Klątwa tytana rozdział 1 (57 plików)

Badanie kliniczne.pdf 9.95 MiB

Książki

Rok wydania: 2003 Język: polski Ilość stron: 322 Spis treści: Rozdział 1. Zbieranie wywiadu i badanie 9 Rozdział 2. Układ sercowo-naczyniowy 41 Rozdział 3. Układ oddechowy 81 Rozdział 4. Układ pokarmowy 112 Rozdział 5. Układ ruchu 138 Rozdział 6. Układ nerwowy 160 Rozdział 7. Żeński układ rozrodczy 207 Rozdział 8. Męski układ rozrodczy 233 Rozdział 9. Układ wewnątrzwydzielniczy 250 Rozdział 10. Skóra 262 Rozdział 11. Ocena psychiatryczna 270 Rozdział 12. Wywiad pediatryczny i badanie dziecka 293 Skorowidz 316

Midnight sun - całość.pdf 1.61 MiB

Twilight ;p / Zmierzch oczami Edwarda / Całość pl

SKAN - Rozdział 14 - Sídhe Epilog.pdf 5.88 MiB

Mercedes thompson-09-FIRE TOUCHED PL

To nie moje tlumaczenie.Wszystkie podziekowania do SlyMagpie!!!!

SKAN Rozdział 06 - Goście.pdf 7.37 MiB

Mercedes thompson-09-FIRE TOUCHED PL

To nie moje tlumaczenie.Wszystkie podziekowania do SlyMagpie!!!!

Harrison Kim - Zapadlisko 01 - Przynieście mi głowę wiedźmy.pdf 2.09 MiB

Ebooks / Harrison Kim / Zapadlisko

Wszelkie stworzenia nocy gromadzą się na przedmieściach Cincinnati, zwanych Zapadliskiem. Jedne się tam ukrywają, inne po prostu krążą po ulicach albo zażywają rozrywek, a najmroczniejsze z nich żerują. Zadaniem Rachel Morgan jest utrzymanie porządku w tym pełnym niebezpieczeństwa światku, w którym obowiązuje prawo dżungli. Jako łowczyni nagród, która nie daje sobie dmuchać w kaszę, oraz dysponująca wielkimi możliwościami czarownica, bez pardonu rozprawia się z przestępcami wszelkiej maści. A jej niesamowity seksapil z pewnością jej w tym nie przeszkadza... [MAG, 2009]PL: Wydawnictwo MAG - 2009

Kamień małżeństw.pdf 4.36 MiB

Fandom HP - ebook / Snarry

Opis: Knot udowadnia, że Harry był źle traktowany przez Dursley'ów i w tajemnicy realizuje adopcję w celach politycznych. Dumbledore ma godzinę aby temu przeszkodzić. Jedynym sposobem jest aranżowane małżeństwo, które unieważni konieczność sprawowania opieki. Używają artefaktu - Kamienia Małżeństw, który wskazuje idealnego partnera na małżonka. Nie spodziewają się jednak, że zobaczą w nim... Severusa Snape'a. Bogato zbudowane opowiadanie, łączące w sobie świat HP z elementami epickiej fantasy. Klasyk.Rodzaj: Alternatywa 6 tom - Snarry. Marriage. [W]Autor: Josephine Darcy.Tłumaczenie: NoName, Tristan.Rozdziały: 1-77. Długość: str. 913.

Colleen Houck - 04 Klątwa Tygrysa. Przeznaczenie.pdf 1.95 MiB

E-BOOKI / Houck Colleen

Za Kelsey, Renem i Kishanem już trzy misje wyznaczone przez boginię Durgę. Przed nimi największe wyzwanie: pełna niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu ostatniego daru bogini, ognistego sznura, ukrytego w pobliżu Zatoki Bengalskiej. Bohaterów czeka wyścig z czasem i konfrontacja ze złym czarownikiem Lokeshem. Zobacz, jak zło ściera się z dobrem, a miłość z lojalnością, i dowiedz się, jakie jest prawdziwe przeznaczenie tygrysa. Czy klątwa zostanie zdjęta raz na zawsze?

Rozdział 4. Podróż.pdf 238 KiB

Diabelskie Maszyny / 2. Mechaniczny Książę

Tłumaczenie: firefly. Umieszczanie tłumaczenia na innych chomikach bez naszej zgody ZABRONIONE.

akademia rozdział 5.aup 23 KiB

audio bajki i nie tylko / Pan Kleks / Akademia Pana Kleksa

Nieśmiertelni 02 - Błękitna godzina ( rozdział 1-13).doc 296 KiB

książki

Bohaterką jest siedemnastoletnia, śliczna Ever. Pewnego dnia straciła w wypadku rodziców - odtąd staje się inna niż jej szkolne koleżanki. Mieszka u ciotki, urodę ukrywa pod luźnymi bluzami z kapturem, dużo czasu poświęca na słuchanie "dziwnej" muzyki. Kiedy poznaje niepokojącego Damena, jej życie wkrótce zmieni się nie do poznania. Nieoficjalne tłumaczenie: 1. Tasia2902 2. Tasia2902 3. Tasia2902 4. H.O.M.I.K. 5. Tasia2902 6. Tasia2902 7. H.O.M.I.K. 8. Tasia2902 9. Tasia2902 10. Tasia2902 11. H.O.M.I.K. 12. H.O.M.I.K. 13. H.O.M.I.K.

Kresley Cole- Wściekły Głód.pdf 1.65 MiB

Książki ( ebook ) / Cole Kresley

Julie Kagawa - Å»elazna Córka_rozdziały 13-23+epilog (cz.1).pdf 37.57 MiB

E-BOOKI / Kagawa Julie / Kagawa Julie - 02 Żelazna Córka

Proszę, tu są dalsze rozdziały. Przepraszam, że tak długo nie dodawałam, ale miałam dużo nauki i po prostu o tym zapomniałam... :)

Maggie Stiefvater - 02 Niepokój.pdf 1.53 MiB

E-BOOKI / Stiefvater Maggie / Wilkołaki z Mercy Falls

Nadchodzi wiosna. Sam jest człowiekiem, ale tym razem to z Grace zaczyna się dziać coś dziwnego. W dodatku rodzice próbują ją rozdzielić z Samem – skupieni jak zwykle tylko na sobie, nie zwracają uwagi na to, jak bardzo ranią córkę. Isabel po śmierci brata zaprzyjaźnia się z Grace. Po długiej zimie w domu Sama pojawia się nowy wilk, Cole – niepokojący gość, który odmienia życie każdego z nich. „Nie wiedziałam, że istnieje tyle różnych sposobów na to, żeby powiedzieć żegnaj….”

Los króla 2 - O korzyściach klątwy (11roz.).pdf 1.54 MiB

Dokumenty / Books / Oksana Pankiejewa / Los króla 2 - O Korzyściach Klątwy

G. Showalter Mroczne Pragnienie Rozdział 1.pdf 72 KiB

Gena Showalter Władcy Podziemi 13 Mroczne Pragnienie [TŁUMACZENIE]

Przygoda Kane'a właśnie się rozpoczęła!

Chloe Neill - Świat Chicagowskich Wampirów 02 - Kąsanie Piątkowej Nocy.pdf 1.7 MiB

Ebooks / Neil Chloe / Wampiry z Chicago / 2.Kąsanie piątkowej nocy

Robert Ludlum - Klatwa Prometeusza.pdf 2.25 MiB

EBOOK / Ludlum Robert

Nicholas Bryson, najlepszy agent Dyrektoriatu - supertajnej amerykańskiej organizacji wywiadowczej - poświęcił życie walce szpiegowskiej. Nagle wszystko, w co wierzył, wali się w gruzy. Bryson odkrywa, że przez cały czas pracował dla... Właśnie, dla kogo? Żeby dociec prawdy, weteran tajnych operacji wkracza w mroczny świat zdrady, terroru i zbrodni. Świat przemocy, którym rządzi niewyobrażalny spisek, mający tylko jeden cel: kontrolę nad całym globem...

Rozdział 02 - Zielony.pdf 99 KiB

Mercedes thompson-09-FIRE TOUCHED PL

To nie moje tlumaczenie.Wszystkie podziekowania do SlyMagpie!!!!

Potocki Jan - Rękopis znaleziony w Saragossie 1.pdf 1.55 MiB

►e-Booki◄ / ●Jan Potocki / ●Rękopis znaleziony w Saragossie