Stephen king to mobi (19 plików)

Cmentarz Zwierzat - Stephen King.epub 477 KiB

KSIĄŻKI / Stephen King / EPUB

Szkieletowa załoga - Stephen King.mobi 1.01 MiB

Książki grozy na KINDLE (.mobi)

O tym, że Stephen King jest mistrzem długich, rozbudowanych powieści o wielu przeplatających się wątkach, wszyscy wiedzą od dawna. Utwory zamieszczone w niniejszym zbiorze dobitnie przeczą tezie, jakoby doskonały powieściopisarz nie mógł być również znakomitym twórcą krótkich form literackich. Lektura tych doskonale skonstruowanych, opartych na zaskakujących, oryginalnych pomysłach i oczywiście wspaniale napisanych opowiadań daje miłośnikom prozy Stephena Kinga co najmniej tyle satysfakcji co najobszerniejsze z jego powieści.

Stephen King - Przebudzenie (epub,mobi).zip 2.75 MiB

ebook / Stephen King - Przebudzenie (epub,mobi)

Misery - Stephan King.epub 408 KiB

książki

Bastion (Stand) - Stephen King - Ebook.zip 1.41 MiB

E-book / Stephen King

Supernowoczesna, bezlitosna broń biologiczna niesie zagładę niemal całej ludzkości. Nieliczni, którzy ocaleli, mają osobliwe sny zwiastujące pojawienie się w postapokaliptycznym świecie wysłanników sił Dobra i Zła. Nadeszła godzina próby. Ostatni bastion ludzkości czeka najtrudniejszy sprawdzian- wiary i miłości. Czy ma szansę w tym przerażającym starciu?Ciekawostki:1) Pierwsza wersja książki została ucięta przeszło z 150 tysięcy słów. W 1990 roku King wziął się za przepisywanie na nowo książki dla nowej generacji czytelników :). Uzbierało się tego przeszło 400 dodatkowych stron. W nowej wersji King dopisał nowy początek, koniec, nowych bohaterów i rozwinął bardziej niektóre wątki.2) Na podstawie tej powieści powstał 4 odcinkowy mini-serial, w jednej z mniejszych ról pojawił się sam King.3) Pierwsza wersja książki różni się nieco od drugiej dedykacją. W pierwszej King dedykuje książkę "Dla mojej żony Tabbithy, mrocznego kufra pełnego cudów." a w drugiej: "Dla Tabby mrocznego kufra pełnego cudów."

Koniec warty epub, mobi, pdf.rar 3.05 MiB

E-booki / K / King Stephen

Martwa strefa - King Stephen.azw3 1.04 MiB

KINDLE - mobi - azw3 / ~ AZW3

Stephen King - Cmentarz zwieżąt.pdf 1.32 MiB

Dokumenty / PDF

Stephen King - Znalezione nie kradzione.epub 747.52 KiB

Dokumenty / Ksiazki / książki / Stephen King / Powieści

Joyland[1].mobi 542.72 KiB

kindle

King Stephen - Pan Mercedes.pdf.zip 1.9 MiB

Książkowo

Tuż przed zmierzchem, w spokojnym miasteczku, setki zdesperowanych, bezrobotnych ludzi stoi w kolejce na targi pracy. Nagle, bez ostrzeżenia, samotny kierowca w kradzionym Mercedesie wpada w tłum. Zabija osiem osób, rani piętnaście. Ucieka z miejsca wypadku. Pan Mercedes to wojna między dobrem i złem autorstwa niekwestionowanego mistrza suspensu, który doskonale zagłębia się w umysł opętanego mordercy.

Miasteczko Salem - King Stephen.azw3 1.26 MiB

KINDLE - mobi - azw3 / ~ AZW3

Stephen King - Mroczna Wieża 1 - Roland.pdf 952.32 KiB

E-Booki / Stephen King / Mroczna wieża

Na jałowej, spieczonej ziemi, przypominającej planetę po apokaliptycznej zagładzie czy jeden ze światów równoległych, istniejących obok naszego, pozostały tylko ślady dawnej upadłej cywilizacji. Ten złowrogi świat przemierza Roland, ostatni z dumnego klanu rewolwerowców, ścigając człowieka w czerni, który posiadł tajemnicę Wieży - mistycznego miejsca, gdzie być może uda się rozwiązać zagadkę czasu czy przestrzeni. Podczas wędrówki musi stawić czoła opętanej kapłance: spotyka szalonych osadników, gadającego kruka, zamieszkujące podziemia mutanty oraz pochodzącego z Ziemi chłopca, Jake`a.

Europa. Rozprawa. Czesc I - Norman Davies.epub 16.9 MiB

Ebook / Beletrystyka / PL / epub

King S-Mroczna Wieza-Wiatr przez dziurke od klucza(pdf).zip 2.32 MiB

• Dokumenty / Książki-pdf / Horror / King S

Katarzyna Grochola.rar 3.01 MiB

KSIĄŻKI [ebook, mobi, kindle] / - Paczki MOBI wg autorów ( rar )

Ostatni honorowy - Jacek Komuda.rar 13.84 MiB

Mobi kolekcja / +Nowe ebooki