Gry jar na lg t375 (29 plików)

Sherlock Holmes i Wampiry Londynu ● Tom 1 ● Zew krwi.pdf 107.66 MiB

Komiksy / Kryminał / Sherlock Holmes / Wersja PDF

Scenariusz: Sylvain CorduriéRysunek: Vladimir Krstic Laci Początek dwutomowej opowieści o nieznanych przygodach słynnego detektywa wszechczasów. Kiedy ze Szwajcarii dochodzi wieść o śmierci Holmesa nad wodospadem Reichenbach podczas walki z geniuszem zbrodni, profesorem Moriartym, całą Anglię ogarnia żałoba. Nawet najwierniejszy przyjaciel detektywa, doktor Watson, nie wie, że Sherlock żyje, ale woli nie dementować doniesień o swoim zgonie. Nie wszyscy jednak dają się nabrać na tę inscenizację zbiry Moriartyego nadal czatują na Holmesa.Kliknij miniaturkę, żeby wyświetlić podgląd: Rozdzielczość: 45,15 x 63,49 cm                 |  Screeny poglądowe z komiksu w wersji cbz.

Asteriks ● Tom 36 ● Papirus Cezara.pdf 66.92 MiB

Komiksy / Przygodowy / Asteriks / Wersja PDF

Scenariusz: Jean-Yves FerriRysunek: Didier Conrad Cezar postanawia wydać swoje zapiski w formie książki, jednak za radą doradcy Promoplusa wycina rozdział opisujący starcia z nieposkromioną wioską Galów. Na nieszczęście Promoplusa ostatnia niezniszczona kopia trafia w ręce galijskiego aktywisty Ostropolemiksa, a następnie zostaje przekazana w ręce Asteriksa, który z pomocą Obeliksa i Panoramiksa postanawia ujawnić zatuszowane fakty historyczne. Muszą tylko odnaleźć pewnego druida mieszkającego w odmętach Puszczy Karnuckiej...Kliknij miniaturę, żeby wyświetlić podgląd

71.jpg 462 KiB

Tapety / Full HD

Minecraft Pocket Edition 0.7.1 [FULL] [jvc4].apk 6.6 MiB

Na telefon / Android / Minecraft Pocket Edition FULL / 0.7.1

Pełna wersja od jvc4! Testowane na Sony Xperia M! ------------------------------------------------------------ POPRAWKI: Poprawiono za mały d-pad na większych rozdzielczościach. Poprawiono za mały interfejs na większych rozdzielczościach. Poprawiono problem z wyrzuceniem z gry podczas zniszczenia tabliczki. Poprawiono popsuty interfejs piecyka. Poprawiono błędne animacje ognia. Poprawiono problem z niedziałającą animacją jedzenia. Poprawiono popsuty interfejs zakładania i zdejmowania zbroi. Dodano informację o braku możliwości zakładania serwera Minecraft Realms.

Deer Hunting 2015 - Sniper 3D v1.6 [APK] [4.0+] [MOD].apk 46.74 MiB

Aplikacje i gry na android

Więcej informacji + Instalacja tej gry >

AHA Neu , podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum , kurs rozszerzony.pdf 11.47 MiB

!!! SZKOŁA I MĄDRA EDUKACJA DZIECI I MŁODZIEŻY / PODRĘCZNIKI PROGRAMOWE / jęz niemiecki podreczniki

NFS Pro Street.iso 4.39 GiB

logomacja