Pocałunek o północy lektor pl (34 plików)

Blue Romantic - Serdeczne zyczenia.mp3 2.53 MiB

Piosenki na urodziny 2

01. Pocałunek o Północy.pdf 1.93 MiB

pocałunek o północy

Bayer Full - Żyje się raz.mp3 3.56 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

Voyager - Dziewczyny bierzcie sprawy w swoje ręce.mp3 3.22 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

Relax - Anioł.mp3 8.28 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

Shakin Stevens - Hit mix.mp3 3.98 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

Imperium - Takich oczu jak Ty nie ma nikt.mp3 3.11 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

Logo - Amigo.mp3 3.63 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

Mamzel - Zuza uważaj.mp3 5.26 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

Blue Band - Trzy razy kukułeczka.mp3 6.45 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

O północy - At the Midnight Hour (1995) PL.rmvb 408.74 MiB

Filmy / Dramat,romans,komedia

Melodramat (1995) Elisabeth Guiness - młoda opiekunka do dzieci przyjeżdża do pracy w posiadłości błyskotliwego wdowca Richarda Keatona, aby zająć się jego uzdolnionym aczkolwiek kłopotliwym synem Andrew. Próbując doprowadzić do pojednania ojca i syna Liz stara się też rozwiązać tajemnicę jaką owiana jest śmierć pierwszej żony Richarda i jednocześnie zakochuje się w swym pracodawcy. Sprawy komplikują się, kiedy młodszy brat Richarda – Blain i jego dziewczyna przyjeżdżają do posiadłości na dłuższy pobyt. Liz wnosi nowe znaczenie do życia domowników, ale jej życiu zaczyna grozić niebezpieczeństwo, kiedy za bardzo zbliża się do prawdy o śmierci poprzedniej pani Keaton.

Ahmed Chawki feat. Sophia Del Carmen & Pitbull - Habibi I love You.mp3 3.51 MiB

Muzyka / Gospoda Radia Kaszebe i inne

Dobrzycka,Kopczyńska - J. angielski dla początkujących.pdf 62 MiB

NAUKA JEZYKOW / angielski / Dobrzycka Irena, Kopczyński Bronisław - Język angielski dla początkujących

zestaw 1,2.pdf 1.09 MiB

DLA PAŃ / Programy treningowe / Dieta 1800 kcal

Lara Adrian - Pocałunek o północy.pdf 1.45 MiB

E-BOOKI / Adrian Lara

Śmiertelniczka porwana w wir zakazanej miłości i uwikłana w wojnę wampirzych klanów w zmysłowym romansie z amerykańskich list bestsellerów. Przed tysiącami lat tajemniczy wojownicy przybyli na Ziemię. Byli brutalni i bezlitośni, niszczyli całe narody i dali początek nowej rasie – rasie wampirów. Wampiry zamieszkały wśród ludzi, lecz coraz częściej buntują się przeciwko regule, która zabrania zabijać śmiertelników… Lucan Thorne poprzysiągł bronić ludzi nieświadomych istnienia wampirów. Gdy przedstawiciele jego rasy, którzy nie potrafią oprzeć się zewowi krwi, biorą na cel piękną Gabrielle, czuje, że po to, by ją ochronić, musi otworzyć przed nią bramy swego ciemnego królestwa… Dlaczego wampiry? Lara Adrian twierdzi, że najpotężniejszymi uczuciami, jakie nami kierują, są strach i pożądanie. Wampiry od wieków budzą lęk, ale i rozpalają wyobraźnię. Czy wampir mógłby rozpalić zmysły śmiertelnej kobiety? W swoich paranormalnych romansach Lara Adrian snuje intrygującą historię namiętnej miłości księcia ciemności i kobiety, która nie może oprzeć się jego mrocznemu urokowi. Pocałunkiem o północy (uhonorowanym nagrodą największej amerykańskiej sieci księgarń Borders Books Award 2007 dla najlepszego debiutu) rozpoczęła serię Mroczna Rasa, która podbiła serca czytelniczek i amerykańskie listy bestsellerów. Jest wydawana na całym świecie, a w USA na jej podstawie powstaje film telewizyjny.

Pakiet - Hamilton Laurell K - Meredith Gentry.rar 9.47 MiB

ebooki

Seria składa się z książek: A Kiss of Shadows (2000) A Caress of Twilight (2002) Seduced by Moonlight (2004) A Stroke of Midnight (2005) Mistral's Kiss (2006) A Lick of Frost (2007) Swallowing Darkness (2008) Divine Misdemeanors (2009)

Rasa Środka Nocy 09. W objęciach północy.pdf 1.15 MiB

KSIĄŻKI / rasa środka nocy

Piękna osiemnastoletnia Corinne wiodła beztroskie życie otoczona miłością swoich przybranych rodziców, do chwili gdy uprowadził ją Dragos, okrutny władca nieśmiertelnych. Teraz uwolniona przez Zakon szlachetnych wampirów- -wojowników, którzy toczą wojnę z Dragosem, Corinne musi odzyskać to, co dawało jej nadzieję przez lata niewoli. Niebezpieczny złotooki Hunter był niegdyś jednym z zabójców Dragosa, lecz dziś jego jedynym celem jest zniszczenie dawnego pana. A jego nowym zadaniem – ochrona Corinne. Jej zielone oczy i jedwabista skóra rozpalają w kamiennym sercu Huntera płomień, lecz wkrótce będzie musiał zdecydować, jak daleko posunie się w walce z Dragosem – i czy poświęci dla niej Corinne...

Dom nocy. Tom 1-7(1).rar 6.91 MiB

ebooki

Pakiet zawiera 7 książek: Naznaczona, Zdradzona, Wybrana, Nieposkromiona, Osaczona, Kuszona, Spalona.

PIENINY.pptx 9.58 MiB

prezentacje / Pieniny