Pliki dla wyszukania Audiobook (859 plików)

Kornel-Makuszyński-pakiet-audiobooki-mp3.jpg 44 KiB

audiobooki dla dzieci, słuchowiska

Kornel Makuszyński - pakiet audio - audiobook w formacie mp3 Pobierz AUDIOBOOKA DOWNLOAD Autor: Kornel Makuszyński Lektor: Krystyna Janda Wojciech Malajkat Anita Sajnóg Pakiet zawiera trzy najpopularniejsze książki Kornela Makuszyńskiego w fantastycznych interpretacjach Krystyny Jandy, Anity Sajnóg oraz Wojciecha Malajkata. Troje wspaniałych aktorów i trzy świetne teksty Mistrza książek dla najmłodszych to kolekcja zupełnie wyjątkowa na polskim rynku. Szatan z siódmej klasy – akcja i przygoda, prawie kryminał Awantura o Basię – ciekawe perypetie, humor i pouczające morały Panna z mokrą głową – zabawne przygody i wzruszenia Tagi: aleksandria, audio, audiobook, audiobook kornel makuszyński, audiobooki, dla dzieci i młodzieży, dla dzieci i młodzieży audiobook, kornel, kornel makuszyński, kornel makuszyński - pakiet audio audiobook, kornel makuszyński - pakiet audio audiobook download mp3, kornel makuszyński - pakiet audio do słuchania, kornel makuszyński - pakiet audio download mp3, kornel makuszyński - pakiet audio książka do słuchania, makuszynski, mp3, pakiet, panna z mokrą głową

Audiobook Downloader Pro 1.3.3.57(portable).rar 12.6 MiB

►Programy i nie tylko / Portable

Audiobook Downloader Pro to narzędzie przeznaczone dla miłośników audiobooków. Za pomocą tego menedżera można szybko i wygodnie pobrać bezpłatne publikacje między innymi Libri Vox. Aplikację wyposażono w wygodną wyszukiwarkę, funkcję Open Audiobook Page wyświetlającą streszczenia oraz zintegrowany odtwarzacz audio.

Pl Audiobook - Maclean, Alistair - Air Force One Z aginal audiobook pl pełna wersja.zip 73.3 MiB

audiobook

Bezpłatne wydarzenia dni miast, wsi imprezy regionalne free-fun.pl regionalne i inne darmowe wydarzenia w twojej okolicy free-fun.pl

Pl Audiobook - Gray, John - Mezczyzni Sa Z Marsa, Kobiety Z Wenus audiobook pl pełna wersja.zip 99.4 MiB

audiobook

Darmowe imprezy regionalne, dni miast i inne święta free-fun.pl regionalne oraz wiele wiele więcej bezpłatnych wydarzeń w twojej okolicy free-fun.pl

Pl Audiobook - Follett, Ken - Czlowiek Z Petersbur ga audiobook pl pełna wersja.zip 116.5 MiB

audiobook

Bezpłatne, darmowe, dni miast, wsi dożynki, free-fun.pl regionalne i wiele więcej darmowych wydarzeń free-fun.pl

Pl Audiobook - Clancy, Tom - Wojna Orlow audiobook pl pełna wersja.zip 106.6 MiB

audiobook

Wyszukiwarka bezpłatnych wydarzeń kulturalnych free-fun.pl

Nietzsche - Zarathustra - complete audiobook - 48 parts - 8kbs audiobook pl pełna wersja.zip 37.9 MiB

audiobook

Darmowe wejściówki na koncerty, imprezy, wydarzenia kulturalne free-fun.pl

Harlan Coben - W Głębi Lasu Audiobook PL.rar 456.35 MiB

Super kryminał / Audiobook PL

Audiobook PL - 70 części / [email protected] rozmiar: 476 MB / czas: 11:31:17 czyta: Krzysztof Globisz Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich Camilla - siostra Paula Copelanda, obecnie prokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary. Paul ma ambicje polityczne - ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy nagle w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie, rozpoznaje on jedną z rzekomych ofiar tamtej tragedii. Nie ma wyjścia, musi postawić sobie pytanie - czy możliwe jest, że jego siostra również wciąż żyje? A jeśli tak - co sprawiło, że zaginęła bez wieści na tyle lat? Jaką upiorną tajemnicę skrywa milczący las - i co tak naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej, strasznej nocy 20 lat wcześniej..?

Simon Beckett - Zapisane w Kościach Audiobook PL.rar 312.31 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 29 części / [email protected] rozmiar: 375 MB / czas: 10:54:16 czyta: Filip Kosior Drugi to cyklu "Dr. David Hunter". Tym razem doktor - jak zawsze wyrwany z własnych bolesnych przeżyć - ma odczytać historię przerażającej zbrodni ze spopielałych kości... Na targanej sztormem, odciętej od świata i sparaliżowanej śmiertelnym strachem wysepce, której mieszkańcy mają swoje straszne tajemnice, nic nie jest tym, czym się wydaje. I nic nie może być wyjaśnione do końca... cykl Dr. David Hunter: 1 - Chemia Śmierci 2 - Zapisane w Kościach 3 - Szepty Zmarłych 4 - Wołanie Grobu Do cyklu zalicza się również opowiadanie pt. "Dzień Jak dzień" - ukazało się one pomiędzy 1 a 2 tomem cyklu. __________________________________________________ Wstawka zawiera również plik torrent do pobrania pierwszego tomu cyklu - Chemia Śmierci. !!!UWAGA!!! Chemia Śmierci to dość stara wstawka, którą re-seeduje "przy okazji" tego uploadu. Większość trackerów na których ją wstawiałem jest już nieaktywnych - w przypadku problemów z połączniem należy skopiować listę trackerów z TEGO uploadu i wkleić we właściwościach/ustawieniach pliku torrent "Chemia Śmierci". Wstawka z "Chemią..." będzie przeze mnie seedowana tylko przez 4 doby od wstawienia TEGO uploadu, więc jak długo tym razem pozostanie aktywna zależy głównie od Was, ja poprzednio wyseedowałem tego ponad 40 GB, a widzę że nikt już po za mną nie udostępnia - no, ale wstawiałem to ok. 3-4 lat temu, więc "wybaczam" :)

Jens Lapidus - VIP Room - Audiobook PL.rar 860.16 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 18 części / [email protected] rozmiar: 961 MB / czas: 17:29:28 czyta: Jacek Kałucki Teddy po ośmiu latach wychodzi z więzienia. Chce zerwać z kryminalnym półświatkiem, ale jest też zupełnie spłukany... Nieoczekiwanie dostaje propozycję pracy - ma pomóc wyśledzić porywacza młodego biznesmena, którego rodzice zamiast iść na policję, zwracają się o pomoc do biura adwokackiego. Teddy chce być jak najdalej od kryminalnych spraw, ale komornik depcze mu po piętach, przyjmuje więc zlecenie. Jego partnerką zostaje młoda, wschodząca gwiazda adwokatury, Emelie. Trudno o bardziej komiczną parę detektywów, nie pasują do siebie pod żadnym względem - ale mimo to, dobrze im się razem pracuje. Wkrótce trafiają na ślad porwanego, którego przeszłość okazuje się niezbyt kryształowa... Od tego, czy Emelie dobrze wykona zadanie, zależy jej kariera, zaś Teddy chce po prostu pozbyć się długów. Ale czy dlatego go wybrano..? Szef firmy adwokackiej wie o nim coś, czego nie wie nikt inny... VIP ROOM to pierwszy tom nowego cyklu szwedzkiego mistrza kryminału, Jensa Lapidusa - pt. "Teddy i Emelie".

Audiobook Akademia Sukcesu Iwona Majewska-Opiełka.zip 508.4 MiB

audiobook

Audiobook Akademia Sukcesu Iwona Majewska-Opiełka Polecam bezpłatne koncerty aktualne i darmowe wydarzenia kulturalne w Twojej okolicy. Wstęp wolny oraz bezpłatne wejściówki na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

King Stephen.Zdolny uczeń.AUDIOBOOK.PL.rar 162.31 MiB

Audiobooki PL / Horror

Rozmiar: 162 MB Czas: 7 godz 43 min. Zawartosc archiwum RAR: plik .mp3 Jakość: 43 kb/s Wersja jezykowa: polska Zdolny uczeń dobry kolega odkrywa, że w mieszkaniu obok żyje poszukiwany przez pół wieku (od czasów wojny) nazista. Chłopak przekonuje staruszka, żeby mu opowiedział o tamtych czasach - w zamian za to, on nikomu nie powie o przeszłości mężczyzny. Kiedy w starszym człowieku odżywają stare uczucia i wspomnienia, wciąga niewinnego chłopaka w diabelską grę. Książka została zekranizowana pod tytułem Uczeń szatana. Uderzająca i wciągająca literatura teraz w wersji audiobook.

Mein Kampf - Moja Walka - AudioBook PL.rar 178.6 MiB

Audiobook PL

Tytuł: Mein Kampf - Moja Walka AudioBook PL Lektor: IVONA 2 Agnieszka Expressivo Całość spakowane w archiwum DANE TECH General: Adolf Hitler - Mein Kampf_0001.mp3 Format: MPEG Audio at 64,0 kb/s Length: 11,5 MiB for 24 min 59s 611 ms Audio #0: MPEG Audio at 64,0 kb/s Infos: 1 kanał, 22,05 kHz OPIS Rozdziały: Część I. Obrachunek W domu rodzinnym Wiedeńskie lata nauki i walki Monachium Wojna światowa Propaganda wojenna Rewolucja październikowa Początki mojej działalności politycznej Niemiecka partia robotnicza Przyczyny upadku imperium Pierwszy okres w rozwoju Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotniczej Część II. Ruch narodowosocjalistyczny Światopogląd a partia Państwo Obywatele Osobowość a koncepcja państwa narodowego Światopogląd a organizacja Pierwsze dni walki: znaczenie przemówień Walka z siłami czerwonymi Silny człowiek jest najmocniejszy, gdy jest sam Myśli na temat znaczenia i organizacji socjalistycznych robotników Pozorny federalizm Propaganda a organizacja Sprawa związków zawodowych Powojenna polityka Niemiec w kwestii sojuszy Polityka wschodnia Prawo do samoobrony OPIS Mein Kampf (pol. Moja walka) - książka napisana przez Adolfa Hitlera w stylu diatryby podczas jego pobytu w więzieniu w Landsbergu na początku lat dwudziestych XX wieku i opublikowana w 1925 (I część) i 1927 (II część). Na pierwszej stronie oryginalnego wydania umieszczony jest nekrolog szesnastu zabitych uczestników puczu monachijskiego. Pod koniec sierpnia 1938 nakład książki wyniósł 4 mln egzemplarzy. Badacz książki Hitlera, Hermann Hammer, wykazał, że choć kolejne jej wydania nieco się od siebie różniły to najważniejsze zmiany merytoryczne zostały dokonane do 1930 r., zaś późniejsze korekty miały jedynie charakter stylistyczny. Wśród zmian, najistotniejszą, z punktu widzenia ideologii nazistowskiej, była rezygnacja z pojęcia demokracji germańskiej na rzecz zasady wodzostwa (niem. Führerprinzip)

Harlan Coben - W Głębi Lasu Audiobook PL.rar 456.4 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 70 części / [email protected] rozmiar: 476 MB / czas: 11:31:17 czyta: Krzysztof Globisz Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich Camilla - siostra Paula Copelanda, obecnie prokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary. Paul ma ambicje polityczne - ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy nagle w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie, rozpoznaje on jedną z rzekomych ofiar tamtej tragedii. Nie ma wyjścia, musi postawić sobie pytanie - czy możliwe jest, że jego siostra również wciąż żyje? A jeśli tak - co sprawiło, że zaginęła bez wieści na tyle lat? Jaką upiorną tajemnicę skrywa milczący las - i co tak naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej, strasznej nocy 20 lat wcześniej..?

Karin Slaughter - Niewierny Audiobook PL.rar 592.6 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 31 części / [email protected] rozmiar: 642 MB / czas: 13:21:05 czyta: Anna Buczek Stan Georgia, Hrabstwo Grant. Sara Linton, lekarka i koronerka, oraz Jeffrey Tolliver, policjant i jej były mąż, znajdują w lesie skrzynię, a w niej zwłoki pięknej dziewczyny. Ofiarę zakopano żywcem i w okrutny sposób zamordowano. Wkrótce bohaterowie dokonają kolejnych przerażających odkryć... Sara i Jeffrey chcą za wszelką cenę schwytać zabójcę. Rozpoczyna się dochodzenie, które podda też próbie ich burzliwy związek i zmusi do konfrontacji z trudną prawdą. Nie ma bowiem nikogo, kto byłby niewinny... NIEWIERNY to thriller o wierze, zwątpieniu i zbrodni, który przykuwa uwagę od pierwszego do ostatniego słowa! Powieść przypisana jest do cyklu "Hrabstwo Grant" i jest 5 która ukazała się w tej serii. Wykaz innych powieści z cyklu Hrabstwo Grant znajdziecie np. tu: http://lubimyczytac.pl/cykl/1031/hrabstwo-grant

Ryszard Ćwirlej - Ręczna Robota Audiobook PL.rar 501.3 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 78 części / [email protected] rozmiar: 549 MB / czas: 13:13:43 czyta: Leszek Filipowicz Taka była Polska Ludowa! W pełnej absurdów rzeczywistości, gdy picie alkoholu było niemal obowiązkowe, a posiadanie samochodu czy dobrej pralki świadczyło o luksusie, wzajemne zależności w zdobywaniu deficytowych towarów stanowiły spoiwo społeczeństwa. Kiedy więc 8 marca 1986 roku w pociągu relacji Berlin-Poznań znaleziono ciało przemytnika, skomplikowana społeczna struktura została poważnie naruszona. Brutalne morderstwo miało być dla kogoś ostrzeżeniem. Tylko dla kogo? Odpowiedź na to pytanie nie będzie łatwa. Chociaż chorąży Teofil Olkiewicz jeszcze tego samego dnia dostarczy na komisariat podejrzanego, wszyscy wiedzą, że są to tylko "działania osłonowe", mające zaspokoić apetyt zwierzchnictwa na natychmiastowe wyniki. Fakt, że zatrzymany nie ma nic wspólnego z morderstwem, jest zupełnie nieistotny - najważniejsze, by zyskać czas i spokojnie prowadzić dalsze dochodzenie... Obok działań milicji swoje własne „śledztwo" prowadzi też Gruby Rychu, szef poznańskich cinkciarzy. Kto pierwszy odkryje prawdę..? Ręczna Robota - to barwna, a jednocześnie realistyczna, historia kryminalna. Pokazuje świat PRL-u, który z dzisiejszej perspektywy wydaje się fantazją szaleńca. Fantazją, która mimo szarej, smętnej atmosfery bezradności, zaskakuje też humorem i obrazem jakby cieplejszych niż dziś więzi między ludźmi. Ręczna Robota jest częścią serii "Milicjanci z Poznania", w której autor wydał (jak dotąd) siedem powieści, jednak każda z książek tej serii jest całkowicie odrębna fabularnie, powieści te więc nie stanowią typowego, spójnego cyklu.

Simon Beckett - Wołanie Grobu Audiobook PL.rar 329.8 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 32 części / [email protected] rozmiar: 383 MB / czas: 11:09:19 czyta: Filip Kosior Doktor David Hunter, genialny antropolog sądowy, powraca tam, gdzie wszystko się zaczęło - na "wilgotne ponure torfowisko w Kornwalii, osłonięte postrzępionymi i nieprzewidywalnymi kurtynami mgły..." Wtedy był szczęśliwym mężem i ojcem. Wtedy praca dawała mu satysfakcję. A potem jego świat runął... Osiem lat wcześniej odnaleziono grób ofiary bestialskiego mordu. Doktor David Hunter - wówczas młody antropolog sądowy - badał zwłoki. Odrażający fizycznie mężczyzna o straszliwej sile przyznał się do zabójstw czterech dziewcząt. Miał wskazać, gdzie je pogrzebał. Ale uciekł - mogił nie znaleziono, dochodzenie przerwano. A potem był tragiczny wypadek, który odmienił doktora Huntera na zawsze... A teraz morderca znowu jest na wolności - i doktor Hunter znowu zostaje wezwany do Dartmoor. Te same ponure torfowiska i wrzosowiska. Ta sama wilgotna mgła. Ten sam morderca... I ci sami ludzie, z którymi wtedy Hunter pracował. Ta sama kobieta - psycholog policyjny, która teraz boi się... Bardzo się boi... Wokół gęstnieją przeszłość i strach. Narastają, obezwładniają. Znowu każdy może być ofiarą - i każdy może okazać się mordercą... cykl Dr. David Hunter - Chemia Śmierci - Zapisane w Kościach - Szepty Zmarłych - Wołanie Grobu do cyklu zalicza się również opowiadanie "Dzień Jak Dzień", które ukazało się pomiędzy 1 a 2 tomem cyklu.

Tim Johnston - W Dół Audiobook PL.rar 597.9 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 76 części / [email protected] rozmiar: 727 MB / czas: 13:12:46 czyta: Marek Bukowski Błyskotliwy thriller o więzach krwi i walce o przetrwanie. Zbliża się koniec wakacji, Courtlandowie przyjeżdżają w Góry Skaliste. Dla ich córki, osiemnastoletniej Caitlin, góry mają być ostatecznym sprawdzianem biegowym. Jej rodzice liczą na to, że wspólny urlop pomoże im posklejać związek. Pierwszego ranka Caitlin i jej młodszy brat Sean idą pobiegać. Kilka godzin później z telefonu Seana dzwoni szeryf. Chłopak leży w szpitalu, ma pogruchotaną nogę, ale już odzyskał przytomność, jego życiu nic nie grozi. A Caitlin? Caitlin zniknęła. Zaczyna się koszmar w rodzaju tych, o których słyszy się w telewizji, ale które zwykle przydarzają się innym. Poszukiwania, wzajemne oskarżenia, pytania bez odpowiedzi. Co się stało? Czy mogli temu zapobiec? Czy Caitlin żyje? Czy kiedykolwiek się tego dowiedzą? Tajemnicze zniknięcie dziewczyny stanie się początkiem strasznej podróży po coraz bardziej splątanych ścieżkach. Wkrótce Courtlandów będzie łączyło już tylko pytanie, którego nigdy nie zdołają zadać na głos: Kiedy przestać szukać? Perfekcyjnie skrojony thriller, napisany z precyzją, która pozwala uchwycić każdą emocję, każdą chwilę strachu i każdą potworną myśl, pędzący jak lawina ku przerażającemu rozwiązaniu.

Harlan Coben - Niewinny Audiobook PL.rar 293.9 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 61 części / [email protected] rozmiar: 298 MB / czas: 10:47:56 czyta: Jacek Rozenek Dziewięć lat po wyjściu z więzienia, Matt Hunter nadal wraca myślami do owego strasznego wieczoru, kiedy w przypadkowej, niesprowokowanej przez siebie bójce zabił człowieka. Wydarzenie to kładzie się cieniem na jego życiu i relacjach rodzinnych. Ale w końcu wszystko ponownie zmierza ku szczęśliwej, ustabilizowanej przyszłości - świeżo poślubiona, piękna, kochająca go żona Olivia spodziewa się dziecka, kariera prawnicza Matta nabiera rozpędu. Wydaje się, że nic nie zakłóci ich idylli. Do czasu - kiedy decydują się kupić telefony komórkowe, wyposażone w funkcję przekazu wideo... Kilka godzin po służbowym wyjeździe Olivii do innego miasta, na komórce Matta pojawia się wiadomość wysłana z telefonu żony: na krótkim filmiku widać Olivię i nieznanego mężczyznę w pokoju hotelowym...

Harlan Coben - Nieznajomy Audiobook PL.rar 214.7 MiB

Audiobook PL

Audiobook PL - 30 części / [email protected] rozmiar: 294 MB / czas: 10:40:54 czyta: Filip Kosior Podczas spotkania rodziców dzieci grających w lidze lacrosse, ojciec dwóch nastoletnich synów, prawnik Adam Price, zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. Twierdzi on, że przed laty żona Adama, chcąc powstrzymać rozwój jego romansu, oszukała go udając, że jest w ciąży. Nieznajomy przekazuje Adamowi dowody świadczące o prawdziwości swoich słów. Kiedy zaszokowany Adam doprowadza do konfrontacji z żoną, ta początkowo obiecuje mu wyjaśnienia, lecz wkrótce znika bez śladu. Kontaktuje się z nim jedynie za pomocą SMS-a prosząc, aby mąż jej nie szukał. Adam oraz jego synowie są zdruzgotani niespodziewaną ucieczką Corinne. Tymczasem nieznajomy wyjawia wstydliwe tajemnice kolejnych osób. Wkrótce Heidi Dunn - jedna z kobiet, którą tajemniczy człowiek powiadamia o podwójnym życiu córki - zostaje zamordowana. Po upływie zaledwie doby w innym mieście ginie kolejna ofiara. Przyjaciółka Heidi, policjantka Johanna Griffin, rozpoczyna samotne śledztwo i natrafia na trop grupy, na której czele stoi nieznajomy. Podążając ich śladem, dociera do Adama Price’a. Prawnik i policjantka jednoczą siły, tropiąc ludzi, którzy mogą znać miejsce pobytu zaginionej żony Adama. Mężczyzna odkrywa coraz więcej nieznanych mu faktów z życia żony i uświadamia sobie, że niemal wszyscy wokół niego ukrywają jakieś tajemnice, zaś jedynym sposobem na poznanie prawdy jest odnalezienie nieznajomego mężczyzny, nawet gdyby miało to doprowadzić do zburzenia pozornie uporządkowanego świata, w jakim od lat żyje Adam.