W głębi lasu audiobook (33 plików)

Coben Harlan - W głębi lasu.rar 454.83 MiB

AUDIOBOOKI 1 PL

Długość:11 godzin 32 minuty Czyta: Krzysztof Globisz Przerażający thriller w mistrzowskiej interpretacji Krzysztofa Globisza Audiobook cechuje zasada tworzenia najlepszych kryminałów, najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie stopniowo wzrasta. Najpierw sięgamy wstecz, gdy przed ponad dwudziestu laty czwórka nastolatków uciekła nocą z obozu. Dwoje z nich odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Gdzie zniknęła pozostała dwójka? Jedną z zaginionych była siostra obecnego prokuratora hrabstwa Essex, Paula Copelanda. Owdowiały Paul, ojciec sześcioletniej córeczki, któregoś dnia jest wezwany przez policję do identyfikacji zwłok. Copeland ze zdumieniem rozpoznaje w mężczyźnie jednego z zaginionych uczestników obozu. Skoro on nie zginął tamtej nocy, to może jego siostra również? Demony z przeszłością mają wstrząsnąć nie tylko psychiką i emocjami Paula, ale także jego karierą zawodową. Dopóki nie pozna prawdy, nie zazna spokoju. Co naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej nocy?

Harlan Coben - W Głębi Lasu Audiobook PL.rar 456.35 MiB

Super kryminał / Audiobook PL

Audiobook PL - 70 części / [email protected] rozmiar: 476 MB / czas: 11:31:17 czyta: Krzysztof Globisz Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich Camilla - siostra Paula Copelanda, obecnie prokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary. Paul ma ambicje polityczne - ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy nagle w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie, rozpoznaje on jedną z rzekomych ofiar tamtej tragedii. Nie ma wyjścia, musi postawić sobie pytanie - czy możliwe jest, że jego siostra również wciąż żyje? A jeśli tak - co sprawiło, że zaginęła bez wieści na tyle lat? Jaką upiorną tajemnicę skrywa milczący las - i co tak naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej, strasznej nocy 20 lat wcześniej..?

Simon Beckett - Zapisane w Kościach Audiobook PL.rar 312.31 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 29 części / [email protected] rozmiar: 375 MB / czas: 10:54:16 czyta: Filip Kosior Drugi to cyklu "Dr. David Hunter". Tym razem doktor - jak zawsze wyrwany z własnych bolesnych przeżyć - ma odczytać historię przerażającej zbrodni ze spopielałych kości... Na targanej sztormem, odciętej od świata i sparaliżowanej śmiertelnym strachem wysepce, której mieszkańcy mają swoje straszne tajemnice, nic nie jest tym, czym się wydaje. I nic nie może być wyjaśnione do końca... cykl Dr. David Hunter: 1 - Chemia Śmierci 2 - Zapisane w Kościach 3 - Szepty Zmarłych 4 - Wołanie Grobu Do cyklu zalicza się również opowiadanie pt. "Dzień Jak dzień" - ukazało się one pomiędzy 1 a 2 tomem cyklu. __________________________________________________ Wstawka zawiera również plik torrent do pobrania pierwszego tomu cyklu - Chemia Śmierci. !!!UWAGA!!! Chemia Śmierci to dość stara wstawka, którą re-seeduje "przy okazji" tego uploadu. Większość trackerów na których ją wstawiałem jest już nieaktywnych - w przypadku problemów z połączniem należy skopiować listę trackerów z TEGO uploadu i wkleić we właściwościach/ustawieniach pliku torrent "Chemia Śmierci". Wstawka z "Chemią..." będzie przeze mnie seedowana tylko przez 4 doby od wstawienia TEGO uploadu, więc jak długo tym razem pozostanie aktywna zależy głównie od Was, ja poprzednio wyseedowałem tego ponad 40 GB, a widzę że nikt już po za mną nie udostępnia - no, ale wstawiałem to ok. 3-4 lat temu, więc "wybaczam" :)

Harlan Coben - Niewinny [Audiobook PL].rar 306.99 MiB

audiobook / Coben Harlan

2. Mucha w mucholocie.mp3 3.79 MiB

Piosenki Rybki MiniMini o Zwierzetach

Jens Lapidus - VIP Room - Audiobook PL.rar 860.16 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 18 części / [email protected] rozmiar: 961 MB / czas: 17:29:28 czyta: Jacek Kałucki Teddy po ośmiu latach wychodzi z więzienia. Chce zerwać z kryminalnym półświatkiem, ale jest też zupełnie spłukany... Nieoczekiwanie dostaje propozycję pracy - ma pomóc wyśledzić porywacza młodego biznesmena, którego rodzice zamiast iść na policję, zwracają się o pomoc do biura adwokackiego. Teddy chce być jak najdalej od kryminalnych spraw, ale komornik depcze mu po piętach, przyjmuje więc zlecenie. Jego partnerką zostaje młoda, wschodząca gwiazda adwokatury, Emelie. Trudno o bardziej komiczną parę detektywów, nie pasują do siebie pod żadnym względem - ale mimo to, dobrze im się razem pracuje. Wkrótce trafiają na ślad porwanego, którego przeszłość okazuje się niezbyt kryształowa... Od tego, czy Emelie dobrze wykona zadanie, zależy jej kariera, zaś Teddy chce po prostu pozbyć się długów. Ale czy dlatego go wybrano..? Szef firmy adwokackiej wie o nim coś, czego nie wie nikt inny... VIP ROOM to pierwszy tom nowego cyklu szwedzkiego mistrza kryminału, Jensa Lapidusa - pt. "Teddy i Emelie".

star-carrier.zip 677.52 MiB

audiobook

Harlan Coben - Błękitna Krew [AudioBook PL].zip 441.8 MiB

Audiobook / Harlan Coben / Błękitna Krew

PA.pdf 1.74 MiB

2017 / 11.17

Cz-te-ry pl-at-ki sn-ie-gu.pdf 1.73 MiB

2017 / 11.17

Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku audiobook pl pełna wersja.zip 164.42 MiB

audiobook

Tylko bezpłatne wydarzenia w twojej okolicy free-fun.pl