Muzyka z filmu północ południe mp3 (39 plików)

Muzyka filmowa-Ojciec chrzestny.mp3 2.4 MiB

MUZYKA FILMOWA

Muzyka z filmu Titanic.mp3 5.43 MiB

MUZYKA FILMOWA

północ-południe odc.5.avi 700.02 MiB

film północ-południe

Miranda Lambert - Something Bad ft. Carrie Underwood.mp3 2.62 MiB

Muzyka / country

Lea i Artem.

Poirot - Morderstwo w Orient Ekspresie PL DVDRip.XviD.avi 701.47 MiB

AGATHA CHRISTIE avi mp3 pdf / Morderstwo w Orient Expressie / Morderstwo w Orient Ekspresie avi

To kolejna historia detektywa Herkulesa Poirot, który po pobycie w Stambule wraca Orient Expresem do Londynu. W czasie podróży dochodzi do brutalnego morderstwa. Ofiarą jest mężczyzna, który wcześniej skarżył się detektywowi, że ktoś mu grozi. Poirot od razu przystępuje do śledztwa. Odkrywa mroczną tajemnicę…

2006 - Północ Centrum Południe.rar 118.63 MiB

Muzyka / Muzyka polska - Dyskografie / P / PCP - 1 CD

Szatan z siódmej klasy 2006.avi 602.75 MiB

Filmy / Film polski

Cały filmNowa adaptacja powieści Kornela Makuszyńskiego pod tym samym tytułem. Lata 30. XX wieku. W majątku Iwona Gąsowskiego pod Wilnem pojawia się Francuz, który koniecznie chce kupić zadłużoną posiadłość i chylący się ku upadkowi dom. Gdy właściciel nie chce jej sprzedać, z domu nieoczekiwanie giną stare drzwi. Najpierw jedne, potem drugie. Profesor gimnazjum Gąsowski, historyk, prosi swego najbystrzejszego ucznia, znanego z detektywistycznych zdolności Adama Cisowskiego, o pomoc w rozwiązaniu zagadki niezrozumiałych kradzieży w domu jego brata. Okazuje się, że wszystkiemu winien odnaleziony w Paryżu w 1836 roku list Kamila de Berier, pułkownika armii napoleońskiej, który w czasie odwrotu spod Moskwy, tuż przed śmiercią, pozostawił wskazówki dotyczące ukrytego skarbu.

Granica - Borderline (2002) Lektor PL.avi 699.91 MiB

FILMY - AVI ! ! ! / SENSACYJNE

Psychiatra Lila Colleti rozwodzi się z mężem. Sąd ze względu na pracę Lily przyznaje ojcu opiekę nad dwoma małymi córkami . Pewnego dnia jeden z pacjentów Lily, po odrzuceniu przez nią propozycji wspólnego związku, postanawia zabić jej eks-męża oraz jego przyjaciółkę i zeznać policji, że działał w porozumieniu z dr Colleti.

życie w cranford avi tv lektor PL odcinek 2 sezon 1.avi 655.01 MiB

Cranford 2-1

“Panie z Cranford” to doskonała adaptacja powieści Elizabeth Gaskell (autorki bestselleru „Północ – Południe”) tworzącej w tym samym romantycznym klimacie. Mary Smith trafia do domu swoich ciotek – dwóch starych panien o skrajnie różnych charakterach: rozważnej, ale despotycznej Deborah i romantycznej Matty. W tym samym czasie w Anglii zaczyna się rewolucja przemysłowa – i idąca za tym rewolucja społeczna. A pieniądze stają się ważniejsze niż podziały klasowe czy tradycja… Początkiem zmian w Cranford okazuje się przybycie do miasteczka młodego i przystojnego lekarza – Franka Harrisona…. I to nie tylko z powodu rewolucyjnych metod medycznych przez niego stosowanych, ale ze względu na wrażenie, jakie robi na wielu miejscowych kobietach. Wzruszająca, a jednocześnie dowcipna historia jednego roku z życia mieszkańców niewielkiego miasteczka, pełnego codziennych absurdów, wielkich tragedii, romansów i strachu przed nowym i nieznanym.

Północ - Południe 04.avi 668.74 MiB

Seriale / Północ-południe (księga 1 i 2)

Południe Północ.avi 700.92 MiB

Filmy

Jakub w wieku 29 lat opuszcza klasztor. Po drodze spotyka Julię, atrakcyjną, trochę znerwicowaną 21-latkę. Julia nie chce przyznać, że była prostytutką w Warszawie. Jakub ma marzenie: zobaczyć morze, którego nigdy nie widział. Julia postanawia mu towarzyszyć. Nie mają pieniędzy i podróżują piechotą. Dzięki temu mają więcej czasu na poznawanie siebie. Zakonnik i była prostytutka... "Film 'Południe - Północ' to historia, która pojawiła się niespodziewanie. Bardzo szybko. Nie jest to wymęczony, sto razy przemyślany, wieloletni projekt. Podczas zdjęć próbnych z Agnieszką Grochowską i Borysem Szycem do innego filmu ("Expecting Love") zachwyciłem się ich talentem i zaangażowaniem. Postanowiłem napisać tekst specjalnie dla nich. Po trzech tygodniach scenariusz 'Południe - Północ' był gotowy. Dwa miesiące później zaczęliśmy zdjęcia, pracując jako grupa przyjaciół wspomagających się artystycznie i towarzysko. Przeżyliśmy chwile uniesień i grozy, np., gdy samochód ze sprzętem zdjęciowym dachował w rzece. Ale Pilica postanowiła sprzyjać nam tego lata - prowadziła na Północ głównych bohaterów i nie chciała skrzywdzić nikogo z ekipy. Powstał prosty film o sile miłości, o tym, że miłość jest mocniejsza nawet od śmierci. Że Bóg często przychodzi do nas pod postacią innych ludzi (czasem bardzo dziwnych). Mam nadzieję, że nie tylko my tak myślimy o POŁUDNIE - PÓŁNOC." Łukasz Karwowsk

Północ Południe 1x5.rmvb 293.6 MiB

SERIALE / Północ - Południe Sezon 1 (odcinków 6) - Lektor PL

12-Zawsze zywy.mp3 3.75 MiB

Muzyka / Muzyka / Grammatik / Grammatik(1)

Stephanie_Quayle_Love_The_Way_You_See_Me_2017.zip 93.54 MiB

Muzyka / Rock - Metal - Mp3

Roxette - Stars.avi 23.62 MiB

TELEDYSKI / Teledyski Moje

14. Rajmund - Za Tobą Będę Biegł.mp3 8.79 MiB

Muzyka / Hity Disco Polo 2017

Numero Uno-Tora tora tora.mp3 3.1 MiB

Muzyka / 80s