Pamiętniki wamporów ksiazka pdf (50 plików)

Savoir-vivre.pdf 645.12 KiB

Ksiazki

Polak przyjmuje gości i bywa, czyli savoir-vivre biesiadny to podręcznik dobrych manier autorstwa Barbary i Piotra Adamczewskich. Jak nakryć stół na przyjęcie, o czym rozmawiać z gośćmi, jak zabrać się za homara, co trzeba wiedzieć o wyjściu do restauracji... i wiele innych przydatnych porad, by czuć się swobodnie w każdej sytuacji.

Pamiętnik księżniczki 2.pdf 727.04 KiB

Książki / Meg Cabot / Pamiętnik księżniczki

Pamiętniki wampirów 10 - Pieśń księżyca CAŁOŚĆ.pdf 1.3 MiB

Ksiazki / Pamietniki Wampirow / 10 Piesn Ksiezyca

Specjalistka - Pamela Rochford.pdf 1.11 MiB

Książki / Inne

„Patrzysz na mnie wyczekująco, z niecierpliwością. Ale na razie cię nie dotknę. Najpierw zrobię coś, co cię jeszcze bardziej rozpali”. Ona jest kobietą, która doskonale wie, czego chce. Z zainteresowaniem przyjmuje zlecenie zbadania wiktoriańskich dzienników erotycznych. Jednak literatura to nie jedyna dziedzina, w której jest specjalistką… On jest pierwszym mężczyzną potrafiącym sprostać jej oczekiwaniom, nie tylko intelektualnym. Praca nad starymi zapiskami dodatkowo rozpala ich seksualne fantazje. Gdy Rachel zaczyna podejrzewać, że Luke wcale nie jest tym, za kogo się podaje, robi się niebezpiecznie… Jeszcze nigdy praca naukowa nie była tak podniecająca…

Nostradamus.pdf 14.28 MiB

Książki

"Nostradamus przepowiedział w swoich czterowierszach najważniejsze wydarzenia naszej historii - od stracenia króla Anglii Karola I, przez karierę cesarza francuzów Napoleona I, po obie wojny światowe, okropności Trzeciej Rzeszy, zabójstwo Joha F. Kennedy'ego i wojnę w Zatoce Perskiej w 1991 roku. Książka zawiera przepowiednie Nostradamusa odnoszące się do naszych czasów - z przypomnieniem spełnionych proroctw z przeszłości - i najbliższej przyszłości po rok 2100" "Nostradamus, szesnastowieczny astrolog i lekarz, zyskał sławę na dworze królowej francuskiej Katarzyny Medycejskiej, kiedy przepowiedział dokładnie czas i okoliczności śmierci jej męża, króla Henryka II. W trakcie swoich wieloletnich podróży zdobył tajemną wiedzę, dzięki której mógł w stanie innej świadomości odbywać podróże w czasie i przestrzeni. W ten sposób przepowiedział loty kosmiczne, rewolucję francuską i rosyjską, nadejście "Króla Grozy" i przybycie na Ziemię istot z kosmosu. Z przepowiedni Nostradamusa, zawartych w czterowierszach pisanych dziwnym, zaszyfrowanym językiem, wynika, że wizjoner posługiwał się starą mistyczną wiedzą, stanowiącą dla większości z nas żyjących w dzisiejszych sceptycznych czasach tajemnicę, do której nie możemy znaleźć odpowiedniego klucza. Spełnianie się proroctw Nostradamusa, które możemy obserwować od czasów jemu współczesnych po ostatnie lata, potwierdza dużą wiarygodność przepowiedni tego wielkiego wizjonera. "

John Cleland - Pamiętniki Fanny Hill.pdf 1013.76 KiB

do czytania i sluchania / +18

Historię życia Fanny Hill poznajemy z jej własnych ust. Razem z nią wędrujemy po osiemnastowiecznym Londynie, odwiedzając kolejne domy schadzek, towarzysząc zarówno czułym scenom miłosnym, sekretnym intrygom, jak i bardziej wyuzdanym aktom rozkoszy, opisanym z niebywałą finezją i nienagannym smakiem, ale i przywiązaniem do soczystego szczegółu. Z wiejskiej sieroty, której głównymi atutami są świeżość i naturalna uroda, staje się wyrafinowaną kurtyzaną, opływającą w dostatki. Jest to opowieść, która oferuje czytelnikowi nie tylko bezpośredni wgląd w rewolucyjną myśl angielskiego oświecenia, lecz także dostarcza doskonałej rozrywki jako klasyczne dzieło literatury erotycznej, zajmujące godne miejsce w historii powieści angielskiej.

Autor nieznany Pamiętnik Krystyny.pdf 177 KiB

E-booki / Autor nieznany

pamiętnik fanny hill.doc 808.96 KiB

Książki / word

Anonim - Pamiętnik Krystyny.pdf 275 KiB

zachomikowane / Kryminały peerelowskie / Kryminały i Sensacja / Anonim

Pamiętnik Narkomanki.pdf 1.39 MiB

EBOOKI

Rosiek Barbara

Steve Berry - Dziedzictwo templariuszy.pdf 2.43 MiB

Dokumenty / Ksiazki / Steve Berry

Fitness-nowoczesne formy gimnastyki.pdf 2 MiB

Wychowanie fizyczne / Ksiazki

Angus, stringi i przytulanki.pdf 645.12 KiB

Dokumenty / książki / Rennison Louise

Dziennik nimfomanki.pdf 1.25 MiB

książki

Christiane F. - My dzieci z Dworca ZOO.pdf 1.15 MiB

Dokumenty / Ksiazki

Młody bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk - ebook.pdf 505 KiB

Dzienniki, pamiętniki

Młody bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk - e-book Autor: Anka Mrówczyńska „Młody Bóg z pętlą na szyi” Anki Mrówczyńskiej to intymna i wstrząsająca opowieść o dwudziestosiedmiolatce z pogranicznym zaburzeniem osobowości borderline. To historia w formie dziennika pisanego w szpitalu psychiatrycznym. Przedstawia losy pogrążonej w depresji, nadużywającej alkoholu i okaleczjącej się dziewczyny, mającej dość pracy na stanowisku robotnika. Nasilające się myśli samobójcze i kolejne dwie próby skłaniają ją do poszukania profesjonalnej pomocy. To, co udaje się jej dostać, nie wystarcza. Rozpoczyna terapię na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic. Stamtąd zostaje przeniesiona na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego. W szpitalu przez większość czasu zajmuje się spisywaniem swojego życia wewnętrznego. Swoją osobowość postrzega jako podzieloną na pięć części, gdzie każda z nich ciągnie na swoją stronę. W dziewczynie walczą ze sobą chęć życia oraz pragnienie śmierci. Czytając tę książkę przenosimy się do świata wewnętrznego narratorki. Poznajemy jej myśli, obawy, rozterki. Dzięki licznym analizom, spoglądamy na świat jej oczami. Ta lektura obudzi w czytelniku emocje, jakie kłębią się w osobie desperacko walczącej o swoje życie – ze sobą samym. Poznaj dylematy, z jakimi zmaga się ktoś, kto czuje silny przymus niszczenia siebie, choć tak bardzo kocha życie.

Audi A3 Instrukcja.pdf 75 MiB

Audi A3 8L

01 - Kłamczuchy.pdf 2.03 MiB

Dokumenty / Ebooki / Sara Shepard