Johnny wykałaczka cały film (30 plików)

Johnny Wykałaczka 1991 reż. Roberto Benigni NAPISY PL WKLEJONE.avi 1.37 GiB

Filmy / REŻYSERZY / ROBERTO BENIGNI / 1991 Johnny Wykałaczka NAPISY PL

NAPISY PL Johnny Wykałaczka jest świadkiem koronnym przeciwko kolegom z mafii. Wszyscy wskazani przez niego kryminaliści zostali aresztowani . No poza jednym - gangsterem Filippo Cozzamarą, który wydał na Johnny'ego wyrok śmierci. I właśnie żona Johnny'ego uknuła misterny plan. Gdy była w Rzymie, poznała niejakiego Dantego, naiwnego kierowcę autobusu, uderzająco podobnego do jej męża. I teraz Maria postanawia dostarczyć Dantego pałającemu chęcią zemsty Cozzamarze i uciec z Johnnym do Argentyny. Niczego nieświadomy Dante przyjmuje zaproszenie Marii i przyjeżdża do Palermo. I chyba wpada w zastawione sidła...

Johnny Wykałaczka - Johnny Stecchino (1991) polskie napisy.avi 1.37 GiB

śmieszne komedie

Wersja z wbudowanymi do filmu polskimi napisami Johnny Wykałaczka jest świadkiem koronnym przeciwko kolegom z mafii. Wszyscy wskazani przez niego kryminaliści zostali aresztowani, poza jednym - gangsterem Filippo Cozzamarą, który wydał na Johnny'ego wyrok śmierci. Żona Johnny'ego uknuła misterny plan. Gdy była w Rzymie, poznała niejakiego Dantego, naiwnego kierowcę autobusu, uderzająco podobnego do jej męża. I teraz Maria postanawia dostarczyć Dantego pałającemu chęcią zemsty Cozzamarze i uciec z Johnnym do Argentyny. Niczego nieświadomy Dante przyjmuje zaproszenie Marii i przyjeżdża do Palermo. I chyba wpada w zastawione sidła...

Auta 2 (Cars 2) Lektor Polski 2011.avi 695.75 MiB

Filmy / A / Auta 2

Lektor Polski Cały Film Dźwięk Dopasowany http://www.filmweb.pl/film/Auta+2-2011-478475

Idiokracja (Idiokraci, Idiocracy) [LEKTOR PL].rmvb 277.62 MiB

Filmy i filmiki

Komedia/Sci-Fi Przeciętniak nad przeciętniaki, szeregowy Joe Bowers i prostytutka Rita stają się szczurami doświadczalnymi eksperymentu wojskowego wskutek czego zostają poddani hibernacji. Z założenia hibernacja miała trwać rok, jednak wskutek wielu czynników Joe i Rita zasypiają na 500 lat. Budzą się po wielkiej lawinie śmieci w 2505 roku i odkrywają że są najmądrzejszymi istotami na Ziemi...

K-PAX Lektor Polski 2001.avi 700.96 MiB

Filmy / K / K-PAX

Lektor Polski Cały Film Dźwięk Dopasowany http://www.filmweb.pl/K-pax

E. Fromm - Ucieczka od wolności.pdf 29.49 MiB

Książki / Ucieczka od wolności

Poranek Kojota.avi 697.14 MiB

śmieszne komedie

Sully Lektor Polski 2016.avi 696.54 MiB

Filmy / S / Sully

Lektor Polski Cały Film Dźwięk Dopasowany http://www.filmweb.pl/film/Sully-2016-746389

Luźny gość [MiikeS].avi 690.63 MiB

śmieszne komedie

Miłość w rytmie rap (1991) komedia muzyczna --lektor--cały film.mp4 911.36 MiB

FILMY

Johnny Van Owen jest zawsze wyluzowany, jeździ motocyklem marki Suzuki, a także słucha i tworzy muzykę rap. Szukając przygód, wraz z przyjaciółmi przybywa do małego miasteczka, gdzie spotyka studentkę, która zwraca jego uwagę. Jednak czy porządna dziewczyna mająca już chłopaka oraz borykających się ze swoimi problemami rodziców jest w stanie zakochać się w złym chłopcu?

Waleczne kobiety (1986) dramat wojenny --lektor-- cały film.avi 612.53 MiB

FILMY

Filipiny, druga wojna światowa. Margaret, Helen, Katherine i Gail pracują jako pielęgniarki w amerykańskiej bazie wojskowej na wyspie Luzon. Po inwazji japońskiej szpital wraz z personelem zostaje ewakuowany do dżungli, gdzie Margaret i jej koleżanki pracują w skrajnie trudnych warunkach. Japończycy przełamują linię frontu i wkraczają na teren szpitala. Dobijają rannych, a lekarzy i pielęgniarki biorą do niewoli.

Uwodziciel (2012) -dramat--lektor--cały film.mp4 297.95 MiB

FILMY

Droga Georgesa Duroy od biednego żołnierza do bawidamka i bywalca paryskich salonów. Duroc to żołnierza francuskiej armii, który wraca z Algierii. Jest 1890 rok, Georges Duroc przyjeżdża do Paryża w poszukiwaniu pracy i jakiegokolwiek zarobku. Przez przypadek w jednym z nocnych lokali spotyka dawnego znajomego z Algierii, Forestiera, który zapewnia go, że stolica Francji to miejsce wielu możliwości i łatwych pieniędzy. Duroc powolutku wślizguje się tylnymi drzwiami do świata paryskiej socjety. Bardzo szybko zostaje zatrudniony w gazecie. Ma za zadanie pisać o swoich wojennych wspomnieniach. Jednocześnie bryluje w towarzystwie, uwodzi bogate panie z dobrych domów i krok po kroku buduje swoją pozycję.

Coco Chanel (2009) biograficzny--lektor-- cały film.avi 395.78 MiB

FILMY

Urodzona w biednej rodzinie w 1883 roku jako Gabrielle Bonheur Chanel, wychowywana przez zakonnice, następnie próbująca robić karierę jako piosenkarka (od tytułu śpiewanej przez nią piosenki "Gdzie jest Coco?" przybrała swój słynny pseudonim), żona i kochanka milionerów, których fortuny pomogły jej w drodze do sławy. Przyjaciółka największych artystów epoki (m.in. Picassa, Marilyn Monroe), której karierę pokrzyżował epizod kolaboracji z nazistami, tylko po to, by spektakularnie odrodziła się w latach 50., gdy o jej kreacje znów zabiegali najwięksi. Ale przede wszystkim ikona mody XX wieku, która wyznaczyła nowy styl kobiecego sposobu bycia. Jej surowe, proste kreacje, luźne i jednocześnie eleganckie, stały się synonimem szyku i luksusu obowiązujących po dziś dzień. Coco stała się uniwersalnym symbolem kobiecej niezależności i ekspresji.

Predators Lektor Polski 2010.avi 347.94 MiB

Filmy / P / Predators

Lektor Polski Cały Film Dźwięk Dopasowany http://www.filmweb.pl/film/Predators-2010-509652

Intermission Lektor Polski 2003.avi 1.37 GiB

Filmy / I / Intermission

Lektor Polski Cały Film Dźwięk Dopasowany http://www.filmweb.pl/Intermission

W Starym, Dobrym Stylu (Going In Style) Lektor Polski 2017.avi 691.93 MiB

Filmy / W / W Starym Dobrym Stylu

Lektor Polski Cały Film Dźwięk Dopasowany http://www.filmweb.pl/film/W+starym%2C+dobrym+stylu-2017-744484

Johnny Mnemonic.avi 699.81 MiB

Filmy / Lektor PL

Johnny Mnemonic (1995)czas trwania:1 godz. 47 min.gatunek:Thriller, Akcja, Sci-Fipremiera:31 grudnia 1995 (Polska) 15 kwietnia 1995 (świat)produkcja:Kanada, USAreżyseria:Robert Longoscenariusz:William GibsonW 2021 roku cały świat połączony jest gigantyczną siecią internetu. Prawie połowa ludzkości cierpi na tajemniczą chorobę NAS. Johnnemu, który posiada w mózgu implant pamięci, zainstalowano zbyt dużą ilość informacji i powierzono przewiezienie ich do Newark. Informacje dotyczące lekarstwa na NAS są jednak zagrożeniem dla życia bohatera - ich ilość powoduje zniszczenia w jego mózgu, a poza tym Korporacja Pharmakom stara się nie dopuścić do upublicznienia informacji.

Firma.rmvb 321.03 MiB

Ted to młody mężczyzna pracujący w dużej firmie. Rodzina była dla niego zawsze najważniejsza, i był pewien, że nigdy nie poświęci się pracy do tego stopnia, aby zaniedbać najbliższych. Jednak nie spodziewa się, że wkrótce realizacja tych założeń może stać się bardzo trudna. Otrzymuje niespodziewany awans i zostaje członkiem zarządu firmy. Trafia nagle w nieznany mu świat wielkich interesów, układów, nie zawsze moralnych rozgrywek i przypadkowych kontaktów seksualnych. W tajniki tej nowej rzeczywistości stara się go wprowadzić jego przyjaciel Jack.

32) ☻1995 Johnny Mnemonic - Lektor PL.avi 699.95 MiB

☻ Keanu Reeves

Gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi Premiera:31 grudnia 1995 POLSKI LEKTOR Opis filmu: W 2021 roku cały świat połączony jest gigantyczną siecią internetu. Prawie połowa ludzkości cierpi na tajemniczą chorobę NAS. Johnnemu, który posiada w mózgu implant pamięci, zainstalowano zbyt dużą ilość informacji i powierzono przewiezienie ich do Newark. Informacje dotyczące lekarstwa na NAS są jednak zagrożeniem dla życia bohatera - ich ilość powoduje zniszczenia w jego mózgu, Reżyseria: Robert Longo Scenariusz:William Gibson GRY PC W 1 PLIKU | POLSKI-LEKTOR | KOLEKCJE FILMOWE | DISCOVERY

Wyspa Furby.avi 290.44 MiB

Dla dzieci / 01 - Filmy dla dzieci