Dlaczego mężczyźni kochają zołzy pdf za free (22 plików)

Argov Sherry - Dlaczego mężczyźni kochają zołzy.epub 1.53 MiB

EBOOK NA ANDROIDA (EPUB) / Argov Sherry

Tytułowa zołza nie jest jędzą ani wrednym babsztylem. Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże wam ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości.

Argov Sherry - Dlaczego mężczyźni kochają zołzy.pdf 1.46 MiB

Dokumenty / Argov Sherry

Tytułowa zołza nie jest jędzą ani wrednym babsztylem. Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże wam ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości.

Toksyczni rodzice.pdf 1.18 MiB

Filmy / Powieści / Podręczniki do pedagogiki / Bajkoterapia / Prace z pedagogiki / Różne książki

Jak zadbać o własne finanse , Marcin Iwuć.pdf 26.97 MiB

KSIĄŻKI / Książki

Psi i Zmiennokształtni 02 - Singh Nalini - W ogniu uczuć.jar 461 KiB

zachomikowane / Nalini Singh / Psi i Zmiennokształtni

Druga część wielotomowej serii o rasie Psi i zmiennokształtnych. Przyzwyczajona do zimnej Ciszy, Faith NightStar nagle zaczyna być torturowana mrocznymi wizjami krwi i morderstwa. To zły znak dla każdego, ale jeszcze gorszy dla Faith, J-Psi z wysoce pożądaną umiejętnością przewidywania przyszłości. Wizje ukazują jej coś jeszcze bardziej niepokojącego – bolesną potrzebę… rozkoszną przyjemność. Lecz tak jak one są potężne, tak kruchy jest jej umysł i emocje, których pragnie doświadczyć. Mogą oznaczać jej koniec. Świat przedstawiony w książce "W ogniu uczuć" został znakomicie obmyślony, wspaniale rozwinięty i doskonale zrealizowany. „Bristol Herald Courier” Zapierająca dech w piersiach powieść pełna pasji, przygody i wątków paranormalnych! Gena Showalter, bestsellerowa autorka "Mrocznej żądzy".

133-czego-pragna-mezczyzni.pdf 323 KiB

E-BOOKI

Lubią kobiety spontaniczne. Raz dzikie i gwałtowne, to znów delikatne i subtelne - takie, które nie boją się nowych doświadczeń. Skąd o tym wiemy? Podsłuchałyśmy, o czym mówią panowie, kiedy są całkiem sami.

Ebook Toksyczni Mezczyzni Rebis.pdf 262 KiB

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷUmysł-rozwój / psychologia

Hardisty Margaret - Sztuka uwodzenia własnej żony.rar 87 KiB

książki(hasła nazwa chomiczka) / poradniki / związki, seks

Cecily von Ziegesar - Plotkara 11 - Nie zapomnij o mnie(1).pdf 583.68 KiB

E-book / Plotkara (Gossip gril)

Lekcje podrywania Admina Gracjana.pdf 134 KiB

SYSTEM / ► Podrywanie, Uwodzenie, PUA, NLP, NLS, Uwo, hipnoza, rozwój osobisty, psychologia, pick-up►

D'Adamo Francesco - Iqbal.pdf 422 KiB

Dokumenty / książki

Książka Francesco D'Adamo jest sfabularyzowaną prawdziwą historią dwunastoletniego chłopca z Pakistanu - Iqbala Masih, który na całym świecie stał się symbolem walki przeciwko wyzyskiwaniu dzieci w pracy. Wychowany w bardzo ubogiej rodzinie chłopskiej, został oddany przez swojego ojca do niewolniczej pracy w zamian za 16 dolarów niezbędnych ojcu do spłacenia ciążącego na nim długu za leczenie śmiertelnie chorego drugiego syna. Iqbal pracował - tak jak miliony dzieci w najuboższych krajach świata - od świtu do nocy w nieludzkich warunkach w fabryce dywanów, przykuty łańcuchami do swojego krosna. Mając zaledwie 11 lat, znalazł siłę, by się zbuntować, by uwierzyć, że życie może wyglądać inaczej. Jego upór i odwaga przyczyniła do uwolnienia setek innych małych niewolników, choć przyszło mu za to zapłacić najwyższą cenę. Jest to bardzo wzruszająca historia o niezłomnej walce o odzyskanie wolności, o walce z własnym strachem, o walce o nowe jutro, o nadzieję w beznadziejności. Porusza mało znany w Polsce - a bardzo szeroko omawiany na świecie - temat masowego wykorzystywania dzieci w niewolniczej pracy, dzieci pozbawionych normalnego życia, miłości, beztroski.

Biblia E-biznesu bestseller!.pdf 332 KiB

Książki mp3 / Ebooki - E Biznes

02 Wampir Lestat.pdf 69 KiB

książki / Rice Anne / Kroniki wampirów

Virginia Andrews kto wiatr sieje.doc 2.46 MiB

książki / kto wiatr sieje

Forward Susan _ Szantaż emocjonalny.pdf 1.91 MiB

KKZB / Szantaż emocjonalny

Plik został oznaczony jako wersja piracka. Jest to nielegalna kopia utworu, do którego Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne posiada prawa autorskie. Pobierając ten plik łamiesz przepis art. 116 ust. 1 w zw. z art. 117 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Taki czyn zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności albo ograniczenia wolności oraz grzywną, a także odpowiedzialnością odszkodowawczą na podstawie kodeksu cywilnego i art. 79 pkt. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobierając ten plik zgadzasz się na zapłacenie odszkodowania Gdańskiemu Wydawnictwu Psychologicznemu w wysokości wymienionej jako cena pliku.

Hosseini Khaled - Chłopiec z latawcem.pdf 890.88 KiB

Dokumenty / książki

Światowy bestseller sprzedany w 8 milionach egzemplarzy i zekranizowany przez twórcę Marzyciela. Ta książka zdobyła fenomenalną popularność na całym świecie. To historia niezwykłej przyjaźni, podłej zdrady i wyrzutów sumienia, które zaciążyły na całym życiu bohatera. Amir jest synem prominentnego biznesmena z Kabulu, Hassan - synem jego służącego. Obu chłopców łączy wielka przyjaźń - aż do dnia gdy Amir popełnia podłość... Tego dnia ich drogi się rozchodzą, lecz wspomnienie o przyjacielu, którego zawiódł, nie opuści Amira przez następne lata. Czas spędzony z dala od Afganistanu - studia w Kalifornii, małżeństwo, sukces literacki - nie zatrze wstydu i poczucia winy. Nie uciszy wyrzutów sumienia. Niespodziewany telefon wzywający do Peszawaru jest jak głos z przeszłości, od której nie można uciec. A przecież Amir zawsze wiedział, że kiedyś będzie musiał wrócić do kraju dzieciństwa, by odnaleźć jedyną rzecz, jakiej nie znalazł w swoim nowym świecie: nadzieję na odkupienie. Na zmazanie grzechu tchórzostwa i zdrady. Na wybaczenie samemu sobie. Tłem tej głęboko poruszającej opowieści jest dramatyczna historia Afganistanu, od upadku monarchii do talibańskiego reżimu. Powieść Khaleda Hosseiniego - afgańskiego pisarza mieszkającego w USA - jest największą światową sensacją wydawniczą ostatnich lat. Przełożona na 42 języki i sprzedana w 8 milionach egzemplarzy od 2005 roku nieustannie króluje na międzynarodowych listach bestsellerów. Przez 50 tygodni zajmowała na nich 1 miejsce. W 2007 roku zekranizował ją Marc Forster, twórca Marzyciela i nagrodzonego Oscarem Czekając na wyrok.

Austen Jane - Duma i uprzedzenie.epub 348 KiB

Ebooki epub / !nowe / martusia336

Szkolenie młodego konia.PDF 41.85 MiB

Książki / Konie