Klątwa tytana rozdział 1 (57 plików)

Julie Kagawa - Å»elazna Córka_rozdziały 1-12.pdf 37.05 MiB

E-BOOKI / Kagawa Julie / Kagawa Julie - 02 Żelazna Córka

Ja, anielica rozdziały 15-21.pdf 218 KiB

♥♥Ebook N` Mbook / Ja, anielica

Colleen Houck - Klątwa Tygrysa_tom 1-4.rar 7.38 MiB

E-BOOKI / Houck Colleen

Wszystkie 4 tomy.

Ann Brashares - Nigdy i na zawsze.pdf 1.25 MiB

E-BOOKI / Ann Brashares

Żyję od ponad tysiąca lat. Umierałem niezliczoną ilość razy. Zapomniałem, ile dokładnie. Zakochałem się i moja miłość trwa nadal. Ciągle szukam swojej ukochanej. Ciągle ją pamiętam. Noszę w sobie nadzieję, że pewnego dnia ona też mnie sobie przypomni. Magiczna opowieść o szansach, jakie otrzymujemy od losu, i o tym, że nie można odkładać życia na później. Historia miłości przekraczającej granice czasu. Książka, która przywraca wiarę w przeznaczenie, w to, że na każdego z nas gdzieś ktoś czeka.

McDonald L. J. - Sylf 02 - Zdruzgotany Sylf.pdf 1.47 MiB

książki

Porwana przez handlarzy niewolników, Lizzie Petrule została zaciągnięta w łańcuchach przez Wielkie Morze do skorumpowanego cesarstwa Meridal. Poniżej pływającej cytadeli i oceanu złotych piasków, leży miejsce przyjemności dla gladiatorów i więźniów, gdzie dziewczęta zmuszane są do zaspokajania ich cielesnych pragnień. Mimo nikłych szans przeciwko nieograniczonej magii, trzej mężczyźni przyrzekli uwolnić Lizzie: Justin, konkurent do jej ręki, Leon, jej ojciec i Ril, zmiennokształtny, ale znużony walką bitewnik. Razem, ta niedobrana grupa może ocalić dziewczynę, ale tylko wykorzystując słowo, które musi pozostać niewypowiedziane, tylko z wrogiem, który jest przyjacielem, i tylko ze zdradą, która w sercu jawi się jako akt miłości.

Tom 13 - Rozdział 51 - Oddział Leviego.rar 18.67 MiB

Shingeki no Kyojin (Manga PL)

Zbuntowana księżniczka.pdf 819.2 KiB

książki

Ok kolejny ff przed Wami:)to jest dla mnie perełka :) wzruszyłam się przy niej w paru miejscach, mam nadziej,że przypadnie Wam również do gustu:)podzielcie się jakie macie po nim wrażenia i czy takie mogę dawać Wam ff :)cieplutko pozdrawiam i dziękuje za miłe słowa:)Alisha :)

Dee Shulman - Gorączka.pdf 1.47 MiB

E-BOOKI / Shulman Dee

Nieustraszony rzymski gladiator. Lekkomyślna dziewczyna z XXI wieku. Tajemniczy wirus, który ich połączył… A.D. 152 Sethos Leontis, nadzwyczaj zręczny wojownik, nieoczekiwanie zostaje ranny i niebezpiecznie ociera się o śmierć. A.D. 2012 Niezwykle inteligentna, ale sprawiająca kłopoty Ewa zaczyna nowe życie w szkole dla wybitnie utalentowanych, ale jedna chwila w laboratorium pociąga za sobą przerażające konsekwencje. Niezwykły związek doprowadza do połączenia Ewy i Sethosa, wspólnie pracują nad rozwikłaniem zagadki dotyczącej śmiertelnego wirusa. Obyczajowa opowieść, antyczny dramat z romantycznym wątkiem są bogatym tłem dla współczesnej powieści obyczajowej dla nastolatków. Całość to ciekawe i rozbudowane postaci, ale również fabuła skonstruowana w bardzo logiczny i przekonujący sposób mimo swojej złożoności. Gorączka podczas lektury.

Nocny Wędrowiec - CAŁOŚĆ.doc 1.35 MiB

książki

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA CIERPLIWOŚĆ W OCZEKIWANIU NA NOWE ROZDZIAŁY:) TERAZ POZOSTAJE MI TYLKO ŻYCZYĆ DOBREJ LEKTURY:)

Rozdz_1.pdf 49.63 MiB

Motoryzacja / Sam naprawiam / Renault / Renault Megane III Grandtour

Rozdział I instrukcji do Renault Megane III

Dodd Christina - Wybrańcy ciemności 03 - Po stronie cienia.pdf 1.13 MiB

E-book / Książki / Christina Dodd

. Obdarzony, czy też przeklęty umiejętnością przemieniania się w zwinną panterę, Adrik Wilder zaakceptował swe mroczne przeznaczenie. Porzucił rodzinę i stracił honor. Na drodze ciemności nie cofnie się przed niczym. Tylko piękna Karen Sonet może sprawić, by na powrót stał się porządnym człowiekiem. Czy pasja i odwaga Karen wystarczą, by nawrócić Wildera? Czy przeżyją spotkanie z odwiecznymi wrogami Adrika? .

Christina Dodd - Wybrańcy Ciemności 01 - Zapach ciemności.pdf 1.85 MiB

E-book / Książki / Christina Dodd

. Ann Smith jest zakochana w swoim przebojowym szefie, Jashy Wilderze. Niestety, śmiały plan uwiedzenia go komplikuje się, kiedy na jaw wychodzi, że mężczyzna, którego kocha na jej oczach przemienia się w wilka. Ann szybko odkrywa, że nie ucieknie przed swoim przeznaczeniem. Jasha jest potomkiem Konstantine`a, a ona kobietą wybraną by złamać klątwę, która ciąży na jego rodzie... .

Dary Anioła (tomy 1-5).rar 8.12 MiB

E-BOOKI / Clare Cassandra / Dary Anioła

C A Ł O Ś Ć 1. Miasto Kości 2. Miasto Popiołów 3. Miasto Szkła 4. Miasto Upadłych Aniołów 5. Miasto Zagubionych Dusz

Atak Tytanów - Attack On Titan (2015) Napisy PL.480p.DVDSCR.XViD-NOiSE.rmvb 330.19 MiB

● NAPISY PL ● GATUNEK: FANTASY AKCJA ● ROK: 2015 ● PRODUKCJA JAPONIA ● WIDEO: 720X304 Film oparty na mandze pod tym samym tytułem. Fabuła osadzona jest w świecie opanowanym przez krwiożerczych tytanów. █ KOPIA DVDSCR 480 - WGRANE NAPISY PL - ŻÓŁTE NA STONOWANE BIAŁE KOREAŃSKIE █

wiersze - Dorota Gellner.docx 11 KiB

BAJKI chomikuj / baśnie i legendy / Opowiadania, wiersze, baśnie

programJapanicon.pdf 71 KiB

Japonicon

Rozdz_4.pdf 6.38 MiB

Motoryzacja / Sam naprawiam / Renault / Renault Megane III Grandtour

Drużyna 6. Nieznany ląd John Flanagan Rozdziały 1 4.epub 778.24 KiB

Książki / John Flanagan / Drużyna

Instrukcja radia - Radiosat Classic.pdf 7.03 MiB

Motoryzacja / Sam naprawiam / Renault / Renault Megane III Grandtour