E book istoty chaosu (18 plików)

Beautiful Redemption.pdf 1.2 MiB

Piękne Istoty- Kami Garcia, Margaret Stohl PDF

Kami Garcia, Margaret Stohl - Kroniki Obdarzonych 03 - Istoty chaosu.pdf 2.09 MiB

EBOOKI / K / Kami Garcia & Margaret Stohl / Kroniki Obdarzonych

Kami Garcia, Margaret Stohl - Istoty chaosu.pdf 1.07 MiB

Książki / Kroniki Obdarzonych

Colleen_Hoover_-_Nieprzekraczalna_granica.epub 402 KiB

Dokumenty / Ebooki / Colleen Hoover

Ostatni policjant - Ben H. Winters.pdf 1.15 MiB

E-booki / Ben H. Winters - Ostatni policjant

Samobójstwo czy morderstwo? Smutny przypadek czy zaplanowana zbrodnia? Prywatna tragedia, a może zorganizowana działalność przestępcza? Chcesz wiedzieć, kto zabił? A jakie to ma znaczenie, skoro już za chwilę wszyscy zginiemy. Nie ma odwrotu. Nie ma ucieczki. Nie ma nadziei. Zostało 6 miesięcy, 2 tygodnie i 4 dni. Co zrobisz ze swoim życiem, zanim nastąpi wielkie bum? "Ostatni policjant" to fascynująca opowieść kryminalna, której akcja rozgrywa się w przededniu totalnej katastrofy. Do Ziemi zbliża się asteroida i nic już nie da się zrobić, by uniknąć zderzenia. Świat pogrąża się w chaosie, następuje niespotykany kryzys ekonomiczny, wojsko wprowadza stan wyjątkowy i patroluje ulice, by powstrzymać armagedon. Szerzy się przestępczość, fanatyzm religijny, panika. I tylko detektyw Hank Palace jak co dnia prowadzi drobiazgowe śledztwo, by poznać prawdę, która nikogo innego już nie obchodzi. "Ostatni policjant" to pierwsza część trylogii pełnej zbrodni i tajemnic. Czy uda się je poznać przed końcem świata?

Kudlata_nauka.epub 1.85 MiB

ebooki_epub_mobi

Garcia Kami & Margaret Stoh - Kroniki obdarzonych 01 - Piekne Istoty.rtf 1013.76 KiB

Audiobook - Ebook / Garcia Kami & Stohl Margaret

Piękne istoty to fascynująca współczesna opowieść o sile miłości i ludziach naznaczonych klątwą. Ethan marzy o wyjeździe z Gatlin w Karolinie Południowej, gdzie ostatnim wielkim wydarzeniem była wojna secesyjna. Chłopak od miesięcy śni o dziewczynie, której nigdy wcześniej nie widział. Kiedy po wakacjach spotyka ją na szkolnym korytarzu, z miejsca się w niej zakochuje. Lena ukrywa jednak mroczną tajemnicę i klątwę, która od pokoleń ciąży na jej rodzinie. Czy Ethan zdoła zmienić przeznaczenie i uratuje Lenę przed nią samą? W mieście bez przyszłości, jedna tajemnica zmieniła wszystko... Piękne istoty osadzone w mrocznym klimacie południa Ameryki mają szansę powtórzyć sukces Harry'ego Pottera i Zmierzchu, łącząc w sobie opowieść o miłości, atmosferę grozy, tajemnicę i nieoczekiwane zwroty akcji.

Garcia Kami & Stohl Margaret - Kroniki Obdarzonych 02 - Istoty ciemności.rtf 921.6 KiB

Audiobook - Ebook / Garcia Kami & Stohl Margaret

Istoty Ciemności, druga po Pięknych istotach zgłębia ukryte oblicze fikcyjnego południowego miasteczka. Jest to historia Leny Duchaness, magicznej Obdarzonej, dziewczyny, na której ciąży rodzinna klątwa, i Ethana Wate`a, młodego chłopaka, który pragnie za wszelką cenę wyrwać się z prowincjonalnego, monotonnego życia. Ethan jest zupełnie zwyczajnym nastolatkiem, ale skrywa pewną tajemnicę - od wielu miesięcy śni o dziewczynie, którą później spotyka na szkolnym korytarzu. Tą dziewczyną jest Lena - osoba, która swoim pojawieniem się zmienia życie Ethana i wielu mieszkańców Gatlin. Inspiracją dla silnej postaci Leny była 15-letnia córka Stohl. To ona ośmieliła matkę do napisania książki, której bohaterka nie będzie słabą kobietką, `której jedyna siła polega na zakochaniu się w pięknym, wyjątkowym chłopaku`, powiedziała Stohl. Ethan `sprawdza różne drogi`, powiedziała Stohl. Podobnie jak Lena nie może odnaleźć się w otoczeniu, w którym przyszło mu żyć, i nie potrafi znaleźć wspólnego języka z ludźmi, których spotyka wokół. Ethana i Lenę łączy umiejętność porozumiewania się bez użycia słów, a wkrótce potem między nimi rodzi się zupełnie wyjątkowe uczucie. Szybko jednak okazuje się, że ich życie nie będzie łatwe - klątwa, która prześladuje rodzinę Leny od pokoleń, dosięgnie także ją w dniu szesnastych urodzin. Z pomocą rodziny i przyjaciół Ethanowi i Lenie uda się powstrzymać działanie klątwy przez kolejny rok - do siedemnastych urodzin dziewczyny. Jednak Lena zapłaci za to wysoką cenę - jej wuj, Macon, umrze w czasie walki. W tym miejscu zaczyna się akcja kolejnej części Kronik Obdarzonych noszącej tytuł Istoty Ciemności. Ethan kocha Lenę niezmiennie, jednak strata, którą poniosła dziewczyna, oddala ich od siebie. Chłopak zaczyna miewać wizje, którymi nie może się już podzielić z ukochaną. A obok niej pojawia się tajemniczy nieznajomy, który coraz mocniej ingeruje w życie nastolatków. Siły ciemności nie dają za wygraną, próbując pochłonąć Lenę na zawsze. Tylko Ethan może ją ocalić. Książka Istoty Ciemności zawiera jeszcze więcej elementów magicznych i nadprzyrodzonych, niż poprzednia część Kronik Obdarzonych. Jest to dynamiczna lektura, z delikatnym elementem południowego wdzięku, który stanowi wielki atut tej powieści. Czytelnicy mogą oczekiwać książki, od której nie będą mogli się oderwać.

Graham Masterton - zbiór książek PDF Djvu2 PL.rar 47.42 MiB

E-BOOK / PACZKI

Format: PDF i parę książek DJVU2 Język: PL Spis: Aniołowie chaosu Bezsenni Brylant Ciało i Krew Czarny anioł Czternaście obliczy strachu Demony Normandii Diabelski kandydat Dom Szkieletów Drapieżcy Droga żelazna Dziecko ciemności Dziedzictwo Geniusz Głód Ikon Katie Maguire Kondor Kostnica Krzywa Sweetmana Magia Seksu 1 i 2 Moc seksu - co każda para wiedzieć powinna Obiekt seksualny Plaga Podpalacze ludzi Pogromca wampirów Rozkosze miłości Rytuał Sekrety seksu Seks z inwencją Sfinks Skarabeusz z Jajouki Strach Studnie piekieł Szał seksu Szary Diabeł Szatańskie włosy Święty terror Tajemnice seksu Tengu Uciec przed koszmarem Walhalla Wendigo Wizerunek zła Wybuch Wyklęty Zaklęci Zaraza Zjawa Zła przepowiednia Zwierciadło piekieł

Heidegger - List o humanizmie.pdf 9.84 MiB

ebooki i abooki / Heidegger Martin

Tess Gerritsen - Mumia 07.pdf 2.83 MiB

E-booki / Tess Gerritsen - Rizzoli&Isles / 7. Mumia

Mroczne Intrygi tom 1-2 (pdf,mobi,epub).zip 7.52 MiB

E-booki / Cassandra Clare - Mroczne intrygi

Istoty Chaosu Rozdział 3.PDF 6.04 MiB

Istoty chaosu PL 1-41