Gwiazd naszych wina pdf download free (55 plików)

John Green - Gwiazd naszych wina.zip 993.28 KiB

📚e-book / John Green

Szesnastoletnia Hazel choruje na raka i tylko dzięki cudownej terapii jej życie zostało przedłużone o kilka lat. Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku, zmuszona do taszczenia ze sobą butli z tlenem i poddawania się ciężkim kuracjom. Nagły zwrot w jej życiu następuje, gdy na spotkaniu grupy wsparcia dla chorej młodzieży poznaje niezwykłego chłopaka. Augustus jest nie tylko wspaniały, ale również, co zaskakuje Hazel, bardzo nią zainteresowany. Tak zaczyna się dla niej podróż, nieoczekiwana i wytęskniona zarazem, w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania: czym są choroba i zdrowie, co znaczy życie i śmierć, jaki ślad człowiek może po sobie zostawić na świecie. Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena. Autor w błyskotliwy sposób zgłębia w niej tragiczną kwestię życia i miłości.

Jerome David Salinger - Buszujący w zbożu.pdf 1.06 MiB

Książki

Jerome David Salinger - Buszujący w zbożu Bohaterem "Buszującego w zbożu" jest szesnastoletni uczeń, Holden Caulfield, który nie mogąc pogodzić się z otaczającą go głupotą, podłością, a przede wszystkim zakłamaniem, ucieka z college`u i przez kilka dni "buszuje" po Nowym Jorku, nim wreszcie powróci do domu rodzinnego. Historia tych paru dni, którą opowiada swym barwnym językiem, jest na pierwszy rzut oka przede wszystkim zabawna, jednakże rychło spostrzegamy, że pod pozorami komizmu ważą się tutaj sprawy bynajmniej nie błahe.

John Green - Gwiazd naszych wina (epub, mobi).zip 4.18 MiB

ebook / John Green - Gwiazd naszych wina (epub, mobi)

Slowa Swiatlosci - Brandon Sanderson.mobi 6.79 MiB

ebook / Brandon Sanderson - Słowa Światłości (epub, mobi, pdf)

ebook-Green John 19 razy Katherine pdf.zip 1.22 MiB

LITERATURA / JOHN GREEN

zeszyt5.pdf 52.24 MiB

MATURA / Biologia

Day Sylvia - Saga Rozpalona (1-4) (epub,mobi,rtf,pdf).zip 56.29 MiB

ebook / Day Sylvia - Saga Rozpalona (1-4) (epub,mobi,rtf,pdf)

Mikrobiologia - notatki.pdf 164 KiB

♥ Studia / ⇒ Biologia / ♦ Mikrobiologia / ♦ Notatki

Co nas nie zabije - David Lagerkrantz.mobi 2.66 MiB

ebook / Cykl Millenium - Stieg Larsson (epub, mobi)

John Green - Papierowe miasta.zip 1.26 MiB

📚e-book / John Green

Nastoletni Quentin Jacobsen spędza czas na adorowaniu z oddali żądnej przygód, zachwycającej Margo Roth Spiegelman. Więc kiedy pewnej nocy niegrzeczna Margo uchyla okno i, zakamuflowana jak ninja, wkracza na powrót w jego życie, wzywając go do udziału w tajemniczej i misternie zaplanowanej przez siebie kampanii odwetowej, Quentin oczywiście podąża za dziewczyną. Gdy ich całonocna wyprawa dobiega końca i nastaje nowy dzień, Quentin przychodzi do szkoły i dowiaduje się, że zagadkowa Margo w tajemniczych okolicznościach zniknęła. Chłopak wkrótce odkrywa, że Margo zostawiła pewne wskazówki i że zostawiła je dla niego. Podążając jej urywanym śladem, w miarę zbliżania się do celu Q odkrywa zupełnie inną Margo, niż ta, którą kochał i znał dotychczas.