Dziewczyna i chłopak plan wydarzeń (54 plików)

Wampir Maskarada - Karta Postaci.pdf 397 KiB

Podręczniki RPG / Wampir Maskarada

5. Powrót o zmierzchu.pdf 716.8 KiB

Książki / L.J. Smith / Pamiętniki wampirów

Dwa wampiry. Dwaj nienawidzący się bracia. I piękna dziewczyna, której obaj pragną. Elena: Poświęciła się, by ocalić ukochanego. Przeżyła, lecz wciąż nie jest bezpieczna. Stefano: Ze wszystkich sił usiłuje chronić Elenę przed tymi, którzy pragną jej krwi. Damon: Przekonany o swej mrocznej mocy nie co..fnie się przed podstępem, by zrealizować tajemniczy plan. Lecz wszyscy troje mogą stać się ofiarami przerażających istot, którymi rządzi zmierzch...

Kate Brian - Megan przewodnik po chłopcach.pdf 880.64 KiB

E-booki

Siedmiu chłopców. Jedna dziewczyna. I co dalej?! Megan Meade poznała McGowanów - okropnych synów przyjaciela ojca - kiedy miała dziewięć lat. Siedem lat później - kiedy jej rodzice, wojskowi, otrzymują rozkaz wyjazdu do Korei - znów musi stanąć twarzą w twarz ze wstrętnymi McGowanami. Ale przez ten czas małe potwory wyrosły na całkiem niezłych chłopaków... Mieszkanie pod jednym dachem z siedmioma chłopakami to dla Megan, która nigdy się nawet nie całowała, szansa, by dowiedzieć się o chłopcach wszystkiego, co chciałaby wiedzieć dziewczyna.

Apartament - Danielle Steel.zip 2.83 MiB

eBOOKi

Najnowszy bestseller Pierwszej Damy Literatury Obyczajowej Miejsce, w którym spełniają się marzenia… Słoneczny apartament w sercu Nowego Jorku. Cztery młode lokatorki. Claire, ambitna projektantka damskich butów. Konserwatywny szef utrudnia jej karierę. Początkująca pisarka Abby szuka literackiej szansy. Jest uzależniona od starszego od niej reżysera, który pielęgnuje jej niewiarę w siebie. Sasha, sympatyczna studentka medycyny. Ma problemem z siostrą bliźniaczką, rozchwytywaną top modelką. Siostra robi niemądre rzeczy, a Sasha słono za nie płaci. Jest jeszcze Morgan, ambitna i niezależna finansistka z Wall Street. Z awersją do małżeństwa i, jako jedyna z dziewczyn, ze stałym partnerem. I z nieprzewidywalnym szefem. Każda z nich walczy o zawodowy sukces, a po cichu marzy o wielkiej miłości. Każda z nich dostaje swoją szansę. I na sukces, i na miłość... A wtedy gdy je osiągną, zrozumieją, co straciły, a co zyskały…

Robards Karen - Nikt Nie Jest Aniolem.pdf 1.48 MiB

Ebooki / Robards Karen

Historia burzliwej miłości amerykańskiej dziewczyny z Południa i angielskiego arystokraty, sprzedanego na targu niewolników, któremu rozprażone słońcem południe Stanów wydaje się przedsionkiem piekła.

Zmierzch - Twilight - PL.DVDRip.zip 693.66 MiB

Filmy z Lektorem Polskim i Napisami Polskimi. avi / Trylogie z Lektorem Polskim i Napisami Polskimi / Zmierzch 1, 2, 3, 4, 5 - Lektor PL

Czas Trwania : 2 godz. 2 min. Gatunek : Horror, Romans. Produkcja : USA. Premiera : 17 Listopada 2008 r. Świat. Reżyseria : Catherine Hardwicke. Scenariusz : Melissa Rosenberg. Bella Swan (Kristen Stewart) różni się od swoich koleżanek z liceum. Nie interesuje jej moda ani bujne życie towarzyskie. Kiedy sytuacja rodzinna zmusza ją do przeprowadzki w mgliste okolice Waszyngtonu, nie spodziewa się, że w jej życiu zajdzie jakaś zmiana. W nowej szkole poznaje jednak olśniewająco przystojnego, a jednocześnie tajemniczego i nieodgadnionego Edwarda Cullena (Robert Pattinson). Chłopak jest inteligentny, błyskotliwy i intrygujący, lecz trzyma dziewczynę na dystans. Jak się okaże, Edward ukrywa mroczny sekret.

Dziewczyna-z-druzyny-Miranda-Kenneally.pdf 1.87 MiB

EBOOK NOWOSCI

Życie Jordan to jej drużyna futbolowa. Nie interesują ją związki i przelotne miłości, tylko sport i prestiżowe stypendium. Jedyną osobą, która może jej to odebrać jest... zabójczo przystojny i utalentowany chłopak, który znienacka pojawia się w szkole. Czy odbierze jej tytuł kapitana? A może totalnie ją zauroczy?

Cabot Meg - Chłopak z sasiedztwa.pdf 1.01 MiB

Dokumenty / młodzieżowe / Cabot Meg

Znowu spóźniła się do pracy. Ale tym razem był powód. Nie codziennie znajduje się sąsiadkę leżącą na podłodze z rozbitą głową! Mel Fuller, reporterka kolumny towarzyskiej nowojorskiej gazety, staje oko w oko z tajemnicą. Zaczyna więc uważnie obserwować sąsiadów. Zwłaszcza jednego...

Agnieszka Olejnik - Dziewczyna z porcelany.zip 3.04 MiB

książki epub,mobi / Polscy autorzy

Kobieta potrzebuje mężczyzny, nie chłopca… Światem Michała rządzą pieniądze i piękne kobiety. Rozchwytywany fotograf, przebojowy student informatyki i model. Jeden telefon sprawia, że Michał musi natychmiast dojrzeć: porzucić swoje dotychczasowe, studenckie życie, wyprowadzić się z dużego miasta i przenieść w rodzinne strony, by zaopiekować się młodszym bratem. Zuzanna, nauczycielka języka rosyjskiego i rozwódka, jest sąsiadką Michała i opiekunką jego młodszego brata. Kompletnie nie pasuje do jego wyobrażenia atrakcyjnej kobiety. Z czasem jednak chłopak zaczyna dostrzegać jej niezwykłe włosy oraz porcelanową cerę. Zuzanna zaczyna go fascynować. Okazuje się jednak, że samo uczucie nie wystarczy, aby zbudować trwałą relację.

Emma Hart -The love game.pdf 1.01 MiB

►Dla moli książkowych / Young Adult - New Adult

Braden Carter przystojny i arogancki playboy Uniwersytetu Kalifornijskiego zwraca uwagę na nową i piękna Maddie Stevens. Jego cel? Uwieść, rozkochać, wykorzystać i zostawić. Maddie Stevens nienawidzi facetów pokroju Bradena. Aby poczuł się tak samo jak dziewczyny, które rujnuje postanawia podjąć wyzwanie. Postanawia zagrać z graczem, czyli rozkochać, wykorzystać i zostawić tak samo jak on to robi. Gra się rozpoczyna, a zwycięzca powinien być tylko jeden.

R. L. Stine - Złamane serca.pdf 768 KiB

E-Booki / R.L. Stine / Ulica strachu

"Cały czas miała przed oczami przykre obrazy wydarzeń ostatniego tygodnia. Martwy Muggy. Ciemna plama krwi. Chichot Rachel. Okropne walentynki..."

Ivan Novotny - Z Aniołem do Nowego Świata.pdf 1.15 MiB

Autor Z Aniołem do Nowego Świata, Ivan Novotny inaczej zwany ks. Adam Skwarczyński jako dziecko poznał całą swoją przyszłość na tle wydarzeń o charakterze ogólnym, co ułatwia mu poruszanie się po tym „Nowym Świecie”, zanurzonym w wielkim szczęściu, mającym przetrwać ok. 25 lat (zgodnie z objawieniami Maryi w La Salette). Opisywane przez niego podróże stanowią tworzywo literackie, mające połączyć w jedną całość poruszone tu fakty z przyszłości. Autor jest święcie przekonany, że obecnie stoimy już u progu „Wielkiego Oczyszczenia Świata”, a nawet obserwujemy jego bolesny początek. Ten fakt sprowokował go do napisania drugiej książki, zatytułowanej Wejdź do radości. Cała ta opowieść o Nowym Świecie koncentruje się wokół tylko jednego faktu i może zawierać tylko jeden jedyny pewnik: że taki szczęśliwy okres nadejdzie i to w czasie przewidzianym przez Boga. Natomiast, w jakim kształcie on nadejdzie, tego ściśle nie wie nikt z ziemian ani wiedzieć nie może, gdyż… dopiero w dniu jego nadejścia ów kształt przestanie być dla nas tajemnicą. Zależy on przecież nie tylko od Boga, lecz i od nas, i to do ostatniej chwili.

Lingas-Łoniewska Agnieszka - Bez przebaczenia.rar 267.41 MiB

Audiobooki

On... od dziecka interesował się wojskiem i z nim związał swoje losy. Przystojny, honorowy i poukładany − podporucznik Piotr Sadowski. Ona… zwariowana, z głową pełną pomysłów, młoda artystka − Paulina Litwiak. Pokrętny los połączył ich ze sobą w małym mieście, do którego dziewczyna przyjeżdża po śmierci matki, by zamieszkać z ojcem. Ten okazuje się człowiekiem zimnym, dominującym i nieprzystępnym. Skrywa przed córką rodzinną tajemnicę. Wyraźnie przeszłość jego i matki Pauliny nie jest wcale taka, jakiej obraz ma w głowie dziewczyna. Przez „przypadek” główna bohaterka poznaje chłopaka o pięknych zielonych oczach, którym jest oczarowana. Dzięki niemu Paulinie udaje się uporać z demonami przeszłości. Jednakże szereg dramatycznych wydarzeń doprowadza do wyjazdu Pauliny. I gdy obydwoje tak strasznie cierpią po rozstaniu, przeznaczenie znowu daje o sobie znać, pozostawiając niespodziankę... „Bez przebaczenia” to powieść dla tych, którzy chcą poznać siłę prawdziwej miłości. Umiejętnie prowadzona narracja, soczysty, a jednocześnie prosty w odbiorze język, niezwykle wciągająca fabuła i plastycznie kreowane postaci powodują, że czytelnik ma poczucie uczestnictwa w akcji, czuje, jakby był naocznym świadkiem występujących w książce wydarzeń. Obowiązkowa lektura dla wszystkich wrażliwych.

Sny bogow i potworow.pdf 1.43 MiB

EBOOK NOWOSCI / New

Na niebie Azji pojawił się legion aniołów i leci w dal, na zachód do Rzymu. Armia serafinów przedostała się do świata ludzi, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe. To zapowiedź wielkiego starcia, w którym i ludzie, i chimery, i serafini będą walczyć, ginąć, wierzyć i kochać. Pojawią się nowi, okrutni wrogowie. Powstaną niezwykłe, niewyobrażalne sojusze. A Karou i Akiva w samym sercu wydarzeń będą zmagać się ze swoją miłością, marzeniami i przeznaczeniem…

R. L. Stine - Niebezpieczny wielbiciel.pdf 727.04 KiB

E-Booki / R.L. Stine / Ulica strachu

Która z nas nie marzy o tym, żeby zostać aktorką... pieniądze, popularność, przyjaźnie ze sławnymi ludźmi, wielbiciele... Nie możemy pozwolić, by świat na nas czekał. Gramy Julię w szkolnym przedstawieniu i pewnego dnia... zaczynamy dostawać bukiety czarnych róż i zauważamy, że ktoś nas śledzi. Do czego może być zdolny nasz tajemniczy wielbiciel?

R. L. Stine - Weekend w górach.pdf 511 KiB

E-Booki / R.L. Stine / Ulica strachu

Czworo nastolatków, Doug, Ariel, Shannon i Red, wraca z weekendu spędzonego w górach. Zamieć śnieżna uniemożliwia im dalszą podróż. Za radą Reda, chłopaka spotkanego w pensjonacie, przyjaciele postanawiają zatrzymać się w góralskiej chacie. Gospodarzami domu jest małżeństwo Lou i Ewa. Kiedy Doug, Ariel, Shannon i Red chcą opuścić domostwo, trafiają na niespodziewane przeszkody...

03. Dziewczyna z indyjskim szmaragdem 2013 Lektor PL.rmvb 279.81 MiB

Seriale (miniseriale) / ♦ Dziewczyna z indyjskim szmaragdem 2013 PL

Miniserial przygodowy Niemcy 2013 Lektor PL Odcinek 3/4

McMann Lisa - Sen 02 - Mgła.pdf 532.48 KiB

Tom 2 mrocznej i lirycznej trylogii o miłości dwojga nastolatków obdarzonych paranormalnym darem Niepokojąca zdolność przeżywania cudzych snów coraz bardziej przeraża Janie i jej chłopaka Caleba. Zwłaszcza teraz, gdy dziewczyna zostaje wciągnięta w wypełnione przemocą koszmary koleżanki z klasy. Jeśli nad nimi nie zapanuje, sama stanie się ich ofiarą. Znaleziony przypadkiem tajemniczy dziennik wyjawia Janie zatrważającą prawdę: można kontrolować sny, lecz za straszliwą cenę.

Wyspa Alice - Daniel Sanchez Arevalo.pdf 2.55 MiB

E-book / !!! romanse nowe 03

Zly Romeo - Leisa Rayven.pdf 2.48 MiB

📚e-book

Cassie była uroczą dziewczyną z wielkimi ambicjami. Piekielnie zdolny Ethan miał reputację złego chłopca. Zagrali Romeo i Julię – i zmieniło się wszystko. Wielka miłość, jak w dramacie Szekspira, była im pisana. Jednak „zły Romeo” złamał „Julii” serce... Kilka lat później grają razem na Broadwayu. Gdy spotykają się na scenie, są zmuszeni do konfrontacji z własnymi emocjami. Ethan próbuje odzyskać zranioną Cassie, jednak oboje w niczym nie przypominają siebie sprzed lat... Czy kiedy kurtyna opadnie, ujawnią, co tak naprawdę kryje się w ich sercach?