Dary niebianskiego ognia pdf (31 plików)

P.C. Cast & Kristin Cast - Dom Nocy 12. Wyzwolona.pdf 1.17 MiB

e buk / ebuki / Dom Nocy

Clare Cassandra - Dary Anioła 06 - Miasto Niebiańskiego Ognia.pdf.zip 1.28 MiB

E-BK / Dary Anioła - Cassandra Clare

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim, ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli. Brat Clary, Sebastian Morgenstern, systematycznie usiłuje zniszczyć Nocnych Łowców. Posługując się Piekielnym Kielichem, zmienia ich w istoty z koszmaru, rozdziela rodziny i kochanków, powiększa szeregi swojej armii Mrocznych. Nic na świecie nie jest w stanie go pokonać… ale jeśli Clary i jej drużyna wyprawią się do królestwa demonów, mogą mieć szansę… Ludzie stracą życie, miłość zostanie poświęcona, cały świat się zmieni. Kto przeżyje w szóstej i ostatniej, wybuchowej części „Darów Anioła"?

Cassandra Clare - Dary Anioła - TOM 1-6 mobi.zip 5.77 MiB

Książki / Clare Cassandra / Dary Anioła

W paczce: 01. CITY OF BONES - "Miasto Kości" 02. CITY OF ANGELS - "Miasto Popiołów" 03. CITY OF GLASS - "Miasto Szkła" 04. CITY OF FALLEN ANGELS - "Miasto Upadłych Aniołów" 05. CITY OF LOST SOULS - "Miasto Zagubionych Dusz" 06. CITY OF HEAVENLY FIRE - "Miasto Niebiańskiego Ognia" Sześć tomów spakowanych w jeden folder. Wersja mobi.

Krentz Jayne Ann - Złoty dar.pdf 1.71 MiB

ebooki / Jayne Ann Krentz

Spotkanie pięknej Verity - właścicielki restauracji wegetariańskiej, Jonasa, posiadającego niezwykły dar, i Caitlin, artystki o nieprzeciętnym talencie, może zmienić życie całej trójki. Czy Verity i Jonasowi, między którymi zaczyna rodzić się miłość, uda się wyrwać z zaklętego kręgu, w jaki próbuje wciągnąć ich Caitlin?

Jayne Ann Krentz - Dar ognia.pdf 911.36 KiB

ebooki / Jayne Ann Krentz

Krentz Jayne Ann - Jedyna okazja (inny tytuł - Złota szansa).pdf 1.42 MiB

4. B I B L I O T E K A / R O M A N S E / DE CAPO / Krentz Jayne Ann

Philadelphia Fox jest załamana śmiercią Crissie, swojej przyjaciółki sprzed lat. Jednak gdy spotyka jej męża... zakochuje się w nim wbrew sobie, choć Nick Lightfoot pozostaje dla niej zagadką. Czy potomkowi bajecznie bogatego klanu kalifornijskich przedsiębiorców chodzi wyłącznie o odzyskanie ważnych udziałów w firmie, które Philadelphia dostała od Crissie? Czy może zaufać pociągającemu mężczyźnie i stojącej za nim potężnej rodzinie, która ma niejedno do ukrycia?

Krentz Jayne Ann - Dar ognia.pdf 1.46 MiB

4. B I B L I O T E K A / R O M A N S E / DE CAPO

On uważa, że jeden i jeden to dwa. Ona wie, że on się myli... Dziecko daje trzy. Verity Ames wie, że Jonas Quarrel - smukły, atrakcyjny mężczyzna - jest idealnym kochankiem, ale nie należy do tych, co się żenią. Mimo to postanawia zaryzykować i przeżyć fascynującą przygodę. W poszukiwaniu klejnotu wyruszają razem do renesansowej willi zrekonstruowanej na jednej z wysp Pacyfilu... W starym domu pełnym ukrytych przejść i tajemnic czeka Verity wiele nispodzianek...

Turbulencja.pdf 1.52 MiB

Ebook - RÓŻNE

Slup ognia - Ken Follett.epub 1.22 MiB

WASZE DARY

Dar Julii oficjalne.pdf 1.54 MiB

EBOOKI

oficjalne

Cassandra Clare - Dary Anioła - TOM 1-3 pdf.zip 5.16 MiB

Książki / Clare Cassandra / Dary Anioła

W paczce: 01. CITY OF BONES - "Miasto Kości" 02. CITY OF ANGELS - "Miasto Popiołów" 03. CITY OF GLASS - "Miasto Szkła" Trzy tomy spakowane w jeden folder. Wersja pdf.

Collins Suzanne - Igrzyska Śmierci 02 - W pierścieniu ognia.pdf 1.41 MiB

e-book / Collins Suzanne - Igrzyska Śmierci

Każdego roku w państwie Panem na zlecenie Kapitolu telewizja relacjonuje reality show zwane Głodowymi Igrzyskami. Dwudziestu czterech losowo wybranych nastolatków z każdego dystryktu toczy śmiertelną walkę. Ich zwycięzca może być tylko jeden. W "Igrzyskach śmierci" dwójka uczestników Katniss Everdeen i Peeta Mellark udaremnia plany Kapitolu, wymuszając zwycięstwo obojga. Za to zwycięstwo bohaterowie zapłacą cenę, jakiej się nie spodziewają... W drugim tomie trylogii, "W pierścieniu ognia" Katniss i Peeta przygotowują się do odbycia obowiązkowego Tournée Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą bardziej niż zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty!

Roberts Nora - 01 - Zrodzona z ognia.pdf 1.87 MiB

eBooki / Roberts Nora / Saga rodu Concannonów

Najstarsza z sióstr, Maggie, jest piękna, ambitna i utalentowana. Żyje z dala od ludzi, z pasją oddając się sztuce. Tworzy oryginalne przedmioty ze szkła, odznaczające się niepowtarzalnym pięknem. Jej dzieła wzbudzają zainteresowanie właściciela znanej galerii sztuki w Dublinie. Wtedy to życie Maggie zmienia się całkowicie. Dziewczyna poznaje smak sławy i bogactwa, a także skomplikowany świat uczuć...

Coulter Catherine - Pieśń 03 - Pieśń ziemi.pdf 952.32 KiB

Dokumenty / Coulter Catherine / Cykl Pieśń

Porywcza i piękna Philippa de Beauchamp, mieszkanka XIII-wiecznej Kornwalii, ucieka z zamku swego ojca, by nie zostać żoną odrażającego barona de Bridgporta. Jednak na skutek zbiegu okoliczności, zamiast do swojego kuzyna, dziewczyna trafia do posiadłości Dienwalda de Fortenberry, znanego ze swych zbójeckich czynów. Philippa, odtąd zdana na jego łaskę, dowiaduje się o sobie rzeczy, których nie mogłaby przewidzieć nawet w najśmielszych marzeniach...

Chloe Neill - Mroczna Elita 01 - Czar Ognia.pdf 1.26 MiB

Książki - paranormal / Chloe Neill / Mroczna Elita

Zachomikowanany od chomika Translate _Team . Rodzice Lily wysłali ją do "fantastycznej" szkoły z internatem dla bardzo bogatych w Chicago. W przyprawiającym o gęsią skórkę kampusie Św. Sophie Na domiar złego słyszy i widzi dziwne rzeczy. Jej współlokatorka, Scout, pomaga jej pozostać przy zdrowych zmysłach, ale znika nocami. Gdy pewnego dnia Lily zauważa Scout uciekającą przed prawdziwym potworem, dowiaduje się, że Scout jest w odłamie zbuntowanych nastolatków. Chronią Chicago przed demonami, wampirami, posługującymi się czarną magią. Szkoda, że Lily sama nie posiada mocy by pomóc. Przynajmniej żadnej jeszcze nie odkryła…

Grillbar. Galaktyka.pdf 118 KiB

ebooki

Po zmierzchu.pdf 1.88 MiB

e-book / Bracken Alexandra -Mroczne Umysły

Ostatnia część bestsellerowej trylogii „Mroczne umysły” Mam na imię Ruby. Nie mogę oglądać się za siebie. Wraz z tymi, którzy przetrwali, kieruję się na północ, aby uwolnić tysiące więzionych dzieci. Gdy jest się odpowiedzialnym za los całego pokolenia, nie ma miejsca na błędy. Jeden fałszywy ruch może wzniecić iskrę, która podpali świat.