Ksiezniczka daisy cda (50 plików)

Ksiezniczka Daisy - Krantz, Judith.mobi 931.84 KiB

KSIĄŻKI / Krantz Judith

Krantz Judith - Księżniczka Daisy.pdf 1.69 MiB

KSIĄŻKI / J, K, L / Krantz Judith

Princess Daisy-01(1983)ENG.avi 731.11 MiB

FILM POSZUKIWANY LEKTOR PL

04 Barbie jako Księżniczka i Żebraczka.avi 550.16 MiB

Dla dzieci / Barbie filmy

2004

KSIĘŻNICZKA SŁOŃCA (DUBBING).avi 699.96 MiB

Bajki (123)

Czternastoletnia księżniczka, Achnesa, chce odnaleźć matkę, Nefertiti, którą wygnał z pałacu jej mąż, faraon Echnaton. Wraz z księciem Tutem, późniejszym faraonem Tutenhamonem, wędruje przez pustynię, napotykając na swojej drodze najemników kapłanów, którzy spiskują przeciwko jej ojcu, Echnatonowi. Jedyną bronią Achnesy jest odwaga. Musi zmierzyć się z Senebem, wielkim kapłanem, który chce zasiąść na tronie. Ale żeby sięgnąć po koronę, Seneb musi pozbyć się wszystkich członków rodziny królewskiej. Achnesie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy zdoła przeciwstawić się zachłannemu i okrutnemu Senebowi? Czy wystarczy jej odwagi i determinacji, żeby rządzić i odbudować chylący się ku upadkowi Egipt?

Xena - Wojownicza Księżniczka - Sezon 1 - Odcinek 1 - Grzechy Przeszłości.avi 366.03 MiB

Seriale (Napisy-Lektor PL) / Xena Wojownicza Księżniczka Lektor PL / Xena Wojownicza Księżniczka - Sezon 1 - Lektor PL

Camilla Lackberg - Ksiezniczka z lodu (napisy PL) cz.1.avi 890.88 MiB

Film (deckare) / Camilla Lackberg

Jakub i Ksiezniczka[PL].rmvb 206.8 MiB

Bajki i baśnie

23 Barbie - Księżniczka i piosenkarka.avi 466.93 MiB

Dla dzieci / Barbie filmy

2012

Księżniczka na Ziarnku Grochu.avi 699.6 MiB

Bajki

Sebastian, stary i mądry kruk - wie, że wszyscy liczą na to, iż uda mu się rozwiązać tajemnicę ziarnka grochu i uratować starożytne królestwo Corazion. Tymczasem książę Otto bezskutecznie poszukuje księżniczki swoich marzeń. Trzeba będzie niesamowitego splotu wydarzeń, zamiany miejsc, dwudziestu materacy, maleńkiego ziarnka grochu i największej odwagi, by pokrzyżować złowieszcze plany Alfreda - królewskiego brata.

Cabot Meg - Pamiętnik księżniczki 03 - Zakochana Księżniczka.pdf 706.56 KiB

Książki / Cabot Meg / Pamiętnik księżniczki / Pamiętnik księżniczki 3. Zakochana księżniczka

Camilla Lackberg - Księżniczka z lodu - Część 1 i 2 - Isprinsessan - The Ice Princess - Pobierz Napi 699.93 MiB

Filmy / Kryminalne / Camilla Lackberg

Księżniczka z lodu W spokojnym miasteczku na zachodnim wybrzeżu Szwecji zostają znalezione zwłoki Alexandry Wijkner. Wiele wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Matka kobiety ma jednak wątpliwości i prosi przyjaciółkę córki, pisarkę Erikę Falck, żeby przyjrzała się tej tragedii.Erika, wspólnie z Patrikiem Hedströmem, kolegą ze szkoły, a obecnie policjantem, próbują rozwikłać tajemniczą sprawę. Wkrótce zaczynają podejrzewać, że śmierć Alex ma związek z mroczną tajemnicą z przeszłości. UWAGA!!! Film składa się z dwóch części, do obu dołączone są napisy, lecz do części drugiej napisy te ciężko się ładują.

Księżniczka Słońca - Dubbing PL.avi 699.96 MiB

Filmy Kategorie / Filmy Animowane

Główna bohaterka to czternastoletnia księżniczka, Achnes. Za wszelką cenę chce odnaleźć swoją matkę, Nefertiti, wygnaną z pałacu przez własnego męża, faraona Echnatona. Towarzyszy jej Tutem, późniejszy faraon Tutenhamon. Razem muszą stawić czoła wszystkim przeciwnością losu. Achnes nie wie, że grozi jej duże niebezpieczeństwo ze strony kapłana, Seneba. Człowiek ten chce zasiąść na tronie, a żeby tego dokonać, musi pozbyć się wszystkich członków rodziny królewskiej. -------------------------------------------------------------------------------- ----- Animacja, Dla Dzieci, 20.12.2007 -------------------------------------------------------------------------------- -----

Księżniczka Dwóch Światów Powraca (lektor PL).avi 1.04 GiB

Filmy / Romantyczne / Księżniczka Dwóch Światów Powraca

Siedemnastoletnia Alex (Emily Robins) walczy z Divą (Emelia Burns), by uratować królestwo Manijpoor i rzeczywisty świat przed siłami czarnej magii. Diva angażuje do walki przystojnego Caleba (Richard Brancatisano). Chłopak zakochuje się w Alex ze wzajemnością. Caleb jest rozdarty między układem z czarownicą a uczuciami do Alex. Księżniczka musi walczyć, by pokonać czarną magię, zanim bariera pomiędzy dwoma światami na zawsze zniknie.

2) ☻1983 Księżniczka futbolu - Lektor PL.AVI 1.45 GiB

☻ Tim Robbins

Gatunek: Dramat, Sportowy Premiera:3 grudnia 1983 POLSKI LEKTOR Opis filmu: Historia dziewczyny, która marzy o grze w futbol. Tami przeprowadza się z rodziną do Oregonu. Chce występować w szkolnej drużynie futbolowej. Nikt nie chce jednak grać z dziewczyną. Ale Tami udowodni wszystkim, że potrafi grać i nie podda się tak łatwo. Reżyseria: Noel Black Scenariusz: Rod Browning GRY PC W 1 PLIKU | POLSKI-LEKTOR | KOLEKCJE FILMOWE | DISCOVERY

Księżniczka dwóch światów powraca.avi 705.09 MiB

Od czasu, gdy siedemnastoletnia Alex Wilson (Emily Robins) dowiedziała się, że jest spadkobierczynią tronu królestwa, Manijpoor, z pomocą magicznego słonia walczy ze swoim największym wrogiem - Divą (Emelia Burns). Księżniczka musi uratować królestwo i rzeczywisty świat przed siłami czarnej magii.

64) ☻2004 Święta Last Minute - Lektor PL.avi 700.67 MiB

☻ Dan Aykroyd

Gatunek: Komedia Premiera: 26 listopada 2004 POLSKI LEKTOR Opis filmu: Premiera powieści "Ominąć święta" autorstwa Johna Grishama była dla fanów twórczości pisarza prawdziwym wydarzeniem. Oto mistrz prawniczego dreszczowca próbuje swoich sił w obyczajowej opowieści o tematyce świątecznej. Ponieważ nazwisko Grishama jest gwarancją finansowego sukcesu książką bardzo szybko zainteresowali się producenci i tak powstała komedia "Święta Last Minute", która właśnie wchodzi Reżyseria: Joe Roth Scenariusz:Chris Columbus GRY PC W 1 PLIKU | POLSKI-LEKTOR | KOLEKCJE FILMOWE | DISCOVERY

§ Krantz Judith - Klejnoty Tessy Kent.pdf 1.42 MiB

e-booki / literatura piękna- biografie, eseje,, thriller, obyczajowa, eseje, biografie, listy, pamiętniki, wspomnienia / K / Kranz Judith

Nigdy przedtem Judith Krantz nie odpowiedziała tak bogatej w emocje historii, jak w swojej dziesiątej z kolei powieści, "Klejnoty Tessy Kent". Mamy tu wszystko, czego oczekują miliony jej miłośników: bogactwo, luksus, rozrywkę. Ale mamy także pięknie opowiedzianą historię trudnego związku matki i córki.