzięki niezależności, biznesowi i mądremu podejściu do finansów możesz zapewnić sobie i swojej rodzinie spokój. Poznaj tajniki Kamili Rowińskiej – kobiety niezależnej, spełnionej i takiej, która skutecznie łączy rolę matki, żony i businesswoman, i naucz się od niej odpowiedniego sposobu myślenia o sobie i o zarabianiu pieniędzy.

Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny oraz jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym.pdf 1.55 MiB

eBooki

Randy Gage - milioner, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, autor kilku poczytnych tytułów, mówca, organizator szkoleń i kursów wspierających przedsiębiorczość. Przeszedł niezwykle burzliwą drogę do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Tragiczne losy doprowadziły do tego, że wszedł na trwającą do dziś ścieżkę intensywnego rozwoju osobistego. Krok po kroku uczył się wykorzeniać ze swego umysłu ograniczające wzorce przekonań, zastępując je nowymi, na których zbudował swój sukces. Od ponad dwudziestu lat pokazuje innym, jak dokonać tego samego i uczynić ich życie spełnionym.

E-biznes po godzinach. Jak zarabiać w sieci bez rzucania pracy na etacie.rar 5.29 MiB

0_00 / PDF-RTF-DOC-INNE

Dutko M. - E-biznes po godzinach. Jak zarabiać w sieci bez rzucania pracy na etacie Biznes czy etat? A gdyby tak jedno i drugie? Ile razy ostatnio sobie powtarzałeś: "Mam dość życia od pierwszego do pierwszego! Rzucam tę robotę! Rozkręcę własną firmę!"? I co? Zwolniłeś się? Masz już własne wizytówki? Twój notes jest wypełniony terminami spotkań z klientami? Jeśli tak - przyjmij gratulacje za odwagę i determinację. Jeśli jednak skończyło się tylko na obiecywaniu samemu sobie, nie... Format uploadu: PDF Dane techniczne: 0% Ilość stron: 180 Wersja językowa: PL http://s1.fotowrzut.pl/N06BFFTF10/1.jpg