Leigh lora submission (49 plików)

Lora Leigh - [Bound Hearts 2] - Submission (html).rar 202 KiB

E-books / Angielskie [EN]

Leigh Lora_Bound Hearts 02_Submission_Uległość _ (nieof).pdf 716.8 KiB

Dokumenty / L / Leigh Lora

W swojej desperackiej próbie naprawienia przepaści między nią a jej córką, Ella powraca do Virginii i zgadza się, by duchy przeszłości wróciły do jej życia. W ramach przysługi dla swojej córki pozwala, by James Wyman, bliźniak Jesse’go, zatrzymał się na tydzień w jej nowym domu. James. Dominujący. Sexy. Młodszy. Mężczyzna pełen jej najskrytszych fantazji, najbardziej zakazanych pragnień. A James jest zdeterminowany nie pozwolić Elli uciec od siebie ponownie. Tym razem ona ulegnie… Uwaga! Książka zawiera ostre opisy scen erotycznych, jak również wulgarny język. Tylko dla dorosłych czytelników (+18!) 15 rozdziałów + epilog

Leigh Lora - 3 Uwiedzenie.pdf 378 KiB

EBOOK / L

LEIGH LORA - Bound Hearts 01 - 03(+18).rar 2.17 MiB

♦♦♦ pakiety

1.Poddanie 2.Uległość 3.Uwiedzenie 1. Cole pragnął Tess przez lata. I ostrzegł ją o tym kilkakrotnie. Ostrzegł ją też o tym, JAK jej pragnie. Związaną w jego łóżku, pod jego panowaniem, poddającą się jego pragnieniom... 2.W swojej desperackiej próbie naprawienia przepaści między nią a jej córką, Ella powraca do Virginii i zgadza się, by duchy przeszłości wróciły do jej życia. W ramach przysługi dla swojej córki pozwala, by James Wyman, bliźniak Jesse’go, zatrzymał się na tydzień w jej nowym domu. James. Dominujący. Sexy. Młodszy. Mężczyzna pełen jej najskrytszych fantazji, najbardziej zakazanych pragnień. A James jest zdeterminowany nie pozwolić Elli uciec od siebie ponownie. Tym razem ona ulegnie… 3.Jesse Wyman znał niechęć Terrie do zaakceptowania pragnień, będących jego naturalną częścią. Żądz, które – dobrze o tym wiedział – czają się w najciemniejszych głębinach jej oczu. Ale Terrie musi sama zaakceptować te potrzeby. W zuchwały i ryzykowny sposób Jesse ośmiela ją do uwiedzenia go. Stawia jej wyzwanie, by zaakceptowała swoje pragnienia, by przekroczyła własne granice. Musi go przekonać. Musi być gotowa zaryzykować własne serce, własną duszę dla końcowej nagrody. Ale czy Terrie nie jest odważniejsza niż sądził Jesse?

Akceptacja - Lora Leigh.pdf 532.48 KiB

Ksiazki / Leigh Lora

Marey w końcu podjęła decyzję: spędzi jedną gorącą, grzeszną noc z mężczyzną ze swoich marzeń. Już dawno temu uwolniła się z toksycznego małżeństwa, a wciąż żyła jak mniszka w wielkim, pustym domu. Cały czas się bała, że były mąż skrzywdzi ją, albo mężczyznę, którego kocha. Dlatego zdecydowała, że będzie trzymać Saxa na dystans. Ale musiała się upewnić, czy jej erotyczne fantazje są jedynie bladym odbiciem rzeczywistości - przynajmniej ten jeden, jedyny raz.

Leigh Lora - Bound hearts 04 - Nikczemny zamiar.pdf 716.8 KiB

Dokumenty / ebooki / Inne

Część 4 serii Bound Hearts. Kontrola stanowiła dla Tally Raines sens życia. Idealny porządek w pracy, nieskazitelny wygląd, starannie kontrolowane emocje. Ale ktoś bardzo chciał pozbawić Tally tej kontroli - Lucian Conover, jej nowy pracodawca. Może udałoby się jej odeprzeć zaloty seksownego szefa, ale nie spodziewała się, że misternie zaplanowane uwiedzenie ma więcej niż jednego autora, bo wpadła w oko nie tylko Lucianowi, ale też jego bratu. Jakim cudem w takich okolicznościach może zachować zimną krew i samokontrolę? A może wcale nie warto, może nadszedł czas realizacji najskrytszych, najbardziej zmysłowych marzeń…

Bezwstydna - Lora Leigh.zip 1.65 MiB

półka 05 / eBOOKi 2016 (hasło - 12356)

Courtney już jako mała dziewczynka zrozumiała, że Ian jest dla niej kimś wyjątkowym. Z biegiem lat uczucie stawało się mocniejsze, a marzenia coraz mniej niewinne. Jak zdobyć serce mężczyzny, który uważa, że nie ma serca? Jak go przekonać, że nawet najbardziej zmysłowe i najbardziej perwersyjne rozkosze, to spełnienie jej najskrytszych marzeń? Ian jest właścicielem Klubu, ekskluzywnego przybytku dla mężczyzn, których seksualne potrzeby wykraczają poza ogólnie akceptowane normy. Dla niego Courtney jest niewinną młodą kobietą i córką najlepszego przyjaciela – to wystarczające powody, żeby trzymać się od niej z daleka. Tylko że Courtney ma na ten temat inne zdanie i jest wyjątkowo uparta w dążeniu do celu…

Leigh Lora -Poddanie.pdf 401 KiB

Dokumenty / ebooki / Inne

Cole pożądał Tess od lat i ona dobrze o tym wiedziała. Kilka razy ostrzegał jak jej pragnie i zrobił to bardzo dokładnie. Naga, przywiązana do łóżka, błagająca o dotyk. Chciał całkowitego poddania. Tess nie akceptowała stylu życia Cole’a ani jego erotycznych gier, był całkowicie niemoralny. Jak mogła kochać kogoś takiego? Jak mogła mu zaufać? Słyszała nawet plotki, że Cole dzieli się swoimi kochankami! Tylko że ona już go kochała. Co się stanie, jeżeli podda się jego pragnieniom? Czy może zdobyć serce Cole’a?

Leigh Lora - Uleglość 18.pdf 410 KiB

Dokumenty / L

Leigh Lora -Kusząc bestie.pdf 768 KiB

KSIAZKI / Harlequin 2015

Jak daleko mogą posunąć się ludzie żądni władzy by stworzyć idealnego zabójcę? Callan Lyons jest genetycznym eksperymentem poczętym w próbówce a w jego DNA znajdują się geny lwa. Ale eksperyment się nie powiódł, bo Callan nie zamierza zabijać, uciekł i ukrywa się, próbując prowadzić normalne życie. Kiedy na jego drodze staje młoda dziennikarka Merinus Tyler i proponuje mu pomoc w walce z jego prześladowcami, Callan nie chce przyjąć jej propozycji.

Leigh Lora - Poświecenie.pdf 481 KiB

Książki

Leigh Lora - Uleglość.pdf 410 KiB

~Ebooki~ / ebooki

Ella desperacko chciała naprawić relacje z córką. Nie mogła cofnąć rzuconych w gniewie słów, ale mogła jej pomóc, być blisko. Decyduje się na powrót do Virginii i spotkanie z duchami przeszłości. Za namową Tess wynajmuje pokój Jamesowi. Ale ten konkretny duch przeszłości jest wyjątkowo cielesny – seksowny, dominujący i młodszy. Dla kochającej kontrolę i porządek Elli dominacja Jamesa w połączeniu z jego wiekiem jest nie do zaakceptowania. James ma zupełnie inne plany, jest pewien, że tym razem Ella ulegnie i podda się całkowicie płonącemu między nimi pożądaniu.

Leigh Lora - Bound hearts 1-4.zip 1.63 MiB

E-book / !!! romanse nowe 02

2. Psy z Rygi - Henning Mankell.epub 614.4 KiB

Dokumenty / ePub PL [hasło nook]

Leigh Lora -Kuszac bestie.pdf 768 KiB

~Ebooki~ / ebooki

Jak daleko mogą posunąć się ludzie żądni władzy by stworzyć idealnego zabójcę? Callan Lyons jest genetycznym eksperymentem poczętym w próbówce a w jego DNA znajdują się geny lwa. Ale eksperyment się nie powiódł, bo Callan nie zamierza zabijać, uciekł i ukrywa się, próbując prowadzić normalne życie. Kiedy na jego drodze staje młoda dziennikarka Merinus Tyler i proponuje mu pomoc w walce z jego prześladowcami, Callan nie chce przyjąć jej propozycji. Niestety los decyduje za nich, bo natura wybrała Merinus na partnerkę Callana. Czy uda im się uciec przed Radą Genetyczną, czy ich uczucie ma jakieś szanse? Wspierają ich ojciec i bracia Merinus, ale Callan też nie jest sam, nie tylko jemu udało się uciec z laboratoriów Rady.

3. Biala lwica - Henning Mankell.epub 471 KiB

Dokumenty / ePub PL [hasło nook]