Tele żarty na telefon (35 plików)

Milionerzy - Świetna przeróbka [IVONA].flv 21.94 MiB

Przeróbki Teleturniejów

Zbuntowany anioł odc.216.avi 171.64 MiB

TELENOWELE / Zbuntowany anioł

Ivo nie może zrozumieć dlaczego Mili nie chce go znać. Mili przypomina sobie wszystkie wspaniałe chwile, które spędziła z Ivem i cierpi jeszcze mocniej. Daniel przychodzi do klasztoru, zyskuje sympatię Mili i zostaje trenerem drużyny piłkarskiej. Bernardo widzi jak Federico wkrapla coś do kawy Angelicy. Angelica każe mu oddać tą kawę do zbadania. Federico chce by Damian wynajął pielęgniarkę, która potwierdzi, że Angelica ma demencję. Ivo pyta Mili co jej zrobił a ona mówi, że widziała go w łóżku z inną. Ivo jej nie wierzy. Lina sporządza listę ślubnych prezentów. Ivo prosi Federica by oficjalnie uznał Mili za córkę i sprowadził ją do domu.

Fiorella odcinek 9.wmv 224.75 MiB

Telenowele / Gorzka zemsta

Inhabited.(2003).DVDRip.XViD.avi 688.71 MiB

Filmy Dziecięce i młodzieżowe

Lokatorzy -- Inhabited Informacje o pliku: Plik AVI Kodek XviD Rozdzielczość 512 x 384 pix. Jakość -- dobra, DVD-rip Bitrate: 1033 kb/s Wersja PL: napisy (w oddzielnym pliku .txt) Format napisów: TMPlayer (czasowy)

Pierdafon.rar 5.91 MiB

PIERDAFON

Najnowszy hit na telefon komórkowy – Pierdafon free download to aplikacja, dzięki której zrobisz kawał, dowcip, psikusa swoim znajomym. Pobierz Pierdafon i dowiedz się jak dokłądnie działa. Redakcja Webnology.pl zdradzi, że Pierdafon - Pierdofon - Piardofon wydaje ludzkie odgłosy - kolokwialnie rzecz ujmując możemy usłyszeć jak pierdafon puszcza bąki, pierdzi, beka, wymiotuje, puszcza pawia itp… kombinacji jest naprawdę bardzo wiele.Pierdafon Mobile jest aplikacją godną polecenia dla dowcipnisiów, kawalarzy i złośliwych typów ;) Baw się w towarzystwie i rób niesmaczne żarty za pomocą Piardofonu!*! z okazji świąt do paczki dodano świąteczny HIT : Bryan Adams - Something About Christmas Time!

DishPointer Pro 1.6.1.apk 62 KiB

T E L E FO N / Android / android gps

DishPointer Pro sprawia, że ​​można znaleźć satelity za każdym razem, szybkie i łatwe. DishPointer Pro: Skieruj telefon w kierunku nieba, aby zobaczyć na żywo na ekranie aparatu, gdzie satelitów, każdy linii wzroku (LOS) problemy i kąty wygląd. Nie może być łatwiejsze do zainstalowania siedział danie z tą rzeczywistością znalazcy satelitarnej rozszerzonej. *** 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy, bezproblemowe EKRAN *** Przechwytywanie: pokazać klientom, bez linii zagadnień wzroku, zapisz go na karcie SD lub przesłać go pocztą elektroniczną do back office. Współpracuje ze wszystkimi satelitów geostacjonarnych Działa wszędzie na całym świecie Nie łącze internetowe niezbędne do jej pracy (czasami jest to wymagane) Dodawać, edytować i usuwać satelity Wybierz ulubione satelity azymutu, elewacji a zafałszować wyniki, jak sprawdzone i wymienione przez ***** Wall Street Dziennik Newsweek ***** ***** ***** BusinessWeek TELE-satelita Nagroda ***** Engadget i wiele wiele więcej jak jeden pro to ujął: "DishPointer pro jest bezcenne, dostaje zadanie w pół czasu ".

Zwyczajny serial 10 - Tele wkręty.avi 118.1 MiB

Zwyczajny serial

Windykator z Łukowa.mp3 7.39 MiB

Śmieszne / Śmieszne rozmowy tele

Oryginalne Tapety 480x800.rar 3.56 MiB

tapety z najnowszych telefonów -SAMSUNG GALAXY S5 -SONY XPERIA z2 -i najnowszego LG

Moje dzieła SPORE.rar 29.79 MiB

Gry ;D / SPORE / dodatki / Save

Telefon babka płyty cd.mp3 10.91 MiB

Śmieszne / Śmieszne rozmowy tele

jaka to melodia NAJLEPSZA PARODIA.flv 22.62 MiB

Przeróbki Teleturniejów

20 - Panda rej; Ciężkie jajo do zgryzienia.avi 138.32 MiB

Bajki / Timon i Pumba / seria 2

Telefon Z Rawicza Do Tele2.mp3 4.53 MiB

śmieszne rozmowy