Skyrim atlas świata pdf free (39 plików)

1213_TES_V_-_Skyrim_-_atlas_swiata_-_Poradnik_GRY-OnLine.pdf 38.57 KiB

Gry PC / Poradniki GRY-ONLINE PC / Poradniki GRY-ONLINE

Większy kawałek świata.pdf 1.05 MiB

Książki, podręczniki

The Elder Scrolls V Skyrim Mapa.pdf 77.56 MiB

Gamez / Poradniki / Skyrim Poradnik

TES V- wszystkie poradniki do gry.rar 38.57 KiB

TES V- Skyrim

W pliku .rar najdują się wszystkie poradniki, które można znaleść (za pieniądze) na gry-online. U mnie macie je wszystkie za DARMO! W moim uploadzie znajdują się poradniki: - The Elder Scrolls V: Skyrim - główny wątek fabularny - The Elder Scrolls V: Skyrim - akademia zimowej twierdzy i gildia złodziei - The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn - The Elder Scrolls V: Skyrim - mroczne bractwo i towarzysze - The Elder Scrolls V: Skyrim - questy daedryczne - The Elder Scrolls V: Skyrim - questy poboczne - The Elder Scrolls V: Skyrim - wojna domowa (Legion Cesarski i bunt Gromowładnych)

A S Neill - Summerhill [eBook PL].pdf 1.69 MiB

ebooki / PL

...czyli wyniki eksperymentu wychowawczago który udowodnił, że naszemu systemowi edukacyjnemu bardzo daleko do doskonałości.

The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition - update 1.4.2 PL.zip 37.4 MiB

Gry - dodatki / The Elder Scrolls V - Skyrim

THE ELDER SCROLLS V SKYRIMPatch 1.4.2.0.8 PLArchiwum zawiera poprawkę do do gry The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition aktualizującą ją z wersji 1.3.9.0.8 do wersji 1.4.2.0.8. Aktualizacja działa tylko z grą od CODEX lub z chomika Cyfrobar. Aktualizacja wymaga gry w wersji 1.3.9.0.8Lista zmian: - Poprawiono stabilność i wydajność gry. - Poprawiono wyświetlanie wody. - Poprawiono błąd z przemianą w wilkołaka i z powrotem w człowieka. - Poprawiono błąd z ponownym wczytywaniem gry po zmianie kolejności modów. - Wprowadzono ulepszenia związane z przeglądaniem list modów.

Divinity II - Ego Draconis Atlas Świata.pdf 5.84 MiB

♣♣Gry PC / ♣ Divinity 2 Ego Draconis

Skyrim - nude mod.7z 33.55 MiB

Gry - dodatki / The Elder Scrolls V - Skyrim / Nude mod

Mod zmienia tylko wygląd kobiet i żeńskich postaci w grze, ukazując je nago, oraz poprawia ich wygląd. Nie wszystkie kobiece postaci w grze będą występowały nago, a jedynie te, które nie noszą żadnej odzieży. Na przykład po zabraniu zbroi z martwej przeciwniczki będzie ona widoczna nago.Instalacja moda jest banalnie prosta, wystarczy wypakować katalog Data z archiwum i przekopiować go z całą zawartością bezpośrednio do katalogu z zainstalowaną grą. Rozmiar po wypakowaniu ponad 130 MB. Mod został spakowany do archiwum 7z. Program WinRAR obsługuje wypakowywanie tego typu archiwów, jeżeli nie masz jak wypakować tego typu archiwum to pobierz darmowy program 7-ZIP.

STALKER - Zew Prypeci - crack 1.6.02 PL.zip 1.38 MiB

Gry - dodatki / S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci

Archiwum zawiera najnowszy crack do gry "S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci" w wersji 1.6.02, co oznacza, że przed użyciem cracka należy zaktualizować grę do tej wersji.

K.C. 1.pdf 4.74 MiB

zachomikowane

Aleksandra Chrobak - Beduinki na Instagramie. Moje życie w Emiratach epub + mobi + pdf.rar 25.71 MiB

- NOWE od innych

Format: pdf, epub, mobi Aleksandra Chrobak poznała Emiraty od podszewki. W swojej książce opisuje kraj szokujących kontrastów, gdzie to, co zabronione, często ukrywa się po prostu za przyciemnionymi szybami luksusowych samochodów. W mieście, które w zaledwie parę dekad pokonało drogę od namiotów na pustyni do najwyższych wieżowców świata, najnowsze technologie przeplatają się z tradycjami i światopoglądem dawnych...

Stellaris - Update 1.6.1 PL.zip 36.82 MiB

Gry - dodatki / Stellaris

STELLARISPatch 1.6.1Archiwum zawiera poprawkę do do gry STELLARIS UTOPIA aktualizujące grę do wersji 1.6.1. Aktualizacji można dokonać tylko na grę w wersji 1.5.1. Po zaktualizowaniu gra oprócz poprawek, będzie zawierała następujące dodatki: Paczka Planetoid, Paczka Anniversary Portraits, Paczka Archanoid Portraits, Paczka Creatures of the Void, DLC Horizon Signal, DLC Leviatans, DLC Utopia.Uwaga! Aktualizacja została dopasowana do gry Stellaris Utopia v. 1.5.1 PL dostępnej na przykład tutaj. Aktualizacja nie zadziała z żadną inną wersją.

Ayn Rand - Atlas zbuntowany.pdf 4.26 MiB

ebooki / PL

Mod Polskie Ligi od II do V - v.1.6 do FM 17.zip 3.52 MiB

Gry - dodatki / Football Manager

Mod przeznaczony do Football Manager 2017, dodający grywalną II, III, IV oraz V ligę (ligę okręgową), a także pełne kadry zespołów II i III-ligowych! Autorami dodatku jest Revolution Update Team w składzie: bartekr, bini, Kowal., Tadd2210, Kleyo, kajenator, endrieq, Ceyvol. • możliwość gry w II, III, IV oraz V lidze (polskiej lidze okręgowej), • brakujące kadry klubów i sztaby w III lidze na sezon 16/17, a także kadry spadkowiczów do IV ligi zsezonu 15/16, • nowych piłkarzy, kluby, miasta, stadiony, barwy klubów i historie zawodników, • działające granice regionalne (najlepiej jak tylko się da - tzn. gdy nie ma miejsca w macierzystej lidze,klub przenosi się do pobliskiej, gdzie jest akurat wolne miejsce), • okręgowe Puchary Polski na podstawie województw, • kadry kilku klubów IV-ligowych na sezon 15/16: Widzew Łódź, KS Konstancin, Górnik Konin, SpartaOborniki , Warta Międzychód, Łucznik Ruch Radzionków, Cresovia Siematycze, Unia Turza Śląska, PilicaPrzedbórz. Polska wersja językowa

SwordOfIslam.csv 727.04 KiB

Gry - dodatki / Crusader Kings 2

Plik zawiera polskie teksty do dodatku "Miecz Islamu" gry "Crusader Kings 2". Plik należy skopiować do katalogu: ".\Crusader Kings II\localisation\" zastępując nim znajdujący się tam plik. Oryginalnie ten plik jest po angielsku. Zamieszczony tutaj plik to tłumaczenie fanowskie.

Adobe After Effects CC 2017 - ENG - 64-bit.part2.rar 550.38 MiB

Programy / Adobe / Adobe After Effects CC 2017

Pierwsza część 2-częściowego archiwum RARAdobe After Effects 2017.0 64-bit

Act of Aggression - Update 770000543.rar 498.05 MiB

Gry - dodatki / Act of Aggression

UPDATE 770000543 DO GRY: ACT OF AGGRESSION Archiwum zawiera patch do gry Act of Aggression aktualizujący grę z dowolnej wersji, do nowej wersji 770000543. Poprawka nie wymaga instalacji, wystrczy wypakować archiwum i przekopiować pliki do katalogu z zainstalowaną grą. Poprawka jest już scrackowana. Gra w archiwum RAR5. Do wypakowania niezbędny jest program WinRAR 5.

Anthony Piers - Xanth 01 Zaklęcie dla Cameleon.pdf 7.13 MiB

[ ►► ] / Biblioteka / © / A