Pustynna milosc odc 102 pobierz na telefon (20 plików)

Pustynna miłość odc. 88.avi 102.1 MiB

☀Telenowele kompletne / Pustynna milosc(caly) / ♥odcinki 081-100

Pustynna miłość odc. 4.rmvb 145.27 MiB

☀Telenowele kompletne / Pustynna milosc(caly) / ♥odcinki 001-20

Lucas wyjaśnia Jade, że ma brata bliźniaka i to jego spotkała czekając w holu. Jade się uspokaja i umawia z młodzieńcem w ruinach. Alí ogłasza, że Latiffa wyjdzie za Mohameda. Dziewczyna reaguje ze złością, krzyczy i bije się w głowę z desperacji, bo chcą ją wydać za brzydala, z którym na dodatek ma zostać w Maroku. Jade również reaguje z oburzeniem i oznajmia wujowi, że nie poślubi człowieka, którego nie kocha. Alí daje im czas, by ochłonęły. Jade wyznaje Zoraidzie i Latiffie, że jest zakochana. Diego kłóci się z ojcem. Leonardo ślepo wierzy słowom Cristiny i uderza syna, gdy ten oczernia jego kobietę. Diego chce wrócić do Miami i prosi Albieriego, by go ze sobą zabrał do siebie. Jade idzie na spotkanie z Lucasem. Kobieta pragnie zasmakować pocałunku mężczyzny.

Pustynna miłość odc.97.avi 101.89 MiB

Pustynna miłość

Pustynna miłość odc. 93.avi 102.49 MiB

☀Telenowele kompletne / Pustynna milosc(caly) / ♥odcinki 081-100

Pustynna miłość odc. 11.rmvb 146.09 MiB

☀Telenowele kompletne / Pustynna milosc(caly) / ♥odcinki 001-20

Jade cieszy się na wyjazd z Lucasem. Alí nic nie podejrzewając popycha młodych ku sobie. Lucas obiecuje Jade porozmawiać z ojcem i Albieri aby im pomogli. Odbywa się ślub Latiffy. Ona i Mohamed otrzymują małżeńskie rady od swojej rodziny. Latiffa jest ciekawa jak wygląda małżeństwo z mężczyzną i chce czym prędzej opuścić Maroko. Po uroczystości młodzi spędzają noc poślubną. Mohamed traktuje Latiffę z miłością i szacunkiem. Nazajutrz do młodych przychodzą reprezentanci rodziny Abdula, Alí, Nazira i inne kobiety. Nazira potwierdza, że Latiffa była dziewicą, o czym świadczą plamy krwi. Skonsumowane małżeństwo może wyruszyć w podróż. Alí udziela Lucasowi ostatnich wskazówek, by miał oko na kobiety z jego rodziny. Wylatują. Na lotnisku w Stanach Zjednoczonych wita ich Albieri. Jest bardzo poruszony. Lucas pyta o Diega, ale Albieri nic mu nie mówi. Dopiero po dotarciu do domu Albieri przekazuje Lucasowi smutną wiadomość o śmierci brata. Lucas jest załamany. Cristina prześladuje Leonarda, ale ten nie chce jej widzieć. Zmęczona dalszym staraniem idzie do Albieriego i wręcza mu kosztowności, jakie sprezentował jej Leonardo. Albieri prosi przyjaciela, by porozmawiał z Cristiną. Leonardo odmawia i zleca szoferowi odesłanie biżuterii Cristinie. Dora decyduje się na sztuczne zapłodnienie i samotną ciąże. Silvia stara się jej przetłumaczyć, że dziecko potrzebuje obojga rodziców. Luisia rozpowiada wszystkim, że jest zakochana w Albierim z wzajemnością i, że niebawem za niego wyjdzie.

---Pustynna miłość odc 106.mp4 90.24 MiB

TELENOWELE / PUSTYNNA MIŁOSC

Odcinek 184- Ostatni Odcinek.rmvb 144.51 MiB

Telenowele (Lektor) / Pustynna Miłość (El Clon)

brak ograniczenia prędkości.scs 10 KiB

Euro Truck Simulator 2 + MODY ! / Różne mody

Mod zdejmuje ograniczenie prędkości w naszym trucku .

Prawdziwe uczucie odc.175.avi 102.62 MiB

Telenowele z lektorem / PRAWDZIWE UCZUCIE

Gorzka Zemsta odc. 91.AVI 411.38 MiB

Seriale / Gorzka Zemsta (lektor PL) / Odcinki 1 - 188

W hacjendzie Reyesów zjawia się Raquel z przyjaciółkami. Chcą za wszelką cenę zabrać stamtąd Ruth. Dziewczyna nie ma zamiaru wracać do domu. Reyesowie w oryginalny sposób odprawiają natrętne kobiety. Armando rozpacza po śmierci Rosario. Tymczasem Memo wpada na pomysł, jak pozbyć się pracodawcy. Nie osiąga zamierzonego rezultatu, a sam trafia do szpitala. Martin mówi wnuczkom, że Ruth nie jest biologiczną córką Raquel.

PUSTYNNA MILOSC odc.18.rmvb 142.89 MiB

Pustynna miłość / odcinek 001-020

Wszyscy w klinice zauważają dziwne zachowanie Albieriego, ale nikt nie wie czym jest ono spowodowane. Przerażony Albieri biegnie do kościoła i prosi Boga o przebaczenie za to, co się stało. Silvia mówi Luisie, że niepokoi ją postawa Albieriego. Luisa zamienia zdjęcie byłej kobiety Albieriego na własne. Luisa ostrzega ją, że jemu może się to nie spodobać. I tak rzeczywiście jest. Albieri złości się podmianą i żąda zwrócenia zdjęcia zmarłej żony. Dla Luisy to cios w samo serce. Albieri wyciąga adres zamieszkania Dory i zamierza ją odwiedzić. Jest tak zdenerwowany, że plecie nieskładne zdania. Dora jest przestraszona, bo myśli że z jej dzieckiem jest coś nie tak. Albieri ją uspokaja. Dora jest zaintrygowana jego zachowaniem.Cristina zjawia się w barze i aby sprowokować Leonarda, przyjmuje od nieznanego młodzieńca zaproszenie do tańca. Wychodzą na parkiet. Cristina przykleja się do ciała nieznajomego i całuje go. Enrique zabiera Leonarda z baru, a Cristina zostaje sama i przygnębiona. Przysięga sobie, że już nigdy więcej nie zbliży się do Leonarda Ferrera.Zoraida przypadkowo spotyka Saida i zaprasza go na herbatę. Wchodząc do domu Alíego Said słyszy rozmowę między Karimą a Zoraidą. Zoraida planuje powiedzieć młodzieńcowi, że to, co mówił Mohamem to prawda, że Jade jest zakochana w Lucasie i nie chce go za męża. Abdul gratuluje Saidowi pomyślnych interesów. Said wykorzystuje jego obecność i pyta co grozi cudzoziemcowi, który zdemoralizuje ich kobietę. Abdul udziela odpowiedzi i zaznacza, że także zostałaby ukarana. Said nie przypuszcza, że Nazira już o wszystkim wie i zmierza do Maroka, by nie dopuścić do jego ślubu z Jade.

Pustynna miłość odc. 22.rmvb 143.47 MiB

☀Telenowele kompletne / Pustynna milosc(caly) / ♥odcinki 021-40

Lucasowi w końcu udaje się zadowolić ojca i jest gotowy wejść do firmy i zająć się wszystkim tym, co dotychczas robił jego brat. Leonardo nie potrafi ukryć szczęścia. Lucas spotyka się z Marisą. Świadomy utraty Jade chce dać sobie szansę u boku byłej dziewczyny Diega. Marisa jest ucieszona, a jej radość wzmaga się, gdy Lucas proponuje jej, by za niego wyszła. Leonardo, choć lekko zdzwiony, zgadza się na ślub syna z Marisą pod warunkiem, że zamieszkają wszyscy razem w jednym domu. Ten pomysł nie do końca podoba się Marisie. Jade jest znudzona nowym życiem. Jako żona musi zgadać się na coś, czego nie chce. Said na wszystkie sposoby stara się ją zadowolić, jednak nawet droga biżuteria nie poprawia jej nastroju. Jade nie chce być z Saidem i wyznaje Zoraidzie, że pije specjalne zioła, by nie zajść w ciążę. Dodaje, że wpadła też na pomysł, aby przyjmować wszystkie prezenty, aby mieć za co uciec. Albieri wysyła Silvię do Londynu. Pewny, że kobieta wyleciała jedzie do Dory. Tam dowiaduje się, że Dora niebawem wyleci do Nowego Yorku. Zdesperowany wraca na lotnisko i udaje mu się odnaleźć Dorę. Dziewczyna jest przestraszona zachowaniem Albieriego i myśli, że z jej dzieckiem jest coś nie tak. Albieri uspokaja ją i namawia, by zrezygnowała z wyjazdu. Następnie zawozi do swojego domu i instaluje w pokoju dla gości, tym samym, w którym ostatnio sypiał Diego. Dziewczyna nie rozumie nic z tego, co się dzieje ale na wszystko się zgadza. Luisa jest zdziwiona obecnością Dory w mieszkaniu i domaga się wyjaśnień. Albieri stanowczym głosem oznajmia, że dziewczyna zatrzyma się u nich. Cristina poznaje przypadkowo dziennikarza o imieniu Jorge. Enrique widzi ich razem i donosi o tym Leonardowi.

Osaczona odc 1.avi 104.11 MiB

osaczona

Camila i Gerardo ubolewają nad rozpadem ich związków, odpowiednio z Maximilianem i Marfil. Maximiliano pragnie by żona dała mu dziecko, jednak nie wie, że Marfil zarzywa tabletki antykoncepcyjne aby nie zajść w ciąże. Przypadkowo Gerardo podsłuchuje jak Marfil zleca Brunie ich zakup i wykorzystuje to szantażując, że powie o tym Maximilianowi, po czym usilnie próbuje ją pocałować. Camila przyuważa ich i donosi Maximilianiowi. Mężczyzna wyciąga Marfil z opresji, uderza Gerarda i postnawia opuścić imprezę. Gerardo zatrzymuje ich mierząc im bronią po czym oddaje strzał. Ranna Marfil wpada do basenu. Diana otrzymuje dyplom uzyskania tytułu zawodowego pielęgniarki. Gaviota odzyskuje wolność. Jednak, w rozmowie ze współwięźniarką przyznaje, że jej życie na wolności nie będzie już takie samo, a jej celem jest zemsta na Octavii, która odebrała jej córki. Ignaio umawia się z nią u siebie w domu aby przedyskutować kwestię operacji, w której ma asystować. Silvita sugeruje Camili by przyspieszyła swój ślub z Maximilianem aby wjść z biedy. Camila tłumaczy, że Maximiliano wciąż nie potrafi zapomnieć swojej zmarłej żony. Larry zostaje wybrany misterem plaży i przy wszystkich prosi Pilar by została jego żoną. Miguelina modli się by Diana i Gaby nigdy nie dowiedziały się, że są siostrami. Octavia pragnie umieścić Dońię Santa w domu starców, lecz Max stanowczo się jej sprzeciwia, gdyż uważa, że jego babcia jest jeszcze w pełni sił. Diana, zgodnie z obietnicą, zjaia się w domu Ignacia aby omówić sprawę operacji. Szybko pojmuje jego prawdziwe intencje i kiedy ten podaje jej kieliszek z alkoholem, wylewa mu go na twarz, którą oblewa dodatkowo woskiem ze świecy i ucieka. Ignacio próbuje ją powstrzymać i w wyniku miotaniny, spada ze schodów. Maximiliano mówi Camili, że nie jest jeszcze gotowy na nowy związek. Andrés grozi córce Paca nożem za to, że nie został wpuszczony do baru. Gaviota rozbija na jego głowie butelkę, za co zostaje zatrzymana. Ignacio, odrzucony przez Dianę, postanawia się zemścić. W tym celu zamierza podrzucić do jej torebki jakąś wartościową rzecz po czym udać się na policję i wmówić, że kobieta próbowała go okraść, a kiedy została zdemaskowana, oblała go parzącym woskiem i zrzuciła ze schodów. Diana wraca do domu roztrzęsiona i opowiada babci o tym, co przydarzyło jej się w mieszkaniu doktora Montiel. Ignacio, wraz z policją, zjawiają się w jej domu i zatrzymują ją oskarżając o kradzież i próbę zabójstwa. Przechodzący obok jej domu Max i Camila widzą jak Diana wsiada do policyjnego wozu. W celi na komisariacie, Diana spotyka się z Gaviotą.

SNM 018.rmvb 345.81 MiB

● Sezon na Miłość (Kiraz Mevsimi) / RMVB

Sezon na miłość odcinek 18 PREMIERA ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬/ Oyku i Derin dostają propozycję przygotowania zdjęć do najnowszej kolekcji znanego domu mody. Dziewczyna wpada na oryginalny pomysł - chce wykorzystać do tego celu przestrzeń szkolną. Ayaz pomaga ukochanej przygotować aranżację. Derin czuje się pominięty. Mężczyźni postanawiają zagrać w kosza o to, kto ma pomagać dziewczynie. Seyma dowiaduje się, że Mete wie, co stało się z jej pierścionkiem zaręczynowym. Gdy mężczyźnie udaje się odnaleźć dziewczynę w jednym z moteli, ta nie chce z nim rozmawiać. Oyku decyduje się wprowadzić kilka zmian w kolekcji ubrań, którą fotografuje. Informacja o tym dociera do projektantki. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬

Odcinek 27.avi 571.94 MiB

Zachomikowane / 03. Odcinki 21 - 30

Informacje:Tytuł oryginalny: La UsurpadoraOdcinek: 27/102Dialogi: Lektor PL Wideo: 640x480 High QualityVeronica zapewnia Paulinę, że nigdy nie odbiłaby męża żadnej kobiecie. Paulina postanawia porozmawiać z Vivianą i przemawia jej do rozsądku. Piedad jest niezadowolona z powodu fascynacji Carlosa Daniela sekretarką. Estefania i Willy są szczęśliwi, że spodziewają się dziecka. Luciano umawia się z Pauliną na spotkanie. Babcia Piedad ostrzega Paulinę przed Veronicą. Carlos Daniel całuje Veronicę.

Odcinek 26.avi 556.62 MiB

Zachomikowane / 03. Odcinki 21 - 30

Informacje:Tytuł oryginalny: La UsurpadoraOdcinek: 26/102Dialogi: Lektor PL Wideo: 640x480 High QualityPaulina wyznaje całą prawdę Donato. Mężczyzna jest pod wrażeniem uzurpatorki i obiecuje jej nie wydać. Alessandro mówi Luciano, że Paola zginęła. Viviana odrzuca Leandra. Rodrigo trafia do szpitala. Estefania mdleje. Paulina sugeruje, że kobieta jest w ciąży. Rodrigo czuje się już lepiej po zasłabnięciu. Paulina rozmawia z Veronicą i daje jej do zrozumienia, że nie pozwoli, ale ta zabrała jej Carlosa Daniela.

Odcinek 28.avi 564.96 MiB

Zachomikowane / 03. Odcinki 21 - 30

Informacje:Tytuł oryginalny: La UsurpadoraOdcinek: 28/102Dialogi: Lektor PL Wideo: 640x480 High QualityLuciano grozi Paulinie, że doniesie na nią policji jeśli nie zapłaci mu ponownie. Uzurpatorka zabiera Carlita do fabryki i spotyka tam Gemę, która zaczęła właśnie pracę. Carlos Daniel jest niezadowolony widząc syna w swoim biurze. Paulina chłodno traktuje Veronicę. Carlos Daniel i sekretarka ponownie się całują. Kobieta wyznaje mu miłość. W domu Bracho robi wymówki żonie z powodu wizyty Carlita w fabryce. Carlos Daniel mówi babci, że zastanawia się nad rozwodem. Piedad nie jest zadowolona. Następnego dnia rano w biurze czeka na Carlosa Daniela anonim od Luciano.

Niech będzie teraz Lektor PL.avi 697.8 MiB

Filmy / Dramat - romans

● LEKTOR PL ● GATUNEK: DRAMAT ● ROK: 2012 ● PRODUKCJA:WIELKA BRYTANIA ● WIDEO: 640X272 Radosna i inteligentna siedemnastolatka Tessa pewnego dnia dowiaduje się, że cierpi na białaczkę. Dziewczyna spisuje listę rzeczy, które pragnie zrobić przed śmiercią. Z pomocą przyjaciół zaczyna wcielać swój plan w życie. █ PREMIERA Z LEKTOREM PL █

Nie igraj z aniołem odc.45.rmvb 128.73 MiB

Nie igraj z aniołem

Beatriss informuje Eduarda, że trudno będzie się jej uwolnić od Amadora, gdyż spozdiewa się jego dziecka. JuanM mówi Marichuy że chce aby tańczyła z nim tak jak z Amadorem. Estefania denerwuje się, że Marichuy tańczy z JuanemM Mayita jest zdziwiona, że Marichuy została w telewizji przedstawiona jako Alejandra Robles. Estefania prosi Eduardo żeby odprowadził ją do taksówki. Eduardo informuje JuanaM, że powinni już iść bo Estefania chce wracać. JuanM mówi mu że może sobie iść, ale on nie zostawi Marichuy z Amadorem. Marichuy zauważa, że JuanM został sam. Gdy wraz z Amadorem wznosi toast JuanM, żąda aby z nim poszła. Marichuy nie chce iść z mężem jednak Amador radzi jej nie wywoływać skandalu. Marichuy i JuanM sprzeczają się. Marichuy nie chce wracać z JuanemM, podczas szarpaniny JuanM całuje Marichuy. Dziewczyna ucieka i chowa się przed nim. Purita wyznaje Oldze, że jest zakochana w Adrianie. Marichuy źle się czuje. Ojciec Anselmo i Cecylia spotykają się. Marichuy wyznaje Candelarii, że spodziewa się dziecka.