Tapety na pulpit komputera o małej rozdzielczości (34 plików)

Tapety na pulpit HD.zip 1.08 MiB

Tapety

Paczka tapet HD na pulpit komputera. W skład paczki wchodzą: - tapeta Windows 98; - tapeta angry birds; - tapeta abstrakcja. Zapraszam do pobierania! Lepszej jakości nie znajdziesz! A tu masz aż 3 tapety HD w 1 miejscu!!!

Shadow_Defender_1.4.0.653.rar 3.88 MiB

soft

Shadow Defender to proste w obsłudze, a zarazem bardzo skuteczne narzędzie, mające za zadanie chronić nasz komputer przez wszelakiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, które wprowadza niepożądane zmiany w systemie Windows. Program stworzony został z myślą o zabezpieczaniu komputera przed szkodliwymi komponentami np. imitującymi oprogramowanie antywirusowe, które w ukryciu i bez wiedzy użytkownika wprowadza w systemie niechciane modyfikacje, umożliwiające m.in. wykradanie danych itp. Shadow Defender daje nam możliwość uruchomienia systemu operacyjnego w wirtualnym środowisku. Tryb Shadow Mode, bo taką właśnie nosi ono nazwę, pozwala przekierować każdą zmianę w systemie do zwirtualizowanego środowiska, które nie jest w żaden sposób powiązane z rzeczywistym systemem operacyjnym. Takie rozwiązanie w przypadku wykrycia jakichkolwiek niepożądanych działań pozwala użytkownikowi zrestartować komputer i powrócić do środowiska operacyjnego w stanie nienaruszonym.

Fotosizer 2.09.0.548.iso 5.28 MiB

Programy na PC / Po polsku

Fotosizer to darmowe narzędzie do masowej zmiany rozdzielczości plików graficznych przechowywanych na dysku twardym komputera. Aplikacja oferuje wygodny i szybki mechanizm zmiany rozmiarów poszczególnych zdjęć, które zamierzamy udostępnić w Internecie lub wykorzystać do innych prywatnych celów.

Tapeta 06.jpg 1.19 MiB

Tapety 1680x1050 XXX

KMSAuto.Net.2015.1.4.1.Portable.zip 9.17 MiB

soft

Additionally, the program activates: Windows 8.1 Single Language; Windows 8.1 Core; Windows 8.1 Core N; Windows 8.1 Pro WMC; Windows Embedded 8.1 Industry Pro; Windows Server 2012 R2 Standard; Windows Server 2012 R2 Datacenter. It is based on KMS Server Service from mikmik38 (MDL). System requirements: VL editions: Windows Vista, 7, Windows 8, 8.1, 10, Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, Office 2010/2013/2016. Changelog: v1.4.1 -Changes in program for compatibility with antivirus software.

CrystalDiskInfo 6.3.2.zip 2.73 MiB

Crystal Disk Info

Jeden z najpopularniejszych programów do diagnostyki dysku twardego. Dzięki niemu sprawdzimy temperaturę dysku, ilość przepracowanych godzin, numer seryjny, typ interfejsu (ATA/SATA) oraz stan (DOBRY/UWAGA/ZŁY). Kolory odpowiadające stanom dysku (w kolejności) niebieski, żółty, czerwony. Kolory odpowiadające temperaturom - niebieski (właściwa), żółty (uwaga), czerwony (krytyczna). W przypadku wystąpienia problemów z dyskiem należy: - zrobić kopię danych; - zdiagnozować problemy za pomocą np. Glary Utilities, AVG Pc Tune Up; - jeżeli problemy nie ustąpią wymienić dysk twardy na nowy i wgrać system. W przypadku problemów z temperaturą: - odkurzyć od wewnątrz komputer szczególnie zwracając uwagę na wentylatory (rownież ich stan - czasem warto wymienić je na nowe) oraz otwory wentylacyjne (NIE wolno zakrywać ich poprzez np. serwety, obrusy, papiery i inne przedmioty mogące utrudnić wentylację) [tyczy się komputerów leżących] oraz stawiać komputera otworami wentylacyjnymi do biurka/ściany w zbyt małej odległości [tyczy się wszystkich typów pecetów stacjonarnych]; - jeżeli posiadamy laptopa kupić specjalną podstawkę chłodzącą; - jeżeli metoda z pktu 1 (chodzi o komputery stacjonarne) nie przyniesie rezultatu należy zamontować dodatkowe chłodzenie dysku. WAŻNE Program dostarczam w wersji portable (nie wymaga instalacji). Aby móc z niego korzystać należy: - pobrać folder skompresowany i wypakować pliki z niego; - poszukać aplikacji o nazwie DiskInfo i standardowo uruchomić ją. UWAGA!!! Nie należy usuwać ŻADNYCH plików pomocniczych gdyż aplikacja właściwa jest w pełni od nich zależna!!! Folder wolny od wirusów, PNP (potencjalnie niepożądanych programów) oraz asystentów pobierania.

dexpot_154_r1212.exe 3.87 MiB

Programy / Rozszerzenia i powłoki pulpitu

Dexpot to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające tworzenie niezależnych od siebie wirtualnych pulpitów. Maksymalnie może być ich nawet 20, a dla każdego z nich użytkownik posiada możliwość ustalenia różnych tapet, wyświetlanych ikon, wygaszacza ekranu czy nawet rozdzielczości. Przełączanie pomiędzy poszczególnymi pulpitami odbywać się może z poziomu ikony w tray'u oraz wskazanych podczas konfiguracji skrótów klawiszowych. Dexpot daje również możliwość zabezpieczania dostępu do wybranych ekranów hasłem. Dodatkowo z poziomu programu dostępnych jest kilka ciekawych pluginów. Pozwalają one m.in. na integrację narzędzia z paskiem zadań w Windows 7 oraz efektywne przełączanie pomiędzy pulpitami (efekt kostki).

MetroSidebar 1.0.5.0.msi 3.73 MiB

1->TEMATYKA SYSTEMU-WINDOWS / Dodatki na pulpit / Dodatki i aplikacje na pulpit

MetroSidebar to darmowe i proste w instalacji rozszerzenie pulpitu systemu Windows, wprowadzające na ekranie pasek boczny, którego wygląd bazuje na interfejsie ModernUI z Windows 8. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilkunastu ciekawych komponentów możliwych do umieszczenia na pasku, wśród których najciekawsze to zegarek, alarm, pogoda czy slajder ze zdjęciami.Aplikacja stworzona została z dużym naciskiem na estetykę i prostotę obsługi. Charakteryzuje się ona szybkim działaniem oraz ciekawymi animacjami zmiany zawartości poszczególnych komponentów (kafelków) i wyświetlania samego paska. Możliwe do umieszczenia składniki poza walorami wizualnymi posiadają także funkcjonalność, wpływającą w znacznym stopniu na wygodę pracy z systemem. Mowa m.in. o gadżetach wyświetlających aktualną pogodę dla zdefiniowanej lokalizacji (obsługiwane jest większość dużych polskich miast), mechanizm alarmu (budzika), odtwarzacza multimediów czy skrótów do najważniejszych funkcji Windowsa. MetroSidebar oferuje podstawowe opcje personalizacji używanych gadżetów. Użytkownik może np. zmieniać kolorystykę każdego kafelka z osobna czy też ustalać jego pozycję na ekranie. Podobnie w przypadku samego paska możliwe jest definiowanie czy ma on być uruchamiany wraz z systemem, czy ma być wyświetlany zawsze na górze lub autoukrywany. Rozszerzenie pomimo braku polskiej wersji językowej jest na tyle proste i intuicyjne w obsłudze, że nie powinno stwarzać problemów nawet początkującym użytkownikom komputera. Zainstalowane ono może zostać w systemach Windows XP/Vista/7/8. Uwaga! Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4 lub nowszej(znajdziesz ją w folderze biblioteki)

Okozo Desktop 3.0.2-32-64bit.exe 829.44 KiB

1->TEMATYKA SYSTEMU-WINDOWS / Akcesoria Windows / Rozszerzenia i powłoki pulpitu

Okozo Desktop to interesujący program, pozwalający "ożywić" pulpit w systemach Windows Vista i 7. Z jego pomocą łatwo zmienimy standardowe tło pulpitu na animowaną i interaktywną tapetę.Wszystkie dostępne w poziomu Okozo Desktop tapety to tak naprawdę animacje wykonane w technologii Flash, wykorzystujące także do działania biblioteki DirectX w wersji 9.0 lub nowszej. W odróżnieniu od pozostałych rozwiązań tego typu, oferowane tapety w większości przypadków poza tym, że są "ruchome" potrafią także reagować na ruchy kursora oraz kliknięcia myszką. Wśród oferowanych przez program tapet znajdziemy zestaw kilkunastu animacji pogrupowanych w kategorie. Udostępnione zostały prostsze i oferujące mniejszą ilość wodotrysków, np. poruszające się po niebie chmury, różnego rodzaju zegary analogowe i cyfrowe, abstrakcyjne animacje, ale również bardziej rozbudowane, potrafiące reagować na polecenia wydawane przez użytkownika za pośrednictwem myszki. Znajdziemy wśród nich m.in. poruszające się za kursorem zwierzęta i proste postacie. Na szczególną uwagę zasługuje jednak tapeta z chomikiem, którego możemy karmić itp. Okozo Desktop po zainstalowaniu nie oferuje żadnych tapet. Interesujące nas animacje musimy pobrać i zainstalować w programie ręcznie. Ich liczba ogranicza się zaledwie do kilkunastu, a wszystko to za sprawą tego, iż każda animacja przed udostępnieniem musi zostać przez twórców zoptymalizowana. Program nie obsługuje standardowych animacji flashowych w formacie SWF, jednak każdy z użytkowników może przesłać je do przetworzenia do formatu kompatybilnego z aplikacją. Przez wielu tego typu rozwiązanie jest wadą programu, zwrócić jednak należy uwagę, iż dzięki takiemu działaniu Okozo Desktop zużywa znikome partie zasobów systemowych, co jest rzadko spotykane w konkurencyjnych aplikacjach tego typu.========System operacyjny: Windows Vista / 7 Licencja: bezpłatna

winclock_free.exe 624.64 KiB

Programy

to jest super zegar na pulpit twojego komputera :-)

Android Music Player.apk 5 MiB

Komórka / Aplikacje Android / Muzyka

Odtwarzacz muzyki z androida 4.0 , jest to tzw. wyciek Odtwarzacz przypomina troszke Music Google i na samym poczatku prosi nas o dostep do konta google , korzysta z systemowego equalizera Wigety niestety nadal ubogie tylko jeden 4x1

AVSScreenCapture.exe 1.65 MiB

Programy / AVS Video Editor 6.1 + Crack !!! Najlepszy program do obróbki i edycji filmów z wieloma innymi funkacjami

GoogleEarthPluginSetup.exe 552.96 KiB

Programy

Advanced.SystemCare.Ultimate.10.0.1.78 Full.rar 91.25 MiB

Advanced SystemCare Ultimate w czasie rzeczywistym chroni przed złośliwymi programami typu spyware i ransomware, atakami przeprowadzonymi za pośrednictwem DNS-ów, śledzeniem działań użytkownika w Sieci przez ciasteczka i reklamy, a także blokuje strony podejrzane o phishing i tym podobne zagrożenia internetowe. Ponadto program pozwala blokować wyskakujące okna w przeglądarkach i wymuszoną przez zewnętrzne programy zmianę strony głównej, co gwarantuje bezpieczne i komfortowe przeglądanie Sieci. Narzędzia poprawiające kondycję systemu pozwalają szybko usunąć zbędne pliki i wpisy w rejestrze. Ponadto program pozwala zdiagnozować niektóre problemy z połączeniem internetowym i daje możliwość wyboru programów, które zostaną uruchomione wraz ze startem systemu, co pomoże przyspieszyć ten proces. Można także przeprowadzić czynności, które zoptymalizują działanie przeglądarki. Praca komputera jest wciąż monitorowana i na tej podstawie znajdowane są problemy. Ciekawostką jest możliwość potwierdzania tożsamości przez wygląd (FaceID) oraz rejestrowania twarzy niepowołanych osób, które próbują uzyskać dostęp do komputera. To rozwiązanie najlepiej sprawdza się w laptopach. Z myślą o użytkownikach najnowszego systemu Microsoftu w programie umieszczono także narzędzia do naprawiania pewnych popularnych problemów, jakie sprawia Windows 10. W programie znajduje się też część poświęcona powiadamianiu o nowych wersjach programów.

90 Minut (2012) Napisy PL 720p.BRRip.XviD.-NoNAME.rmvb 372.12 MiB

- ● WSZYSTKIE

● WGRANE NAPISY PL ● GATUNEK: DRAMAT ● ROK: 2012 ● PRODUKCJA:NORWEGIA ● WIDEO: 1280 x 544 Akcja filmu przedstawia historię trzech rodzin. Każda z nich prowadzi dostatnie życie w drogich i luksusowo urządzonych apartamentach. Jednak ich szczęście dobiega końca z chwilą, gdy głowy rodzin wpadają w szał i zaczynają wyżywać się na swoich bliskich. █ KOPIA BRRIP 720 ROZDZIELCZOŚĆ WIDEO 1280 x 544 █

FastStone Image Viewer 5.6 ( PL )( ZAREJESTROWANY ).rar 11.29 MiB

PROGRAMY

FastStone Image Viewer to jedna z najpopularniejszych przeglądarek graficznych dostępnych w naszym serwisie. Program charakteryzuje się ładnym interfejsem graficznym oraz sporym zapleczem możliwościami. Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze pliki graficzne (JPEG, JPEG2000, GIF, BMP, PNG, PSD, PCX, TIFF, WMF, ICO, CUR, TGA, EMF, PXM, EPS, WBMP) w tym również bezstratny format RAW (CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, SRF, RW2 i DNG). FastStone Image Viewer umożliwia wykonywanie wielu operacji na plikach. Oprócz podstawowych, takich jak zmiana rozmiaru, obrót, korekcja barw, do dyspozycji użytkownika oddano również funkcje wyostrzania, rozmywania, usuwania szumów, redukcji efektu czerwonych oczu, czy konwersji formatu grafik. FastStone Image Viewer oferuje również opcję lupy, dzięki której można zobaczyć powiększony fragment zdjęcia. Osobom, które posiadają dużą liczbę fotografii przyda się z pewnością możliwość seryjnej konwersji formatu, rozmiaru itp., a także rozbudowany system prezentacji zdjęć z opcją ponad 150 efektów przejść pomiędzy fotkami oraz możliwością odtwarzania muzyki w tle. Wśród pozostałych funkcji oferowanych przez program warto wymienić wsparcie dla informacji o plikach w formacie EXIF, narzędzia "Clone Stamp" i "Healing Brush", możliwość dodawania znaków wodnych do fotografii, obsługę gestów myszy przy przeglądaniu zdjęć czy w końcu wsparcie dla ekranów dotykowych. FastStone Image Viewer pozwala również na skanowanie zdjęć do formatów PDF, TIFF, JPEG lub PNG.

Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie PL PC.iso 3.97 GiB

gry / █ STRATEGIE

wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.4 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 32MB The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth to kolejna z gier komputerowych bazujących na ogromnie popularnej kinowej trylogii – Władca Pierścieni. To strategia czasu rzeczywistego w klasycznym tego słowa znaczeniu (tj. walka + element ekonomiczno-gospodarczy w postaci pozyskiwania surowców i budowy baz) stworzona przez zespół EALA (dawnej znany jako EA Pacific), któremu zawdzięczamy powstanie głośnego tytułu Command & Conquer: Generals. Już na wstępie należy zaznaczyć, iż The Battle for Middle-Earth wykorzystuje ulepszony silnik graficzny znany z C&C: Generals, a przy jego modyfikowaniu i w ogóle pracach nad tym tytułem, priorytetem było odtworzenie „największych bitew” z trylogii jak np. bitwa o Helmowy Jar (do 500 jednostek równocześnie na ekranie). Postarano się też o stworzenie niezwykle interaktywnego otoczenia, co na przykład przejawia się tym, że troll może wyrwać drzewo z korzeniami, a następnie używać go w walce jako gigantycznej maczugi, zaś Ent może wyrwać kamień z muru czy innej budowli (tym samym ją uszkadzając) i rzucić nim we wroga.

Ao, Ostatni Neandertalczyk (2010) PL.720p.BRRip.XViD.-MKZ.rmvb 544.41 MiB

- ● WSZYSTKIE

● LEKTOR PL ● GATUNEK: PRZYGODOWY ● ROK: 2010 ● PRODUKCJA:FRANCJA ● WIDEO: 1280X544 W wyniku plemiennej wojny rodzina Neandertalczyka Ao zostaje zmasakrowana - ginie nawet jego mała córeczka. Ao postanawia opuścić rodzinne ziemie i udać się na południe, do swojego brata. █ KOPIA BRRIP 720 ROZDZIELCZOŚĆ WIDEO 1280X544 █

AutoMapa 6.17a (1504) Polska (Beta).rar 340.69 MiB

Mapy 1504 a w nich: Aktualizacja organizacji ruchu oraz układu drogowego w miejscowościach: Barwice (zach-pom), Białogard, Biały Bór, Borne Sulinowo, Bydgoszcz, Kraków, Szczecinek, Toruń, Warszawa, Wrocław Zmiany w ciągu tras DW 786 w okolicach Kielc oraz DW 707 w Nowym Mieście nad Pilicą Aktualizacja przebiegu trasy S8 Janki - Paszków w związku z jej planowanym otwarciem Zmiany w programie w wersji 6.17a: Poprawki stabilności programu Usprawnienia w wyznaczaniu tras

Mirillis Action! 2.0.4 MULTI-PL.rar 18.64 MiB

PROGRAMY

Action! to uniwersalny program do nagrywania sekwencji wideo z gier, pulpitu lub dowolnego fragmentu ekranu. Program charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem oraz bogatą funkcjonalnością. Pozwala w prosty i szybki sposób nagrywać wszystko to co znajduje się na ekranie monitora, a także stanowi idealne rozwiązanie dla graczy, którzy zamierzają nagrywać wideo ze swojej ulubionej gry. Action! umożliwia również nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem (przy użyciu podłączonego mikrofonu). Znajdziemy w nim różne opcje konfiguracyjne, za pomocą których możemy ustawić rozdzielczość obrazu (480p, 720p, 1080p), ilość klatek na sekundę (FPS) oraz określić czas nagrywania. Action! przechwytuje obraz z gier i pulpitu ekranu w najwyższej jakości HD, a także bez problemów nagrywa każdy dźwięk wydobywany z komputera. W tym wypadku możemy nagrywać odtwarzaną muzykę z dowolnego odtwarzacza lub tworzyć własną narrację multimedialną. W Action! można również włączyć specjalny tryb Perfect Video Match, przeznaczony do nagrywania filmów z internetu lub odtwarzaczy multimedialnych. Zapewnia lepszą jakość przechwytywanego obrazu. Oprócz tego aplikacja pozwala wykonywać zrzuty ekranu z gier, a także posiada funkcje do przesyłania filmów wideo na Facebook lub YouTube. W jego zasobach nie mogło zabraknąć specjalnego modułu do testowania wydajności komputera. Działa on w taki sposób, że podczas uruchomionej gry monitoruje średnią ilość klatek na sekundę (FPS), a następnie wszystkie uzyskane dane zapisuje w pliku XLS. Action! wspiera również sprzętową akcelerację wideo NVIDIA CUDA oraz technologię Intel Quick Sync Video. System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10 OPiS UPLOADU wielkość całości: 18.64 MB rodzaj kompresji: .rar zawartość uploadu: Setup + activator-bb2018 wersje językowe: Multilingual | POLSKI brak danych naprawczych haslo:brak