Wybacz ale wciąż cię kocham peb (39 plików)

Wybacz, Ale Wciąż Cię Kocham 2013.avi 700.73 MiB

Wybacz, Ale Wciąż Cię Kocham 2013

Carol (2015) Lektor PL Torrent.rar 97 KiB

Carol (2015) Lektor PL Torrent

WYKAZ PRAC SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNYCH.doc 20 KiB

prace niebezpieczne i prace 2osoby

Balogh Mary - Nie do wybaczenia (Niedyskrecje 02).pdf 931.84 KiB

4. B I B L I O T E K A / R O M A N S E / AMBER / Balogh Mary

Po powrocie z wojen z Napoleonem hrabia Woodfall rzuca się w wir życia towarzyskiego. Nie potrafi jednak zapomnieć o swojej młodzieńczej miłości, jedynej kobiecie, którą kochał, a z którą rozstał się przed laty z goryczą i nienawiścią w sercu. I oto los raz jeszcze krzyżuje ich ścieżki. Oboje odkrywają, że wciąż łączy ich uczucie i dzieli rodowa nienawiść...

Język niemiecki - Matura ustna.pdf 7.7 MiB

Do szkoły / Niemiecki / Matura ustna

Przykładowe zestawy na maturę ustną.

Zafón Carlos Ruiz - Cmentarz Zapomnianych Książek 03 - Więzień nieba.pdf 819.2 KiB

E-booki / Z / Zafón Carlos Ruiz / Cmentarz Zapomnianych Książek / cz 3 Więzień nieba

Rok 1957. Interesy rodzinnej księgarni Sempere i Synowie idą tak marnie jak nigdy dotąd. Daniel Sempere, bohater Cienia wiatru, wiedzie stateczny żywot jako mąż pięknej Bei i ojciec małego Juliana. Następny w kolejce do porzucenia stanu kawalerskiego jest przyjaciel Daniela, Fermín Romero de Torres, osobnik tyleż barwny, co zagadkowy: jego dawne losy wciąż pozostają owiane mgłą tajemnicy. Ni stąd, ni zowąd przeszłość Fermina puka do drzwi księgarni pod postacią pewnego odrażającego starucha. Daniel od dawna podejrzewał, że skoro przyjaciel nie chce mu opowiedzieć swej historii, to musi mieć ważny powód. Ale gdy Fermín wreszcie zdecyduje się wyjawić mroczne fakty, Daniel dowie się "rzeczy, o których Barcelona wolałaby zapomnieć". Jednak niepogrzebane upiory przeszłości nie dadzą się tak łatwo wymazać z pamięci. Daniel coraz lepiej rozumie, że będzie musiał się z nimi zmierzyć. I choć zakończenie powieści wydaje się ze wszech miar pomyślne, to Ruiz Zafón mówi nam wprost, że "prawdziwa Historia jeszcze się nie skończyła. Dopiero się zaczęła".

Anne Rice - Chrystus Pan 02 - Droga do Kany.pdf 1.25 MiB

E-booki / R / Rice Anne / Chrystus Pan / cz 2 Droga do Kany

Opowieści o Chrystusie krążą wśród ludzi. Wszyscy oczekują wyraźnego znaku z Jego strony. On jednak, przeżywając jakże ludzkie rozterki, czeka na właściwy moment. Ten wreszcie nadchodzi – chrzest z rąk Jana Chrzciciela i kuszenie przez szatana na pustyni konfrontują Jezusa z Jego przeznaczeniem. Ukoronowaniem znaków, a zarazem początkiem działalności Chrystusa staje się zamiana wody w wino podczas uczty weselnej w Kanie.

Niezbędnik obserwatorów gwiazd.pdf 1.22 MiB

Finley niewiele mówi. Odzywa się tylko wtedy, gdy musi. Kocha dwie rzeczy. Pierwsza z nich to koszykówka – jest rozgrywającym w szkolnej drużynie. Druga natomiast – patrzenie w gwiazdy z Erin. Obie pozwalają mu zapomnieć o problemach, od których stara się uciec. Pewnego dnia trener zwraca się do niego z nietypową prośbą… "Niezbędnik obserwatorów gwiazd" jedna z trzech powieści młodzieżowych Matthew Quicka, to książka o potędze przyjaźni, która jest receptą na szczęście.

POLSKI DANCE 17 (2016) presented by robeck.rar 171.26 MiB

VA - POLSKI DANCE 17 (2016) Album : POLSKI DANCE 17/2016 Genre: Disco Polo, Dance Year : 2016 Compilated by robeck Size 176.30 MB Songs 21 Bitrate 320 kbps 01. Adam Chrola - Kiedy Ze Mną Śpisz 2016 02. Andre - Czarodziejko Serc Złodziejko (KamiloDeeJay & DJ Kelvin 03. As - Na Miami (Dancecore B. Remix 2016) 04. Blue Box - Bielyje Rozy 05. Cleo - Wole Byc 06. Deep Dance - Wybacz Mi (DJ Damos Remix) 07. Defis - Lek Na Życie (Radio Edit) 08. Diverse - Kręć Się 09. Exaited - Taka Prawda 2016 10. Gesek - Za Miłość Mą (Cover Weekend) 11. Jagoda - Lewy 12. Krystal Summer - Tylko Ty (Cover) 13. Magda Femme - Serce I Rozum (ft. Syn Prezydenta) MasterStudio Re 14. Magik Band - Na Zawsze Ma MiBa 15. Optima - Tyle Słońca W Całym Mieście 16. Trax - Flames Of Love (Cover Po Polsku) 17. Vector - Ta Jedyna 18. Yankes - Love Story (Radio Edit) 19. Za-No-Za - Biełyje Rozy (Toca Bass Extended Remix 2016) 20. Zespół Massive - Laura presented by robeck

POLSKI DANCE 21 (2016) presented by robeck.rar 177.11 MiB

Disko Polo 2015-2016-2017 - Składanki / POLSKI DANCE (2016) / POLSKI DANCE 21 (2016)

01. Active - Magdalena 02. Adonis - Ona wymarzona 03. Alfa Boys - Oczarowałaś mnie (Dj M&M & CandyNoize Remix) 04. Bayer Full - Jedno niebo (Radio Edit) 05. Dave & Denzi - Za Tobą tęsknię 06. Deep Dance - Wybacz mi (Loki Remix) 07. Klaudia Pawlak - Tak, kochaj tak 08. Kordian - Wina dzban (Vaan G & Baart'O Bootleg) 09. Krystal Summer - Zakochani jak wariaci (Radio Edit) 10. Laguna - Jak to zrobiłem 2016 11. Magik Band - Góraleczka 2016 (Remix KamiloDeeJay & Dj Kelvin) 12. Marcin Siegieńczuk - Jak na imię ta dziewczyna ma (Radio Edit) 13. Milano - Już za pózno (Radio Edit) 14. Playboys - Tylko Ty 15. Robert Chojnacki & Tra La La - Czerwone wino 16. Sonar - Piękna cyganko 17. Tomash - Kawałek nieba (Radio Edit) 18. Weekend - Dałem Ci kwiaty 19. Zajefajni - Moja porąbana (Noizz Bros Remix) 20. Witek Muzyk Ulicy - Ja się w Tobie zakochaBem (Radio Edit) 21. Rytmix - Ona jest tylko moja

Adams Jessica - www.samotna pozna.pdf 1.06 MiB

E-booki / A / Adams Jessica / www. samotna pozna

Ataki śmiechu gwarantowane. Jessica Adams to prawdziwa konkurentka Helen Fielding! ~ Daily Telegraph Sobotnie wieczory to koszmar. Sobotnie wieczory są dla par, a nie dla samotnej trzydziestolatki. Victoria Shepworth, copywriterka z Sydney, nie wierzy, że spotka kiedyś odpowiedniego faceta. Ale horoskop zapewnia ją, że znajdzie swoją drugą połowę... dzięki komputerowi. Tak zaczyna się internetowy romans Victorii. Wspaniały... dopóki trwa w Internecie. Lekkie, zabawne, dowcipne, błyskotliwe! I dobrze znane każdej kobiecie, która choć raz w życiu była samotna.

Mansell Jill - Tylko ty.pdf 1.8 MiB

książki / Nowe

Mimo że Cleo Quinn ma nie najlepsze doświadczenia z facetami, odkąd pojawił się Will, patrzy na świat przez różowe okulary. Przystojny, czuły i wyrozumiały (zwłaszcza gdy chodzi o kulinarne umiejętności Cleo) wydaje się księciem z bajki. Wszystko układa się doskonale do czasu... Niespodziewanie Cleo po latach musi zmierzyć się z przeszłością.